Abi ja korduvad küsimused

Registreerimine

Registreerimine on turvaline. Sinu poolt sisestatud andmeid kasutatakse vaid portaalisiseselt ja neid ei levitata teistele isikutele ega ettevõtetele. Sinu sisestatud e-posti aadress on näha portaali administraatorile, kuid mitte teistele kasutajatele. Amoremi OÜ kasutab Zone.ee turvalisi serverimajutusteenuseid.

Registreerimine ebaõnnestub. Sellisel puhul veendu esmalt, et kasutajanimi, mille valisid, ei sisaldaks täpitähti. Jälgi kindlasti, et nime / e-posti aadressi / parooli lahtrite täitmisel ei jääks sisse tühikuid. Sünniaja sisestamisel vali kõigepealt aasta, siis kuu ning alles seejärel sünnikuupäev. NB! Sünniaja valesti sisestamisel saad seda hiljem korrigeerida vaid ühel korral! Kui registreerumine siiski ei õnnestu, saada kiri aadressile info@Amoremi.ee koos võimalikult täpse kirjeldusega, millises etapis viga tekkis, milles see väljendus või millise teate said.

Kinnituskirja pole tulnud sinu postkasti. Kuna tegemist on portaali poolt automaatselt saadetava kirjaga, sorteerivad mõned e-posti teenuseosutajad selle rämpsposti hulka (mis muul juhul on sinu jaoks mugav ning kasulik teenus). Seetõttu tasub üle kontrollida ka vastav kaust (nt Prügikast) oma postkastis. Kui ka sealt ei leidnud, saada vastavasisuline kiri aadressile info@Amoremi.ee ning me aktiveerime konto manuaalselt.

Sinu fotot ei kinnitatud. Piltide aktsepteerimisel jälgime, et pilt oleks hea kvaliteediga, õiget pidi ja vajadusel lõikame selle ka õigesse suurusesse vastamaks portaali standardile. Pilt peab olema Sinust endast ja ajakohane (mitte vanem kui 5 aastat)! Pilte, mis on liiga udused, ebatõesed, sündsusetud või kus Sinu nägu ei ole hästi nähtav, ei kinnitata. Kui lisad pildi, millel on mitu inimest, siis viita palun pildi allkirjal endale.

Unustasid enda kasutajanime ja/või parooli? Kasutajanime tuvastamiseks saada meile vastavasisuline kiri info@Amoremi.ee kas kontoga seotud e-posti aadressilt või lisades selle eraldi kirja sisusse. Parooli vahetamiseks saad tellida vastavasisulise kirja samale aadressile sisestades oma kasutajanime siin lehel - http://www.amoremi.ee/forgotpassword .

VIP-staatus ja tasuliste teenuste ost

Punane maasikas kasutaja pildi ees tähistab VIP-staatuses olevat kasutajat. Lisaks loosimistes osalemisele on VIP kindel eelis ka uute tutvuste loomisel, näidates teistele kasutajatele Sinu suhtumist ja tõsist huvi kaaslase leidmisel. Peamised VIP-staatusega kaasnevad täiendavad võimalused:

 • näed Sulle saadetud kirjade sisu,
 • saadetavale kirjale saad lisada ikoone,
 • näed täpsemat infot kasutajate kohta, kes on käinud vaatamas Sinu profiili,
 • näed kasutajate profiilis teie omavahelise horoskoobi sobivust.

VIP-staatuse saab osta internetipanga kaudu vastavalt Minu maksed lehel toodud hinnakirjale http://www.Amoremi.ee/account/credit . Samal lehel näed ka VIP-staatuse kehtivust.

Kollane maasikas - VIP Super kasutaja. Selle staatusega kasutaja poolt saadetud kirju saavad lugeda kõik kasutajad, sealjuures ka VIP-staatuseta tavakasutajad.

Olemasoleva VIP-staatuse korral VIP Super paketi juurde ostmisel VIPi kehtivusajad liidetakse, Super staatus aga arvutatakse vastavalt selle kehtivusele alates ostu sooritamise päevast. Sellest tulenevalt on VIP Super kasutaja poolt saadetud kirjad avatud lugemiseks tavakasutajale kuni saatja staatuse kehtivuse lõpuni. Pärast seda kirjad "lukustuvad" taas (lähevad tavapärasesse olekusse).

