Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Mees hoiab naise kätt

Kas ta on see õige? Lihtsalt kuula ja saadki teada!

Sulle meeldib keegi ja sa tahaksid teda lähemalt tundma õppida, et kindlaks teha, kas temaga saaks tulevikku planeerida? Nii mõnigi arvab, et kindla märgi leidmine on keeruline, aga Amoremi tutvumisportaal pakub alternatiivina üsna lihtsat taktikat. Ära roni kohe voodisse, vaid vestle temaga – see võib tulevikus palju sekeldusi ja südamevalu ära hoida.

Inimesi tasub kuulata, kui neil midagi öelda on, eriti armastuse ja suhete teemadel. Paljud on valmis kohe ausalt ära ütlema, milliseid suhteid ja kogemusi nad otsivad. Lihtsalt kuula, millisel viisil ta pühendumisest, lähedusest ja armastusest räägib – saadki teada, mida temalt oodata.

Kuulamine on tähtis, sest võib inimesest ausama pildi anda rutem kui konkreetsed teod – eriti suhte alguses, kui tahaks ruttu ja kohe teada, kas asud partneriga n-ö samal leheküljel.

Kui inimene näiteks räägib, et ei taha suhtes olla, aga ikka alustab sinuga midagi, siis võid kindel olla, et selle kooshoidmiseks tuleb peagi hakata tublisti vaeva nägema. Sinu kiirelt tekkinud tunded ja tema esialgu nunnu olek ei maksa midagi, kui ta on maininud, et suhted pole tema jaoks või need ei jää püsima. Kui tahad midagi püsivat, siis loobu inimesest, kes ei taha või suuda pühenduda.

Häda on selles, et me elame kõik iseenda loodud reaalsuses. Kuigi see ajapikku muutub, on vähe tõenäoline, et seda kujundavad kellegi tunded ja ootused meie suhtes. Inimene muutub seest välja, mitte vastupidi. Mis kellegi hinges toimub, muutub harva püsivalt ainult seetõttu, et ta kohtas kedagi supernunnut ja super-talle-sobivat. Igasugune püsiv muutus nõuab tööd endaga ja välised tegurid (sh uus tore kaaslane) ei avalda siin nii tugevat mõju kui tahaks loota.

Nii et kui keegi ei suuda sulle pühenduda, ole hea kaotaja ja lahku tema juurest. Kui end väärtustad, on see parem valik kui oodata, et keegi sind hindama õpiks, kes seda ei suuda või taha. Suhe eeldab energiat, usaldust, usku ja armastust. Kui kulutad neid üksi, siis muutub see ruttu aina raskemaks.

Isegi, kui ta peaks ühel heal päeval ümber mõtlema ja tõesti sinule pühenduda tahtma, siis mis selle ajani juhtub? Sulged end emotsionaalselt teiste võimalike paremate partnerite eest? Raiskad end inimesele, kes siin ja praegu sinuga tulevikku ei näe? Mis selle mõte on – õpid lojaalsust, kannatlikkust? Keeldud tõde nägemast? Peidad pea liiva alla?

Vali ennast enne kui keegi sinu valib. Kohtle end nagu tahad, et sind koheldaks. Kui lepid kaaslasega, kes sind sisimas ei taha, siis ta ei hinda sind, sest sa oled iseenda suhtes hinnaalandust teinud. Ta kohtleb sind üleolevalt ja endastmõistetavalt, sest teab, et oled valmis seda vastu võtma. Iga kord, kui lased end kohelda viisil, mis sulle ei meeldi, kinnistad sa temas teadmist, et nii võibki käituda.

Nii et murra sellest välja. Lahku. Vali ennast. Siis muutub tee vabaks millegi parema leidmisele.