PrillidegaPipi · 38

Aus. Vahel ka arukas. ..

Fotoga liige

Ennast kirjeldab nii

Mulle meeldivad... paljud asjad - Pätsu-aegsest kristallist veidrate lauamängudeni välja. Olen avatud uutele kogemustele ja usun siiralt, et ükski asi ei jookse mööda külge maha - olgu selleks kringli...

Kirjeldus

Sugu
Naine
Vanus
38a. | Veevalaja / Rott
Elukoht
Eesti, Pärnumaa, Pärnu

Kaaslasest arvab

Mulle meeldivad nutikad ja laia silmaringiga meesterahvad, kes härrasmehena lasevad minul end naisena tunda. Mehed, kes peavad lugu inimestest ja elust enda ümber. Ausad ja väärikad, konkreetsed ja nupukad - mehed, kellega vesteldes kaob aeg ja toimetades kasvab tahe. Inimesed, kes julgevad erineda normist ja armastavad midagi teistsugust. Keegi, kes innustub ja keda saab innustada. Mees, kelle hobidest innustuda ja kelle maailmapilti avardada. Kes väärtustab ennast ja oma aega. Keegi, kellel on selge siht silme ees ja kes teab, mis talle meeldib, ent on avatud ka uuele. Mõistlik ja mõtlev, aruteludele avatud.

Sobiv kaaslane

Sugu
Mees
Vanus
31 - 40
Haridus
Kõrgharidus

Näed rohkem infot ja saad kasutajaga kontakti kui registreerid kasutajaks

Logi sisse  |  Registreeri

 Tutvus 24h Amoremis

Ole kohal ja leia õige kaaslane. Tutvumiseks liitu tasuta siin

  • Rohkem tutvujaid
  • Võimalus jääda silma
  • Suhtle juba täna

Registreerimine ja ankeedi lisamine on tasuta. Oled leitav ja saad ise otsida. Põhjalikumad teenused on meil siiski tasulised. Ise otsustad kui aktiivselt soovid tutvumises kaasa lüüa.