Kreditsid (lühend KRE) on Amoremi alternatiivne maksevahend, mille eest saad teha teistele kasutajatele virtuaalseid kingitusi (sh ka VIP-staatust). Kreditseid on võimalik osta läbi internetipanga sarnaselt VIP-staatusega. Kreditsid kehtivad 6 kuud. Allesolevate kreditsite saldot näed maksete lehel või ka päisest.

VIP-staatus ei aktiveerunud, kuigi raha on kontolt maha läinud. Info tõrgeteta liikumise tagamiseks pangast meie portaali on äärmiselt oluline pärast makse sooritamist vajutada "Tagasi kaupmehe juurde" nuppu. Vastasel juhul ei aktiveeru ostetud teenus automaatselt. Samuti võib infovahetust ja teenuse aktiveerumist takistada internetiühenduse kõikumine ülekande tegemise hetkel või mõni muu sarnane tehniline tõrge. Sellisel puhul kirjuta meile info@Amoremi.ee . Me kontrollime pangast laekumise üle ja aktiveerime VIP-staatuse. Palun ole makselehel tähelepanelik, millist teenust osta soovid ja ära aja omavahel segamini kreditseid ning VIP-staatust.

VIP-staatus ei aktiveerunud, kuigi vajutasid "Tagasi kaupmehe juurde" nuppu. Probleem võib olla Sinu vananenud veebilehitsejas (täpsema versiooni saad tuvastada siin - http://www.Amoremi.ee/helper ). Vajadusel lae endale alla kõige uuem versioon või proovi mõnda muud brauserit: näiteks Google Chrome, Mozilla Firefox 7.0 või Internet Explorer 10.0. Kui raha siiski debiteeriti arvelt, kirjuta meile sellest info@Amoremi.ee .

Ostsid VIP-staatuse asemel kogemata kreditseid. Nagu ka Minu maksed lehel tingimustes rõhutanud oleme, siis valesid kandeid paraku ei tagastata. Ostetud kreditsite eest saad endale tähelepanu tõmbamiseks teha teistele kasutajatele virtuaalseid kingitusi, sealhulgas ka VIP-staatust kinkida, mis võib olla vajalik tavakasutajalt oma kirjale vastuse saamiseks.

Teisele kasutajale VIP-staatuse ostmine. Selleks mine vastava kasutaja profiilile ja vajuta nupule "Saada kingitus". Avanevast aknast vali Reaalsed. Kingitustena on valida 1- ja 10-päevane staatus ning ostu saab sooritada kreditsite eest.

Seaded menüü all oleval lehel Maksete ajalugu saad näha, millal ja mida oled ostnud.

Konto

Konto kustutamine. Selleks tuleb saata vastavasisuline kiri e-posti aadressillt www.Amoremi.ee/helpdesk, märkides ära oma soov, kasutajanimi ning kontoga registreeritud e-posti aadress (vajadusel leiad selle portaalis sees olles Seaded lehe ülaosast). Oleme väga tänulikud, kui annad ka tagasisidet konto kustutamise põhjus(t)est (eriti rõõmsad oleme info eest, kas õnnestus kohtuda otsitud inimesega), kuid see pole kohustuslik. Kustutatud kontode taastamine pole paraku võimalik ning kasutamata tasulisi teenuseid ei hüvitata.

Konto sulgemine. Kasuta seda võimalust juhul, kui plaanid näiteks mõned kuud tutvuste otsimises pausi teha ja soovid oma konto seniks ajutiselt sulgeda. Selleks tuleb samuti saata vastavasisuline kiri, märkida ära oma soov, kasutajanimi ning kontoga registreeritud e-posti aadress (eelistatult saada kiri samalt aadressilt, millega oled konto registreerinud). Endiselt oleme tänulikud ka tagasiside eest.

NB! Konto sulgemisel sinu VIP-staatus ei peatu, vaid kestab kalendripõhiselt edasi kuni kehtivusaja lõpuni. Kasutamata jäänud ja sulgemise tõttu kaotatud päevi hiljem ei hüvitata.

Konto taastamine. Kontot on võimalik taastada ainult selle ajutise sulgemise puhul. Taaskord tuleb saata vastavasisuline kiri aadressile info@Amoremi.ee koos kasutajanime ning kontoga registreeritud e-posti aadressiga.

