Tutvus Amoremis

7482 aktiivset tutvujat - tutvu või lisa tutvumiskuulutus

Vaata vallalisi oma kodukandis

Amoremi tutvumisportaal

Hea võimalus leida õige kaaslane

Sarnased huvid

Otsingute abil saad leida just neid liikmeid, kes enam vastavad Sinu huvidele ja ootustele.

Rohkem võimalusi

Siin kohtad palju uusi inimesi, kes teadlikult on avatud just kaaslase leidmisele.

Turvalisem tutvus

Propageerime turvalist tutvumist hoides jooksvalt silma peal meie keskkonnas toimuval.

 

 

Leia õige kaaslane

Amoremi.ee reklaamvideo Youtube's

Tutvumisteenus positiivsetele

10+ tegevusaasta jooksul on loodud üle 100 000 tutvusprofiili

Oled positiivse ellusuhtumisega

Sinu suhtumisest sõltub, keda või mida tõmbad enda ellu. Positiivsed inimesed leiavad suurema tõenäosusega õnne ka meilt.

Mees ja naine tutvub

Oled avatud suhtlusele

Saad aru, et selleks tutvuda on vaja kahe osapoole soovi aktiivselt suhelda. Aktiivne suhtlus on vajalik ka tutvumiskeskkonnas selleks, et midagi saaks juhtuda.

Oleme viinud kokku tutvujaid üle 10 aasta

Alustasime tegevust 2009 a. Suhted24 tutvumisportaalina, al. 2017 uuendasime kontseptsiooni ning lisasime nimele ka rahvusvahelist hõngu ning oleme sellest ajast AmoreMI.ee.

Amoremi keskendub enam püsikaaslast leida soovivate inimeste ühendamisele, luues meeldiva ruumi (kohtumispaiga) neile, kes on avatud uutele tutvumisvõimalustele. Oleme läbi aegade viinud kokku Eestis sadu paare ja liigume vähemasti sama hoogsalt edasi.

Tõepoolest ka internetis on võimalik leida kaaslast.

Aasta-aastalt üha populaarsem tutvumisviis ühendab järjest enam uusi inimesi. Kaaslast soovida leida pole patt ja internet pakub selleks meeldiva lisavõimaluse.

Tutvumisteenuse hind

Amoremi on tutvumisteenus ennast väärtustavale inimesele, kes oskab hinnata ka tasulise teenuse plusse tavaliste flirtmislahenduste või sotsiaalmeedia- võimaluste vahel. Meie teenust on võimalik kasutada tasuta, kuid tõsisema tutvumishuvi korral tuleks tellida tasuline Liikmelisus. Ootame liituma positiivse ellusuhtumisega inimesi, kes näevad ka 6-euroses liikmetasus pigem võimalust kui kulu.

Tavakasutaja, tasuta
Liige, hind al. 6€ kuu (sõltuvalt paketist)

Kaotada pole suurt midagi - võita keegi, kes muudab sinu elu!

 

Amoremi blogi

Kirjutame suhetest, tunnetest ja tutvumisest

Armastus on lohutus kurbuses, vaikus müras, puhkus väsimuses, lootus meeleheites. -- Marion C. Garretty
Kui me abiellusime, ütlesin ma oma naisele: ""Kui sa mu maha jätad, tulen ma koos sinuga."" Ja ta ei jätnud mind kunagi. -- James Fineous McBride
Üldiselt ei ole armastus deliirium, kuid sel on palju ühiseid jooni sellega. -- Thomas Carlyle
Antidepressandid võivad ohustada armastust tõstes serotoniini taset, mis aga nüristab emotsioone ega lase väljavalitul muutuda kinnisideeks, kuigi mõlemad on armastuseks väga olulised.
Jah, ma armastan teda. Ma armastan neid maaka särke, mida ta kannab nende tärgeldatud mansettidega, ning seda, kuidas ta vest on alati valesti kinni nööbitud. Ta näeb välja nagu kaelkirjak ja ma armastan teda. Ma armastan teda, sest ta on niisugune mees, kes jääb purju klaasitäiest petipiimast ning ma armastan seda, kuidas ta kõrvuni punastab. Ma armastan teda, sest ta ei oska suudelda - igavene totu! Ma armastan teda, Joe. -- Charles Brackett, Billy Wilder "Tulekera"
Tõeline armastus tuleb tasakesi, ilma lippude või vilkuvate tuledeta. Kui kuuled kellahelinat, siis mine lase oma kõrvu kontrollida. -- Erich Segal
Teie ülesanne ei ole otsida armastust, vaid otsida, leida ja kõrvaldada kõik tõkked ning takistused, mille te olete endale ise aja jooksul ehitanud, et armastus saaks ilmneda. -- Rumi
Ühes paljudest küsitlustest sel teemal tunnistas 60% abielus USA meestest, et nad on olnud truudusetud, võrreldes 40% naistega.
Kui armastus on pime, siis miks on pitspesu nii populaarne? -- Tundmatu autor
Armunud naistel on aktiivsem mälu reguleeriv aju osa. Naised peavad meeles pidama mehe käitumise aspekte tegemaks kindlaks, kas ta suudaks peret ülal pidada.
Mehed pole mitte tarbeesemed, vaid luksusasjad. -- Cher
Armastus ei ole tunne ega instinkt - see on kunst. -- Mae West
Valged roosid tähendavad voorust või pühendumist. Mõned roosid on isegi kombineeritud värvi ja loovad keerukamaid tähendusi.
Tristis eris si solus eris (Üksindus teeb su kurvaks). -- Ovidius
Naljakad asjad on naljakad. Ent veelgi naljakamad, kui neid sinuga jagada. -- Pam Brown