Tutvustus

Amoremi.ee on mõnus kohtumispaik internetis neile, kes soovivad suhelda, tutvuda ja leida erilisi uusi inimesi oma ellu sõbrana või kallist kaaslast enda kõrvale.

Usume, et head suhted muudavad inimesed õnnelikumaks. Meie eesmärk on luua parimad tingimused uute suhete leidmiseks.

Amoremi tutvusportaal alustas tegevust 2009.aastast (Suhted24 nime all) ja selle aja jooksul on meie abiga teineteist leidnud väga paljud inimesed. Oleme õnnelikud, et oleme saanud aidata inimestel leida oma ellu rohkem armastust.

Amoremi tutvusteenus on mõeldud üle 18-aastastele, kes on avatud ning aktiivsed, positiivse ellusuhtumisega ja soovivad elus edasi liikuda. Meie teenus on suunatud ennekõike Eestiga seotud inimeste kokkuviimisele ja seetõttu on teenus valdavalt eestikeelne.

Usume, et õnnelikuma elu saladuseks on omada armastavaid sõpru ja lähedasi. Sul peab olema vaid piisavalt tahtmist ning julget pealehakkamist. Meie püüame anda endast parima, et meie keskkond pakuks Sulle meeldivaid kogemusi uute tutvuste otsimisel, tagades nii privaatsuse kui pakkudes meeldivaid tehnilisi võimalusi sobivate kaaslaste leidmiseks.

Amoremi.ee reklaamvideo Youtube's

Siin on inimesed, kes soovivad päriselt tutvuda.

Amoremi.ee on tutvumisteenus neile, kes soovivad päriselt tutvuda. Oleme teenuse disaninud selliselt, et selle kasutamine oleks huvitav just reaalse tutvumishuviga kasutajatele. Me ei soosi suvaliste kontode loomist, eeldades kasutajatel väikest pingutust ja aktiivsema suhtluse korral ka tasu. Kasutajapoolne rahaline investeering tulevase kaaslase leidmisel, on tõenäoliselt parim garantii, et tegu on tõsise tutvumissooviga inimesega. Igal juhul on meie teenusega liitunud huvitatud suhtlusest ja seetõttu on tutvumine siin lihtsam kui võib-olla muidu. Kõik võivad üksteisele öelda "tere!".

Soovivad päriselt tutvuda

Soovime pakkuda Sulle meeldivad tutvumiselamusi.

Tutvumine internetis võib olla teinekord keeruline, vahest ka närvesööv kuid kindlasti põnev ja võimalusterohke. Meie soovime pakkuda sulle sellel tutvumisteekonnal maksimaalset meeldivat atmosfääri ja sõbralikku tuge. Küsimuste või probleemide korral saad kiirelt abi meie klienditoelt. Juhul kui tunned, et mõni kasutaja muutub liialt pealetükkivaks, saad kasutaja blokeerida või meile sellest teada anda. Amoremi tutvumisportaalis valid ise omale sobiva tutvumistempo ja viisi, kuidas teistele läheneda. Sa ei ole kaup, mida viibates möödaminnes hinnatakse. Sa oled meile oluline!

Meeldiv tutvuda

Pöörame tähelepanu turvalisele tutvumisele.

Hoolime Amoremi's turvalisest tutvumisest internetis ja hoiame seetõttu jooksvalt silma peal meie portaalis toimuval. Alates hetkest mil kasutaja registreerib endale tutvumiskonto kuni kogu kasutamisetsükli. Pöörame tähelepanu nii Eesti kui välismaistele spämmi või petutaustaga kontode kõrvaldamisele kui ka ebameeldivate käitumistavadega tutvujate korrale kutsumise või konto blokeerimisega. Amoremis on võimalik enda konto identifitseerida ja paluda seda ka enda suhtluspartneritelt, tagades sellega kindluse, et suhtlete inimesega, kelle vanuse ja sooline taust on kinnitatud. Meie teenuse usaldusväärsust kinnitab asjaolu, et oleme Eestis tegutsenud juba alates 2009ndast aastast ja selle aja jooksul on registreeritud endale konto enam kui 130 000 korral.

Turvaline tutvus internetis

Amoremi on Eesti tutvumisteenus.

Oleme kodumaine ja eestimeelne tutvumisteenus, mis arvestab Eesti inimeste soovidega. Meie tutvumisplatvorm on eesti keeles ja mõeldud kasutamiseks neile, kes soovivad leida kaaslast peaasjalikult Eestist. Suuremate välismaiste konkurentide kõrval, oleme tõenäoliselt ainuke tõsiselt eestlasi ühendada sooviv ettevõtmine. Meile läheb otseselt korda sinu käekäik siin tutvumismaastikul, sest sellest sõltub ka meie käekäik. Amoremi on 100% Eesti ettevõtte ja kõik teenusega teenitud tulud maksustakse Eestis. Seega valides tutvumiseks Amoremi, toetad ka meie majandust! :)

Kaaslane Eestist