Konto kasutamise häired. Mõnikord võib juhtuda, et portaali kasutamises esinevad häired - leht nö hangub, ei avane vmt. Kuna aeg-ajalt ikka tehakse portaalile uuendusi, siis tasub sellistel puhkudel alati vajutada klaviatuuril korra Ctrl+R ja/või Ctrl+F5, mis peaks värskendama veebilehe informatsiooni. Kui see ei tundu aitavat, siis sulge brauser ning ava uuesti Amoremi lehekülg. Kui sa pole juba mõned päevad arvutit vahepeal välja lülitanud, siis võib abiks olla ka restart.
Võimalusel soovitame alati omale brauseri uusim versioon installeerida, et tagada portaali parim töövõime ning sealjuures ka omaenda arvuti turvalisus. Internet Explorerile soovitame töökindluse tõttu eelistada Google Chrome'i või Mozilla Firefox'i.

Konto määrangud. Seaded lehel saad:

 • muuta kontoga seotud e-posti aadressi (kuhu saadetakse teavituskirjad),
 • siduda siinse profiili oma Facebooki või Google'i kontoga (kiirem ja hõlpsam sisse logimine) ja ID-kaardiga (oled reaalne isik),
 • siduda mobiilinumbri kontoga (portaaliväliste kasutajate teated saadetakse Sulle smsiga),
 • määrata, kes näevad sinu profiili (ja sellest lähtuvalt ka ankeedile lisatud pilte),
 • määrata, millisel juhul saadetakse teavituskiri sinu e-mailile (sisse tulevad kirjad/kallid/kingitused, VIP-kasutajad saavad lubada/keelata ka tutvumissoovituste saatmise),
 • vahetada oma kontole sisse logimise parooli.

Andmete haldus – muuda end nähtavaks!

Põhiandmete haldus toimub ülamenüüst valitaval lehel Profiil, kust leiad vasakust menüüst alajaotused Minu profiil, Minu kirjeldus, Minu elustiil, Sobiv kaaslane, Minu fotod ja Mulle meeldib.

 • Andmete vormid võimaldavad teha kas ühe või mitu valikut.

NB! Mida rohkem infot enda kohta avaldad, seda rohkem jääd teistele kasutajatele silma, saad suurema tagasiside ning seda suurem on tõenäosus, et just vastava parameetri järgi otsides Sind üles leitakse. Näiteks: keegi otsib tutvuskaaslast Tartu linnas ja kuigi Sina elad Tartus, oled profiilis jätnud vastava valiku tegemata (valides elukohaks vaid Eesti), siis Sinu profiili ei leita.

Piltide lisamine. Piltide haldamine toimub valikus Minu profiil, Minu fotod.

 • Piltide lisamisel jälgi kindlasti vormi kohal toodud nõudeid piltidele.

 • Võimalusel arvesta ka avaldatavate piltide proportsioonidega - pilte näidatakse tavavaates alati püstipidi, kindlas mõõdus  ja vajadusel sobivaks lõigatuna.

 • Kui pildil on mitu inimest, tuleks väljale Foto kirjeldus kommentaariks alati lisada ka märge selle kohta, milline neist oled just Sina. Administraator ei ole detektiiv.

 • Pildid, mis on liigselt töödeldud või kus Sind on liiga vähe näha, jätab administraator avaldamata. Kõik pildid vaatab üle ja kinnitab meie administraator.

Soovi korral saad enda piltidele määrata ligipääsu piiranguid. Määrang "Foto on nähtav kõigile avalikult" kehtib väljapoole Amoremi portaali parooliala vaid juhul, kui oled Seaded lehel lubanud ankeedi nähtavuse kõigile. Kui Sa ei soovi olla nähtav kõigile portaali kasutajaile, vali "Foto on nähtav ainult sõpradele". Nii saad ise kontrollida, kes täpselt Sinu pilte näevad. Kui plaanid olla mõne aja anonüümne vaatleja, vali "Foto on nähtamatu kõigile".

NB! Pildi lisamine profiilile suurendab oluliselt profiili vaatamiste arvu ning tagasisidet. Pildid annavad Sinust kõige kiirema ning vahetuma emotsiooni teistele. Ole piltide valikul hoolas ja mõtle, mis mulje Sinust lisatud piltide põhjal teistele jääb!

