Tutvus Amoremis

7332 aktiivset tutvujat - tutvu või lisa tutvumiskuulutus

Vaata vallalisi oma kodukandis

Amoremi tutvumisportaal

Hea võimalus leida õige kaaslane

Sarnased huvid

Otsingute abil saad leida just neid kasutajaid, kes enam vastavad sinu huvidele

Rohkem võimalusi

Siin kohtad palju uusi inimesi, kes teadlikult on avatud just kaaslase leidmisele

Turvalisem tutvus

Propageerime turvalist tutvumist hoides jooksvalt silma peal meie keskkonnas toimuval

 

 

Amoremi kutsub liituma

Amoremi.ee reklaamvideo Youtube's

Positiivsete inimeste tutvumisportaal

10+ aastat tutvuseid, üle 100 000 tutvumisprofiili.

Oled positiivse ellusuhtumisega

Sinu suhtumisest sõltub, keda või mida tõmbad enda ellu. Positiivsed inimesed leiavad suurema tõenäosusega õnne ka meilt.

Mees ja naine tutvub

Oled avatud suhtlusele

Saad aru, et selleks tutvuda on vaja kahe osapoole soovi aktiivselt suhelda. Aktiivne suhtlus on vajalik ka tutvumiskeskkonnas selleks, et midagi saaks juhtuda.

Amoremi on viinud kokku tutvumishuvilisi juba 2009-aastast.

Varasemalt oleme teenust pakkunud Suhted24.ee nime all. 2017 aastal värskendame teenuse sisu, põhimõtteid ja kaasajastasime nime, et paremini sobituda ka rahvusvahelisele tutvumisturule.

Amoremi hakkab senisest veel enam keskenduma just püsikaaslast leida soovivate inimeste ühedamisele, luues meeldiva ruumi (kohtumispaiga) neile, kes on avatud uutele võimalustele.

Tõepoolest ka internetis on võimalik leida kaaslast.

Aasta-aastalt üha populaarsem tutvumisviis ühendab järjest enam uusi inimesi. Kaaslast soovida leida pole patt ja internet pakub selleks meeldiva lisavõimaluse.

Tutvumisteenuse hind

Amoremi on tutvumisteenus ennast väärtustavale inimesele, kes oskab hinnata ka tasulise teenuse plusse tavaliste flirtmislahenduste või sotsiaalmeedia- võimaluste vahel. Meie teenust on võimalik kasutada tasuta, kuid tõsisema tutvumishuvi korral tuleks tellida tasuline Liikmelisus. Ootame liituma positiivse ellusuhtumisega inimesi, kes näevad ka 6-euroses liikmetasus pigem võimalust kui kulu.

Tavakasutaja, tasuta
Liige, hind al. 6€ kuu (sõltuvalt paketist)

Kaotada pole suurt midagi - võita keegi, kes muudab sinu elu!

 

Amoremi blogi

Kirjutame suhetest, tunnetest ja tutvumisest

Kollased roosid võivad tähendada sõprust või armukadedust.
Päev on külm ning kõle. Ainus valguskiir, mis minuni küündib, soojuse ning valguse allikas, on mälestus Sinust, armas Marie. Meenutan mõttes meie ärkamisi Comos ning Firenzes... Tundub, justkui oleksin unustanud, kuidas elada. -- Franz Liszt, kirjast krahvinna Marie de Flavignyle
Tahad olla veenvam? Püüa kiirata endast soojust. Uuringud näitavad, et just see on võtmeomaduseks võitmaks inimesed üle enda poole!
Armuda on lihtne. Keeruline osa on leida keegi, kes su unelmatesse uppudes ära päästaks. -- Bertrand Russell
Kui suhe muutub tühjaks, teevad seda ka paar komplekti autorehve. -- Tundmatu autor
Olen rahulik kindlas teadmises, et mitte keegi ega miski ei saa meie elu jõudu murda ning eimiski - ei katastroof ega lahusolek suuda me armastust põhja vedada. -- Simone de Beauvoir, oma eluaegsele kaaslasele Jean-Paul Sartre'le
Tütarlaps võib ju oodata, et tuleks see õige, aga see ei tähenda, et ta ei võiks vahepeal kõigi valedega lõbusasti aega veeta. -- Cher
Ma ei eitagi, et mõni naine on rumal; Issand Jumal lõi nad meestele vääriliseks. -- George Eliot (Mary Ann Evans)
Las need kogevad armastust, kes pole kunagi armastanud ja need, kes armastasid enne, kogeks armastust veel enam. -- Thomas Parnell
Mul on mehele ainult kolm nõuet. Ta peab olema ilus, hoolimatu ja rumal. -- Dorothy Parker
Armumine koosneb lihtsalt kujutlusvõime lahtikorkimisest ja terve mõistuse villimisest. -- Helen Rowland
Mehhiko pealik Montezuma pidas šokolaadi "armurohuks" ja jõi 50 tassi šokolaadi päev enne oma 600 naisest koosneva haaremi külastamist.
Tark tüdruk suudleb, aga ei armasta, kuulab, aga ei usu ja lahkub enne, kui temast lahkutakse. -- Marilyn Monroe
Teadlased leiavad, et küpsetamine viis tervislikuma toiduni, mis omakorda tõi kaasa aju suurenemise ja seega suuremad võimalused keeleliste ja kunstiliste vahenditega võrgutada potentsiaalset paarilist.
...ükskõik, kui rahuldav ka elu laias laastus ei oleks, ikka on seal oma valusad hetked, põhjused paanikasse sattuda, mured, vihahood ja hämmeldus. Suur osa neist tuleb ette köögis, kui seal viibib mees. -- Barbara Toner