Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine punases heas meeleolus tassiga

6 tähelepanekut, kuidas elust rohkem rõõmu tunda

Elu – see on üks lihtsamaid, aga ka üks keerulisemaid asju, millega sa planeedil Maa kokku puutud. Ja selle muudavad nii lihtsaks, aga samas nii keerukaks peamiselt suhted. Amoremi tahab, et sul alati hästi läheks, seega meenutame sulle siin kuut tõsiasja, mis aitavad elust rohkem rõõmu tunda. 

Sinu elu on selline nagu seda kujutled. Kui vaatled elu sünge vaenuliku paigana/asjana ja kasutad selle kirjeldamiseks eelkõige negatiivseid sõnu, seda rohkem jõuab sinuni ka probleeme ja draamat. Kui aga lähened positiivselt, on kergem süngust vältida ja probleeme lahendada.

Sa võid arvata, et su lahkus ja avatus on nõrkused, mis muudavad teistele kergemaks su peal talluda ja sina ära kasutada. See on mõnikord tõsi, aga need on samas omadused, mis muudavad maailma paremaks nii sinu kui ka kõigi teiste jaoks. Nii et püsi avatud, mitte suletud ja kaitses.

Vali milline tee iganes, vahel satub sellele takistusi. Vaatle neid kui õppetunde, mitte karistusi.

Isegi raskes olukorras tasub lootusrikkaks jääda, sest negatiivsus siin ei aita. Pessimistlik hoiak ei lahenda ühtegi probleemi, ainult loob neid juurde.

Mõtle kõigile allasurutud ja peidetud haavadele, mida endas kannad. Nüüd mõtle ühele ebameeldivale inimesele ja kujutle, et temal on sama palju ja sügavaid haavu. Kas ta tundub ikka sama ebameeldiv kui enne? Kas sa võiksid talle nüüd andestada, et kergema südamega oma teed jätkata?

Kui lepid sellega, et asjad on nagu on ega muutu kunagi uuesti selliseks, nagu nad olid, siis annab see sulle uut jõudu paremale tulevikule keskenduda. Tulevik sõltub eelkõige ideest su peas, et milline see üldse olla võib. Minevik on aga paigas ja seda enam ei muuda.