Andmete näitamise piiramine. Selleks, et kõik Amoremi portaali kasutajad ei näeks Sinu andmeid, saad lisada vastavad piirangud. Ligipääsuõiguste määramine ja muutmine käib ülamenüü valikust Seaded lehel Minu konto andmed. Oma profiilile saad määrata soolise piirangu alajaotuses Profiili näevad. Piirangute rakendamisel arvestatakse Sinu (lehel Minu profiil) määratud kaaslase otsingu kriteeriumeid. Lisa linnuke vastava piirangu ette ja vajuta nupule Salvesta. Vastavate seadete rakendamisel ei näe keelatud kasutajagrupp Sind enam üheski otsingunimekirjas. Teatud tingimustel võivad nad aga muid kanaleid pidi siiski sinu profiilile sattuda - jututoa, pildimängu edetabeli või muu sarnase situatsiooni kaudu, kus su kasutajanimele vajutades jõuab otse profiilile.

Samuti saad määrata piirangu, mis keelab Sinu konto näitamise väljaspool Amoremi portaali parooliala.

Suhtlusvahendid

Kasutajatega suhtlemiseks saad kasutada järgmisi võimalusi: saata kirju, kallistusi, kingitusi, SMSe, vestelda privaatselt või jututoas. Põnevaid profiile võib leida ka mängus "Kumba eelistad Sina" (loe täpsemalt altpoolt).

 • Kirjade saatmiseks mine huvipakkuva kasutaja profiilile ning leia nupuke Saada kiri. Kasutajat teavitatakse uuest kirjast vasakul üleval kirjaga "Sulle on uus kiri" või Avalehel informatsioonikastis.

 • Samuti saab saata kasutajatele Meelitusi. Selle nupu alt leiab nii kallistused kui kingitused (sh ka VIP-staatus), mille saatmiseks peab Sul olema Amoremi "raha" - kreditseid, mida saad endale osta Minu maksed lehelt. Meelituste saatmisel saab määrata, kas soovid teha seda privaatselt või lubad sellekohast infot näidata ka kasutaja profiilis (seejuures võib meelituse saaja selle siiski profiililt ise ära kustutada).

 • Jututuba on kõigile alati avatud ja see on hea võimalus kiiresti endale uusi tuttavaid saada. Jututoa leiad kas menüüst Ajaviide või Avalehelt, vasakult, Sisene jututuppa valikust.

Mäng "Kumba eelistad Sina". Tegemist on piltide hindamise mänguga, mille abil on põnevam ja ka lihtsam leida endale uusi huvitavaid tuttavaid. Mängu sisu seisneb meeldivamale pildile poolthääle andmises. Poolthääli saavad anda kõik kasutajad, kes omavad kas aktiivset fotot või VIP-staatust. Mängu leiad ülamenüüst Ajaviide alt.

Korraga näidatakse kahte pilti, mis vastavad Sinu poolt valitud soole. Kui Sa ei taha kumbagi pilti eelistada, vajuta lingile "Näita uut paari". Kui fotol on mitu inimest, siis liigu hiirega üle nägude. Hinnatava kasutaja ümber ilmub kollane raam. Iga kasutaja saab anda pildile ühe poolthääle.

Põnev võib olla jälgida ka statistikat, mis näitab 30 viimast kasutajat, keda Sina oled eelistanud ja kes on eelistanud Sind. Kõige eelistatumatest kujuneb välja TOP-nimekiri. Statistika leiad nii Suhtlus alt, kui ka mängulehelt.

Jututuba.

Jututuba on interaktiivne keskkond suhtlemaks vahetult teiste portaali kasutajatega. Selleks, et kõigil võiks meeldiv olla aega veeta, palume kasutajatel järgida jututoa kasutustingimusi (leitavad akna paremast ülaäärest). Teise jututoas sees oleva kasutajaga privaatselt vestlemiseks vajuta paremal olevas nimekirjas tema nimele, mispeale listi all olevasse kasti ilmuvad tema täpsemad andmed ja link Vestle privaatselt. Sinna vajutades avaneb eraldi aken vaid selle kasutajaga suhtlemiseks. Vestlemaks peaaknas, sisesta oma tekst allolevasse kasti. Teksti stiili ja värvi muutmine käib samuti sealt. Emotikonide lisamiseks tekstile vajuta vastavale ikoonile.

Vaadete selgitused

Avaleht koosneb järgnevatest plokkidest:

 • Sinu staatuse info ja kreditsite saldo ning võimalus otse ostma suunduda.

 • Meeldib. Facebookis oma toetust üles näidanud inimeste arv.

