Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kaaslasega voodis

16 märki, et teil on hea seksuaalne sobivus

Inimesed seksivad. Inimestele meeldib seksida. Mõni seksib isegi siis, kui ei meeldi. Kuidas aga teada, et teie seksuaalsuhe on kvaliteetne? Siin on 16 märki, mis sellele viitavad!

Inimeste vajadused ja eelistused voodielu suhtes on väga erinevad. Pealekauba muutuvad need aja jooksul ja eri tegurite mõjul. Seksuaalse sobivuse kohta saab aga siiski üldisi järeldusi teha.

1) Kui peate üksteisest lahus viibima, näiteks reisi tõttu, siis ei tekita see teie seksuaalsuhtesse pausi. See jätkub mingis vormis ka eemalt, näiteks e-kirjade, sõnumite või telefonikõnede teel.

2) Rutiin hiilib mingil hetkel ligi ka parimatele meie hulgast. Kui see juhtub, leiate koos lahendusi, et seksuaalellu uut vürtsi või energiat lisada. Muutus võib olla üsna tühine – kasvõi teile ebatavalisel ajal armatsemine – peaasi, et midagi muutub.

3) Te otsite uusi elamusi ja kogemusi ka väljaspool magamistuba, sest seksuaalsuhe puudutab tervet elu, mitte ainult voodis toimuvat. Kirge aitavad alal hoida ja sütitada ka ühised elamused ja seiklused tavaelus.

4) Teile meeldib koos alasti olla ja kumbki ei häbene.

5) Räägite üksteisele samuti eneserahuldamisest – millal, kus, kuidas ja miks oled end ilma temata puudutanud.

6) Arutate või jagate oma varasema seksuaalelu meeldejäävaid momente. Olgu need siis posi- või negatiivsed.

7) Aeg-ajalt kontrollite üle, kas teine on ikka voodieluga rahul ja kas ta soovib midagi veel midagi muud proovida – või rohkem saada.

8) Vahel seksid ka oma partnerile meele järele olemiseks – sest tema rahuldamine pakub ka sulle teatud naudingut, isegi kui muidu hetkel tuju poleks.

9) Sa ei tunne end ohustatuna, kui partner kedagi teist salaja piidleb. Kuni ta vaid nii-öelda menüüd loeb ja midagi sealt tellida ei taha, pole ju midagi hullu.

10) Partneri eksid ei muuda sind ebakindlaks, sest teie praegune suhe on nii hea ja tugev.

11) Te ei nõua üksteiselt mingist (vastassoost) sõbrast eemaldumist, olgu siis päriselus või kellega ta meeldib digisuhelda. Miks peakski nõudma?

12) Kui üht tabab vahel armukadedus, siis teine tunneb end pigem meelitatuna.

13) Kui filmi vaatate ja seal midagi seksikat näidatakse, küünitad (alateadlikult) partneri poole, et teda puudutada ja füüsilist kontakti luua, või isegi mõnest meeldivast kohast käsi üle libistada.

14) Naudid temaga seksimist vahel ka siis, kui enesetunne või välimus pole parim, mis olla võiks.

15) Teil on üksteise kehaosade jaoks hellitusnimesid, või seksi või selle osade kohta mingeid omi väljendeid.

16) Vahel te kohe tahate tülitseda, sest sellele järgnev leppimisseks on nii mõnus!