Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kallistavad

Mida hea suhe sinu jaoks tähendab? (tähemärgi kaupa)

Kes suhtes olemist tõsiselt võtavad, on tõenäoliselt huvitatud heast ja mõlemale hästi mõjuvast kooslusest. Aga mida hea suhe just sinu jaoks tähendab? Vaatleme seda tähemärgi kaupa.

Jäär (21.03–19.04) 

Jäär hindab partnerit otsides väljakutseid ja enda tõestamisega kaasnevat põnevust. Seda võib lisada, kui mängid raskesti kättesaadavat, aga ära sellega liiale mine. Sest kui ta korraga otsustab, et aitab, jääb mäng tema poolt pooleli.

Jäär saab vallalisena hästi hakkama ja tema iseseisvusvajadus säilib ka suhtes olles. Ta tahab areneda nii isiksusena kui ka paarina.

Talle meeldib tähelepanu keskmes olla, aga talle tehtud komplimendid peavad olema siirad ja mitte liiga suhkurdatud. Jäärale sobiv partner on enesekindel ja valmis enda eest seisma – temaga võrdne!

Sõnn (20.04–21.05)

Sõnn on suhtes armastav ja lojaalne. Kui talle truu püsid, vastab ta samaga. Usaldus ongi talle kõige tähtsam, nii et kui seda lõhkuda, ei pruugi ta sind enam kunagi päris lähedale lasta.

Sõnn igatseb stabiilset tervislikku suhet, kus pole ruumi suhtlustõketele. Võimalus asju läbi rääkida on talle prioriteet, ole valmis, et ta pidevalt huvi tunneb, mis sinu hinges toimub.

Ta on tundeline, kirglik ja soovib palju puudutada, seda ka avalikkuse ees. Talle meeldib, et ka teised näevad, et te ikka koos olete.

Kaksikud (22.05–21.06)

Kaksikud oskavad alati oma käitumisega segadust tekitada. Nad võivad olla üsna lühikese aja vältel nii tulised kui külmad, avatud kui suletud. Asi on selles, et nad pole oma tunnetes kindlad ja enda sees toimuva uurimine sujub läbi raskuste.

Kui aga suudad nende vastu kannatlikuks jääda ja nende südame lähedale pääseda, võivad Kaksikud olla suurepärased ja kirglikud armastajad. Kui neid hoiad ja toetad, vastavad nad alati samaga.

Samas on Kaksikud väga ennustamatu käitumisega, spontaansed ja vahel tulise loomuga. Aga nende plussid on kokkuvõttes miinustest tugevamad.

Vähk (22.06–22.07)

Vähk on väga kaitsva loomuga ja romantikalembene. Tema emotsionaalsus teeb ta väga tundlikuks ja paneb alati sügavat kõikehõlmavat suhet otsima. Üheöösuhted teda ei rahulda, selle asemel võib ta südamerahus üksi olla.

Vähk on väga usaldava loomuga, aga kui suudad seda lõhkuda, siis võib olla väga raske seda tagasi saada. Ta võib nimelt su kergesti oma südamest välja heita. Aga kui ta juba ligi laseb, jagab ta sinuga kõike oma sisemuses toimuvat: unistusi, saladusi, hirme ja lootusi. Ta soovib armsamat alati igal moel hellitada ja ootab seda vastu ka.

Lõvi (23.07–22.08)

Tüüpiline Lõvi on seiklushimuline, spontaanne ja energiline. Ta satub kergesti tähelepanu keskmesse ja jääb kergesti meelde. Suhtes võib ta aga kergesti tüdineda, nii et ootab kaaslaselt kirglikkust, omapära ja valmidust tema pööraste ideedega kaasa minna.

Samas on Lõvil suur soe süda, mida ta maailma eest hoolega peidab. Kui selleni jõuad, näed, kui pehme kiisuke ta olla võib. Aga ta jääb alati iseseisvust vajama, nii et peab saama oma ruumi ja aega. Sa ei saa olla kõige tähtsam asi tema elus.

Neitsi (23.08–22.09)

Neitsi pole just suu peale kukkunud – alati valmis sarkastiliselt ütlema või nalja viskama. Sellega peidab ta oma ebakindlust, nii et seda ei maksa solvanguna võtta. Ta on nupukam, kui välja näitab ja jälgib sind hoolega, nii et petta pole teda kerge.

Huumorit kasutab ta ka flirtimiseks, milles Neitsi on õige osav. Samas hindab ta seda, kui partner samuti aktiivselt suhtesse panustab. Ta soovib kaaslast, kes jätkuvalt tema nimel vaeva näeb ega raskes olukorras alla anna.