 • Sinu väike profiilipilt. Siia vajutades jõuad enda ankeedi lehele, kus näed seda sellisena, nagu ka kõik teised kasutajad Su profiili külastades. Kui Sa pole veel profiilipilti lisanud või määranud, kuvatakse vaikimisi pilt vastavalt mehest või naisest.

 • Valik päevalauseid. VIP-kasutajad saavad lisada iga päev mõne mõttetera või hüüdlause iseloomustamaks oma tuju, päeva või maailmavaadet.

 • Ülemises ääres ilmuvad igapäevaselt väikesed faktid elust enesest või huvitavaid ütlemisi tuntud ja tundmatutelt inimestelt suhete ning armastuse kohta.

 • Soovitame tutvuda. Kuvatakse 6 kasutajat, kelle parameetrid vastavad Sinu profiilil määratud kriteeriumitega.

 • Gallup. Kord nädalas muutuv küsimus Amoremi kasutajatele, millele vastamine on vabatahtlik, kuid statistika võib näidata nii mõndagi huvitavat inimeste kohta. NB! Küsimustele antud vastused ilmuvad ka Sinu profiilil.

 • Tutvumisprofiil. Seda, kellega ning mis eesmärgil tutvuda soovid, näidatakse kõigis nimekirjades (muutmiseks pead olema VIP-kasutaja). Statistika, kui mitu % oma andmetest oled juba profiilile sisestanud. Mida rohkem infot endast annad, seda kindlamalt võtavad sinuga ühendust paremini sobivad (ühiste huvidega) kasutajad.

 • Sõbrad ja lemmikud toimetavad. Info Sinu lemmikute/sõprade kohta (muudatused profiilis, lisatud pildid).

 • Minu sõbrad ja lemmikud. Kuvatakse list kasutajatest, kelle oled lisanud sõbraks või lemmikute hulka.

 • Kes vaatas minu profiili. Kõik viimati Sinu profiili vaadanud kasutajad koos pildi ja kasutajanimega (kui Sa pole VIP, näed andmeid vaid viimase külastaja kohta).

 • Uute fotodega kasutajad. Viimati portaali lisatud piltidega kasutajad (Sulle ei kuvata neid, kes on pannud soo/vanuse piirangu, millele Sina ei vasta).

 • VIPid online. 20 viimati sees ringi toimetanud sinu otsinguvahemikule vastavat VIP-staatuses kasutajat.

 • Aktiivsed sündmused. Portaali lisatud lähiajal toimuvad sündmused koos valikuga osavõtjatest. Ava sündmus ja liituosavõtust huvitatute nimekirjaga. Põnev võimalus leida omale ürituste külastamiseks kaaslasi.

 • Tänased nime- & sünnipäevad. Lisaks nimepäevadele näidatakse siin Sinu lemmikute ja sõprade tulevaid sünnipäevi.

 • "Kumba eelistad" TOP 5. Sinu poolt otsitavast soost mängus enim eelistatud kasutajad jooksval kuul.

 • Jaluseriba. Näidatakse alati lehe alumises servas. Riba koosneb ikoonides: Privaatse vestluse lubamine/keelamine; kasutajate otsing, kellega saab privaatselt vestelda; ümbrik, mis näitab, kas Sulle on uusi kirju; süda, mis näitab, kas on uusi kallistusi või kingitusi; kreditsite konto seis viitega maksmise lehele.

Kasutaja profiili selgitused:

 • Maasikas, lipp, kasutajanimi, vanus. Kasutaja staatusele vastavat värvi maasikas, kasutaja asukohamaa lipp.

 • Fotod. Erinevate piltide profiilil vaatamiseks vajuta vastavale väiksele pildile. VIP-staatusega kasutaja saab avada pildi ka suuremalt (vajuta luubi ikoonile pildil).

 • Pilt meeldib. Vajuta sellele, kui pilt meeldib. Igale pildile saab anda vaid 1 hääle. Sooritatud tegevus ei ole avalikult nähtav kõikidele teistele kasutajatele.

 •  Viimati online alla/üle 30 päeva tagasi. Näitab infot kasutaja viimase külastuse kohta.

 • Kirja vastamistõenäosus. Roheliste ümbrikute järgi võid hinnata, kui suur on tõenäosus oma kirjale vastus saada. Statistikat arvutatakse ainult teistelt kasutajatelt sisse tulnud uute kontaktide kirjadele vastamise järgi.

