Amoremi tutvustus

Amoremi.ee on mõnus vallaliste kohtumispaik internetis neile, kes soovivad leida uut kaaslast või suhtluspartnerit ennekõike Eestist.

Amoremi.ee | Meeldiv kohtumispaikMissioon: Usume, et head suhted muudavad inimesed õnnelikumaks. Loome parimad tingimused uute suhete leidmiseks.

Amoremi keskkond on mõeldud üle 18-aastatele inimestele, kes on avatud ning aktiivsed, rõõmsameelsed ja soovivad elus edasi liikuda.

Amoremi pakub nii tasuta, kui ka tasulisi teenuseid. Kuigi meie portaalis leiavad tegevust ka kasutajad, kes ei soovi maksta, tagab parima tulemuse siiski VIP-teenuste pakett. Oleme veendumusel, et kasutaja, kes on nõus vastava teenuse eest maksma, on ka siiram kasutaja ja oskab väärtustada leitud tutvust, suhet, armastust. Tasuline teenus võimaldab selekteerida paremini tõsiseltvõetavaid tutvujaid, mis on suhtlusportaalides muul juhul üheks põhiprobleemiks.

Amoremi tagab suhtluskeskkonna kvaliteedi läbi erinevate tehniliste ja sisuliste administreerimisfunktsioonide. Näiteks peavad kõik aktiivsed kasutajad identifitseerima ennast läbi e-posti aadressile saadetava kirja. Ilma vastava kinnituseta keskkonda täismahus kasutada ei saa. Piltide vastuvõtmisel oleme kehtestanud reeglid, millist tüüpi fotosid profiilile lubatakse. Fotosid kontrollib portaali administraator, isikusamasuse kahtluse korral küsitakse kasutajalt lisafotosid või foto kustutatakse. Juhul, kui on kahtlusi, et kasutaja tegeleb teiste kasutajate häirimisega spämm-kirjade saatmise näol, kasutaja blokeeritakse.

Amoremi investeerib jooksvalt portaali arendusse. Soovime pakkuda parimat kasutuselamust ja täiendame pidevalt keskkonda uute võimalustega nii meie enda visioonidest lähtuvalt kui ka kasutajatelt saadava tagasiside põhjal.

Amoremi tahab olla nähtav. Selleks, et tutvumiskeskkond oleks huvitav, on vaja jooksvalt leida uusi tutvujaid. Amoremi tellib regulaarselt reklaami suurematest kanalitest, et meieni leiaksid tee inimesed, kes soovivad uusi tutvusi leida.

Amoremi alustas tegevust 2009. aasta novembris Suhted24 nime all ja selle aja jooksul on meie abiga teineteist leidnud väga paljud inimesed, mõned neist juba ka abiellunud või ühiseid lapsi saanud. Oleme õnnelikud, et oleme saanud aidata inimestel leida oma ellu rohkem armastust.

Usume, et õnnelikuma elu saladuseks on omada armastavaid sõpru ja lähedasi. Sul peab olema vaid piisavalt tahtmist ning julget pealehakkamist. Meie püüame anda endast parima, et meie keskkond pakuks Sulle meeldivaid kogemusi uute tutvuste otsimisel, tagades nii privaatsuse, kui pakkudes meeldivaid tehnilisi võimalusi sobivate kaaslaste leidmiseks.

Suhtlemiseni!
Amoremi.ee