Neitsit on aga teinekord raske mõista, sest oma sügavamaid tundeid ta peidab – vähemalt selle ajani, kuni veendub, et kaaslane on avanemist vääriv.

Kaalud (23.09–22.10)

Kaaludel on raske oma tunnetega toime tulla. Nad on emotsionaalsed, aga nad ei suuda oma sees toimuvat alati mõistlikul viisil väljendada. Seetõttu võivad nad eelistada tundeid (osaliselt) peita, et mitte välja näidata, kuidas miski valusalt torkas.

Kaalud vajavad seetõttu kaaslast, kes on nõus neid tundma õppima ja ka end avama. Neile meeldib palju rääkida – hea vestlus mõjub neile erutavalt.

Juhusuhted on Kaalude meelest mõttetud, nad ootavad tundeid, sügavust ja sisu. Kes seda anda suudab, võidab nende südame.

Skorpion (23.10–22.11)

Tüüpiline Skorpion on väga kinnine ja hoiab enda sees toimuvat sügaval peidus. Tema tundeelu võib olla seega raske mõista. Samas võib ta olla lausa agressiivselt end kehtestav, andes selgelt teada, mida ja millal kaaslaselt ootab.

Kui Skorpion sulle saladusi räägib, tähendab see, et võitsid ta jäägitu usalduse. Selle lõhkumine toob ohu temast hoobilt ilma jääda.

Kui ta aga sind omaks võtab, kingib ta sulle rõõmuga kõik, mis tal anda – südame, mõistuse, keha ja hinge. Talle on samas tähtis olla tahetud, nii vaimselt kui ka kehaliselt.

Ambur (23.11–21.12)

Ambur ihkab alati vajadust – see on talle kõige tähtsam, nii et ära püüagi seda temalt võtta. Piiravat kaaslast ta oma iseseisvusjanus juba välja ei kannata! Sobiv partner peab oskama temas seda hinnata.

Tüüpiline Ambur on suhtesse astudes juba tublisti elult õppinud ning oskab enda eest seista. Mingeid mänge ja tempe ta ei kannata. Ole tema vastu aus ja ta vastab samaga. Kui sul õnnestubki Ambur panna end suhtes hästi tundma, võib ta olla väga lojaalne ja armastav. 

Kaljukits (22.12–20.01)

Tüüpiline Kaljukits on vahest kõige raskemini avanev tähemärk. Ta ei pruugi teha katset end teisele avada, kui pole kindel, et suhe areneb edasi ja teievahelised tunded on ehtsad. Ta peab teadma, et oled temast tõesti huvitatud – ja isegi sind enda lähedale lastes jääb osa temast peitu.

Kaljukits tõenäoliselt esimest sammu ei tee ja hoiab end tutvuse alguses tagasi – ta soovib, et pigem kaaslane aktiivsust näitaks. Tagasihoidlikkus ja reserveeritus hakkavad kaduma alles siis, kui ta tunneb end sinu läheduses mugavalt.

Kokkuvõttes on Kaljukitsele raske lähedale pääseda, aga see teekond on põnev ja vaeva väärt.

Veevalaja (21.01–18.02)

Veevalaja on tõepoolest unikaalne olend, kellest on raske ruttu sotti saada. Põnevust teda tundma õppides jätkub kauemaks, sest ta on nii spontaanne ja ekstsentriline.

Ta näeb elu suure seiklusena ja soovib partnerit, kes oleks sama rahutu ja seiklusvalmis. Ideaalne partner suudab teda aga lisaks rahustada ja tasakaalustada.

Mainitud omadused teevad Veevalaja jaoks raskeks pikema aja jooksul ühes kohas püsima või kõigest ühele inimesele pühenduda. Kui ta aga leiab tõesti sobiva paarilise, võib ta elu lõpuni truuks jääda.

Kalad (19.02–20.03)

Kalad on tavaliselt rõõmsameelsed ja positiivsed: alati valmis elus häid asju märkama. Nad on isetu, hooliva ja armastava loomuga. Kui neid lähemalt tundma õpid, näed, kui isetud nad olla võivad.

Neile meeldib teiste eest hoolt kanda ja soovivad enda kõrvale samasugust inimest. Sobiv kaaslane on nende isiku ja soovide vastu lugupidav ja toetav. Ja nii häid inimesi ongi kerge austada.

Niisama mängida Kaladega aga ei soovita – kui partner pole truu ja hakkab ringi vaatama, sellega nad ei lepi. Sul peab silma jaguma vaid nende jaoks.