Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Armastus kevadel: mees kingib naisele tulbid

5 põhjust, miks armastust otsida ja tutvuda just kevadel

Tänavune kevad algas üleüldise koroonahirmu tõttu suhteliselt süngelt, aga see ei tähenda, et sarnane meeleolu peaks jääma kestma suveni välja või kauemgi. 

Et sind innustada ja ehk koguni sotsiaalsest isolatsioonist tavaellu tagasi tuua, toob Amoremi välja viis head põhjust, miks armastust otsida just kevadel.

Inimesed muutuvad taas suhtlusaltimaks

Statistika näitab, et talveuneperiood kehtib ka nende kohta, kes on vallalised ja uusi kaaslasi otsivad. Kevade tulekuga kasvab tutvumisportaalis suhtlemine oluliselt – sõnumite vahetamine kuni kolmandiku võrra. 

Kindlasti ootab selline trend ees ka tänavusel kevadel, sest inimesed on senisest enam kodus istunud ja seega rohkem avatud suhtlemisele, uute tutvuste sõlmimisele ja miks mitte lihtsalt ka liigutamisele, kui tekib võimalus uue põneva tuttavaga väike jalutuskäik teha.

Loodus tõukab meid tagant

Oleme ausad, esimene kohting ei toimu tavaliselt kellegi kodus. Ja kuna õues on palju kenam ilm kui talvel ja päike püsib kauem taevas, siis on see täiesti piisav põhjus kohtinguid sõlmida. Karges kevadpäikeses, laulvates lindudes ja kohisevates puudes on midagi sellist, mis meid elavdab ja aktiivsemaks muudab.

Inimesed käivad atraktiivsemalt riides

Talvel on raske väga ligitõmbavalt riietuda, sest külm võib hakata nii väljas liikudes kui ka siseruumides. Kevadel on juba kergem oma keha atraktiivsemaid aspekte esile tõsta. Sest kaaslase juures omab kindlasti ka tähtsust, et kuidas ta välja näeb ja presenteerida oskab, et mis tal pakkuda on.

Parem ilm toob rohkem tegevusvõimalusi

Kahekesi kodus jõuate tulevikus olla küll, praegu kasutage võimalust lihtsalt natuke liigutada. Mida ilusam ilm, seda kergem on kasvõi romantilisele jalutuskäigule minna. Liigutamine aitab vormi hoida ja ka tekitab tunde, et sa oled justkui rohkem elus kui enne.

Rohkem lilli!

Lilled on ilu, viljakuse ja armastuse igihaljad sümbolid ja kevadel leiad neid kõikjalt, heal juhul ei pea lillede nägemiseks koduaiast lahkumagi. Kusjuures erinevalt tavalistest tujutõstjatest ei ole vaja neid isegi ära tarbida – maast välja katkuda ja kaasa võtta, sest siis jätkub lilleilu kauemaks ja ka kõigile teistele peale sinu. 

Ja kasu ei seisne vaid esteetilises naudingus: erinevate uuringute järgi tekitab lillede nägemine meis reaalselt heaolutunnet ja positiivseid emotsioone.