Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kallimaga koos 2022

Lihtsalt ja lühidalt: suhtehoroskoop 2022 – tähemärgi kaupa

2021 hakkab lõppema ja tagumine aeg on vaadelda, mida toob uus aasta kõigile tähemärkidele. Ole mureta, me ei hakka sind väsitama pikkade põhjalike kirjeldustega, vaid keskendume ühele ja sellele kõige tähtsamale – mida oodata suhetes?

Jäär (21.03–19.04)

Jäär võib suhetes oodata täitsa head aastat, mis toob nii häid tundeid kui stabiilsust. Haavad paranevad, suhteootused selginevad. Suhtes Jääral tasub oma käitumist kontrollida, et partneriga mitte tühjast tülli minna – eriti ajal juulist oktoobrini. Vallalisel leidub lootust tutvuda inimesega, kellega on head klappi.

2022. aastal on suhetes erilist klappi Lõvide ja Amburitega, aga ka Kaksikute ja Veevalajatega.

Sõnn (20.04–21.05)

Uuel aastal on Sõnni armuelule optimistlikke väljavaateid. Eriti just 2022 esimesel poolel on lootust uus tõsine suhe luua või ka olemasolevat tugevdada. Viimane võib kaasa tuua koguni abiellumise või lapse saamise plaani.

2022. aastal on suhetes erilist klappi Neitside ja Kaljukitsede, aga ka Vähkide ja Kaladega.

Kaksikud (22.05–21.06)

Kaksikute armuelus tuleb väga hea aasta, kõigist tähemärkidest üks parimaid – seda tigimusel, et nad oma tavapäraseid sisemisi kõhklusi trotsivad ja headest võimalustest kinni hoiavad. Aasta teises pooles võivad nad tutvuda koguni inimesega, kellega tekib tõeline armastus.

2022. aastal on suhetes erilist klappi Kaalude ja Veevalajatega, aga ka Lõvide ja Jääradega.

Vähk (22.06–22.07)

Vähil on põhjust algaval aastal end suhtevallas taas paremini tunda. Neil on senisest rohkem õnne ja mõistagi toob see ka enesekindlust juurde. Jagub nii harmooniat kui ka uusi võimalusi. Armastus ja stabiilsus on täiesti saavutatavad!

2022. aastal on suhetes erilist klappi Kalade ja Skorpionitega, kes oskavad Vähi tundelisust hinnata.

Lõvi (23.07–22.08)

Juba suhtes Lõvi lisab uus aasta stabiilsust – soovi korral isegi abielu või laste saamise näol. Lisandub ka kirglikkust ja lähedust. Vallalisel Lõvil on lootust leida partner, kellesarnast on ammu oodanud.

2022. aastal on suhetes erilist klappi Sõnnidega, kui suhe on uus, võib see kesta kaua.

Neitsi (23.08–22.09)

Suhtes Neitsi, kes tahab olemasolevat suhet lõpetada, on leidnud selleks just õige aasta. Uus partner on tõenäoliselt tema vajadustele hästi vastav. Hästi läheb ka juba olemasolevas korralikus suhtes – tunded tugevnevad veelgi. Vallalisel võib ellu jõuda palju huvilisi ja põnevaid romantilisi hetki.

2022. aastal on suhetes kohe eriliselt nauditavat klappi Sõnnidega, aga ka Kaljukitsedega.

Kaalud (23.09–22.10)

Kaalude tundeelul on lootust 2022. aastal oma senisesse tippu tõusta. Tema võlud intensiivistuvad ning sisemine tarkus aina kasvab. Tugevalt võib esile tõusta soov abielluda, aga selleks tasub eelistada tõesti küpset ja otsusekindlat partnerit.

2022. aastal on suhetes erilist klappi Kaksikute, Veevalajate ja Lõvidega.

Skorpion (23.10–22.11)

Skorpioni tänavune armuelu on olnud rahutu ja sama trend tõotab kesta ka 2022. aastal – ootamatute sidemete tekkimised, lahkuminekud ja siis uuesti alustamised. Oodata on nii ennustamatut perioodi, et see võib tuua praktiliselt kõike. Mida rohkem Skorpion armastusse usub, seda paremini võib minna.

2022. aastal on suhetes erilist klappi Vähkidega – mõlemad on veemärgid, mis võib pakkuda palju ühilduvust ja kirge –, aga ka Lõvidega, kui esmased hõõrumised asja ära ei riku.

Ambur (23.11–21.12)

Juba suhtes Amburil peaks elu veelgi paremaks muutuma, tuues üllatusi ja põnevust. See on sobiv periood abieluranda jõudmiseks (kuigi mitte kevadel) – või vallalisel Amburil oma üksildase elu lõpetamiseks. Hoiatus: lühisuhted siiski õnnelikuks ei tee.

2022. aasta võib pakkuda lausa muinasjutulist klappi Jääradega, kui mitte suhtega kiirustada ja hoida tähelepanu suurel pildil, mitte keskenduda liialt detailidele.

Kaljukits (22.12–20.01)

Kaljukitsel peaks algaval aastal õnnestuma rohkem lõdvestuda ja lähedastega sidet tugevdada. Selleks peab aga oma tavalise raha ja kuulsuse janu veidi rohkem tagaplaanile jätma, muidu võid terve aasta jooksul vallaliseks jäädagi.

2022. aastal on suhetes erilist klappi Sõnnidega, kes aitaksid elu pehmemaid väärtusi rohkem hindama õppida. Kaljukits pakub Sõnnile omakorda väärt eeskuju tahtejõu ja sihikindlusega.

Veevalaja (21.01–18.02)

2022 tõotab vallalisele Veevalajale tulla ilusate tunnete aasta – tõelise armastuse leidmiseni välja. Kohe alguses kõige paremini vist ei lähegi, eriti märtsis. Kui aga juba suhtes oled, suudad päris hästi endale selgeks teha, kas tasub seda ka jätkata.

2022. aastal on suhetes erilist klappi Lõvidega, kellel komplimente juba jagub. Veevalaja suudab Lõvile aga aus ja realistlik toetaja olla, kellele loota.

Kalad (19.02–20.03)

Kaladel on oodata suurepärast armastuse aastat, olgu nad selle alguses siis suhtes või vallalised. Kõik liigub tasakaalu ja nauditavad ajad ei jää tulemata. Eriliselt muretu tõotab olla periood jaanuarist kuni augustini, edasi on vaja rohkem kannatlikkust ja kaaslasele pühendumist.

2022. aastal on suhetes erilist klappi Skorpionide, Sõnnide ja Neitsidega.