Edulood tutvumisportaali Suhted24.ee õnnelikest paaridest

- Õnnelikud suhtedAitäh, aitäh armas Suhted24.ee meeskond!

Leidsin omale Suhted24 kaudu just sellise armsa kaaslase, keda olin soovinud.
Võrdlen oma leidu LOTO PEAVÕIDUGA! Ilma teie vahenduseta poleks me iial kohtunud! Nädalake kirjavahetust ja siis tegime selle ära....esimesed 30sek silmast-silma keset linnatänavat otsustas kõik... ja mõlemapoolselt !!!!! :)

Ja nüüd 2015, kirjutas ta meile nii... Kirjutan Teile sellepärast, et Teiepoolsed soovid meile on täitunud! 13. septembril täitus täpselt 2 aastat (2a tagasi oli see 13 ja reede!!!). Niisiis- ME OLEME IKKA VEEL KOOS JA EI KAVATSEGI LAHKU MINNA. Meist on saanud suurimad sõbrad, mõttekaaslased, hingesugulased, kambajõmmid :) ja mis peamine- oleme teineteisele VÄGA-VÄGA KALLID.
Aitäh Teile veelkord! 
Kõike head teile!

***

 - Kallid portaali haldajad. Mul on hea meel Teile teatada ja tänu avaldada. Olen leidnud tänu Teile kalli kaaslase. Palun kustutada minu konto.

Austusega (M, 47)

***

- Tere vahva Suhted24-team,

Tahan tänada Teid igati toreda ja tänuväärse saidi loomise ja haldamise eest! Leidsin Suhted24-st endale väga vahva kaaslase, kuigi sinna kontot luues oli küll vähe usku, et taolisest kohast kvaliteetseid suhtluspartnereid või nii võrratu kaaslase üldse võiks leida.

Lihtsalt pisut usku ja kirja kirjutamise indu tuleb varuda, soovin edu teistelegi kasutajatele!

***

- Olen endale leidnud kalli inimese ja tahaksin südamlikult tänada Suhted24 portaali selle eest! Aitäh!!

***

- Leidsin endale teie portaali kaudu suurepärase mehe ja teeme koos plaane pereloomiseks. Oleme õnnelikud üksteise üle ja täname portaali tutvumisvõimaluse eest. Aga ennekõike täname iseennast, et ei kaotanud lootust õige otsingul ja oskasime lugeda märke, mis teineteiseni viisid.

Nüüd naudime täiel rinnal oma kooselu ja tunneme, et oleme selle igati ära teeninud :). 

***

- Leidsin Suhted24 kaudu võrratu neiu, kellega olen nüüd õnnelikus suhtes. Jagan hea meelega oma positiivset kogemust interneti teel tutvumisel ja soovitan teistelegi. Tänan väga ning palju edu teile!

***

- Olen leidnud teie portaalist ühe väga toreda sõbra ja hulga uusi tuttavaid. Aitäh ja edu teie meeskonnale!

***

- Tere, soovin oma kasutajakonto teie portaalis kustutada, kuna olen leidnud endale kaaslase kogu eluks ning ei otsi enam kedagi. Kõike paremat soovides... 

***

- Soovin oma kasutajakonto portaalis sulgeda. Põhjuseks see, et leidsin omale Teie portaalist kaaslase kogu eluks ning ei otsi enam uusi tutvusi. 

***

- Soovin kustutada oma konto, seoses kaaslase leidmisega! Olite igati abiks, edu Teie tegemistele edaspidiseks!

***

- Soovin lõpetada oma konto, sest tänu teie portaalile olen saanud omale sobiva elukaaslase. Tänades...

***

- Ma olen Teie lugupeetud tutvumiste lehekyljel varjunimega - "ram....." Ma palun mind tutvumiste otsijate nimekirjadest nyyd kustutada, sest ma leidsin endale suureparase naise! Tanan Teid vaga! 

***

- Palun kustutada minu konto. Leidsin Teie kaudu endale kaaslase, tänan! Kõike head!

***

- Sooviksin oma konto kustutada, sest juba leidsin keda otsisin =) 

***

- Sooviksin oma konto kustutada teie saidilt. Põhjuseks on see, et leidsin endale kellegi olulise ja ei taha enam teistele lootust anda. 

***

- Tere! Kas oleks võimalik minu konto kustutada. Leidsin Suhted24 kaudu endale inimese, kellele tahan anda võimaluse mu ellu kuuluda. Kõike paremat soovides, em......

***

- Soovin kustutada konto nimega La.....! Leidsin oma õnne! :) 

***

- Soovin kustutada konto. Kustutamise põhjuseks on lemmiku leidmine.