Klienditugi

Palume kasutada allolevat vormi meiega kiiremaks asjaajamiseks. Info edastatakse ja sellega tegeletakse esimesel võimalusel (üldjuhul maksimaalselt 48 tunni jooksul). Vajadusel küsime täiendavat infot vormil oleva e-maili kaudu. KINDLASTI vaadake enne kirjutamist üle ka vormi allosas olevad korduvad küsimused.

Teavita kui keegi käitus ebasündsalt või muud moodi kohatult kirjavahetuses. Samuti võid teavitada ka ebameeldivast kohtingukogemusest mõne meie kasutajaga. Lisa kindlasti tema kasutajanimi, et vajadusel saaksime reageerida.

Korduvad küsimused

## Konto kustutamine/peatamine.

Kontot saad sulgeda 2 moel: siinse vormi kaudu meid teavitades või tehes seda ise Seaded menüüst (Seaded - Piirangud). Ise sulgemisel pannakse kontole ajutine blokeering, mis läheb maha automaatselt kui logid uuesti sisse ja suletakse lõplikult kui pikema aja jooksul pole sisse logitud.

  • Konto kustutatakse 48 tunni töötunni jooksul ja eraldi sellest ei teavitata.
  • Kustutamisel eemaldatakse portaalist profiil koos kõikide andmetega, sh ka kirjavahetus teiste kasutajatega.
  • Konto taastamine pole võimalik. Kui soovid teha mõneks ajaks tutvumises pausi, kasuta Seaded menüüs ajutist blokeeringut.
  • Oled leidnud otsitud kaaslase: anna meile kindlasti oma edukast tutvumisest teada - see innustab ja annab lootust ka teistele. Huvitavamad lood avaldame portaalis ka teistele.
  • Ei leidnud kedagi või pettusid mõnes kasutajas: anna endale ja meile siiski vähemasti 3 kuud aega, et veenduda enda võimalustes. Ebameeldivate kontaktide korral teavita administraatorit ja me võtame midagi ette!

## Oled unustanud parooli/kasutajanime.

  • Uue parooli määramiseks vajaliku lingi saad tellida oma postkasti siit - https://www.Aamoremi.ee/forgotpassword .
  • Unustasid kasutajanime? Kasutajanime saad teada meie käest kui kirjutad siin lehel oleval vormil kasutades e-posti aadressi, mille viimati aktiveerisid meie portaalis

## Probleem registreerimisega

Kui kinnituskiri ei jõudnud sinu postkasti, võib see võtta mõne teenusepakkuja puhul kohale toimetamisel rohkem aega (kuid mitte üle tunni), aga vaadata tasub ka spämmi (Junk jms) kausta ning gmail.com puhul teiste vahelehtede (Pakkumised, jms) alla.

Kui andmete sisestamisel tekkis mingi viga, kirjuta meile parandamiseks. Sünnipäeva või kasutajanime muutmiseks saame samuti meie aidata.

## Foto lisamine

Kõik pildid vaadatakse üle ja kinnitatakse üldjuhul ööpäeva jooksul. Kui foto autentsuses tekib küsimus, võime küsida juurde lisapilte. Kui foto sisaldab tutvumiskeskkonda ebasobivaid elemente, siis me seda ei avalda.

## Tasulised teenused

  • Kui pangaligiga makstes teenus ei aktiveeru koheselt, anna meile sellest esimesel võimalusel teada, aktiveerime käsitsi.
  • Topeltmakseid ei tagastata.