 • Saada kiri. Avab kasutajale kirja saatmise lehekülje. Kirja saab lugeda vaid Amoremi portaalis sees olles. Kirja saatjana näidatakse Sinu kasutajanime.

 • Saada kalli. Võimalus teha väike tähelepanuavaldus. Kalli on kõige kergem viis uute tutvuste loomiseks.

 • Üllata teda kingitusega. Kreditsite eest saad kasutajale saata väikeseid virtuaalseid meeneid (lilled, maiustused, VIP jpm), mis aitavad Sind eristada teistest kasutajatest, jääda paremini silma ja meelde ning tekitada huvi Sinu vastu. Kingituse juurde saab lisada ka teksti, mida kasutaja näeb olenemata VIP-staatuse olemasolust. Kingituse saab saata nii privaatselt, kui ka avalikult saaja profiilis.

 • Privaatne vestlus. Privaatselt saavad portaalisiseselt omavahel vestelda VIP-staatuses kasutajad, kes on lubanud vestluse endaga. Määramiseks vajuta all paremal Jaluseribal Privaatse vestluse ikoonile, kus hall tähistab vestluse keelamist ja roheline lubamist. Vestluse alustamiseks peab üks osapooltest avama teise kasutaja profiili ja vajutama "Privaatne vestlus" viitele.

 • Korraga saab olla avatud mitu vestlust, kuid süsteemi veatuks toimimiseks ei soovita me korraga hoida avatuna üle kolme. Vestluse lõpetades võib akna sulgeda (ristikese ikoon) või noolega alla vajutada. Kui kasutaja lahkub portaalist vestluse jooksul, siis kuvatakse alustatud vestlust talle järgmisel portaali sisenemisel. Näidatakse kuni 10 päeva vanuseid alustatud vestlusi.

 • Lisa lemmikutesse. Siia vajuta juhul, kui soovid olla kursis kasutaja uuendustega, sünnipäevadega või leida kasutaja hiljem kiiresti enda lemmikute nimekirjast. Teine pool ei näe, et oled ta lemmikuks lisanud. Lemmikute hulgast eemaldamiseks tuleb avada profiil ja klikkida linki "Eemalda lemmikutest".

 • Kutsu sõbraks. Vajuta siia juhul, kui soovid lisada antud kasutajat oma sõprade nimekirja. Vastaspoolele saadetakse sõbrakutse kinnituskiri. Kuni teine pool pole sind sõbrana kinnitanud, näidatakse seda kasutajat Sinu lemmikute nimekirjas. Sõbrasuhtest loobumiseks mine tagasi kasutaja profiilile ning vajuta samas kohas olevale "Eemalda sõpradest" lingile.

 • Blokeeri kasutaja. Keelab sellel kasutajal võimaluse näha Sinu profiili.

 • Horoskoobid. Sinu sobivus vastassoost kasutajaga.

Otsingud. Kasutajate otsimiseks vali menüüst Otsingud. Otsida saad kas kiirotsingu või põhjalikuma otsingu kaudu (vajuta nupule Detailsemalt). Mida rohkem parameetreid valid, seda suuremad piirangud tulemustele sead. Arvestada tuleb ka võimalusega, et kasutajad ei pruugi olla valinud alati sinu poolt otsitavaid määranguid. Näiteks otsides naisi vanuses 20-30, kelle elukohaks on Tartu linn, näidatakse otsingus vaid neid kasutajaid, kes reaalselt on valinud enda kodukohaks Tartu. Need Tartus elavad kasutajad, kes on valinud koduks vaid Eesti, selles otsingus välja ei tuleks.

Otsinguid sooritades jälgi tähelepanelikult, millised valikud on juba eelnevalt paika pandud (kas Sinu enda poolt varasemalt või süsteemi poolt automaatselt). Näiteks kiirotsingu korral võib juhtuda, et ei märka põhjalikumas otsingus määratud kitsendusi. Nende eemaldamiseks ava kindlasti ka Detailsemalt otsingu valikud ja kontrolli, ega midagi üleliigset pole määratud.

Saad valida, kas otsingu tulemusi kuvatakse 10, 20 või 35 ühel lehel.

NB! Iseenda profiili otsingu tulemustes ei kuvata.

Küsimused

 Kui Sul on küsimusi või vajad meie keskkonna kasutamisel abi, saada meile kiri siit www.Amoremi.ee/helpdesk ja püüame Sind aidata.