Amoremi tutvus- ja suhteblogi

6 märki, et ta tõesti hoolib

See, kui rahul sa oma suhtega oled, sõltub eelkõige tundest sinu sees. Kui soovid aga mingit selget kinnitust, et kaaslane tõesti hindab sind, loe järgnevat kokkuvõtet, mille AmoreMi.ee toimetus kokku pani. Inimesed ja suhted muutuvad, aga märgid hoolimisest jäävad!

Järgnevad märgid on üllatavalt universaalsed – kehtivad nii meeste kui naiste puhul, iseloomust ja vanusest hoolimata. Mida rohkem neid märke näed, seda kindlam, et ta tõesti hoolib.

Ta püsib sulle avatud

Enda avamine kaaslasele ja ausalt rääkimine on paljude jaoks üllatavalt rasked. Pole ka ime, sest liiga tihti juhtub elus, et selliseid omadusi ei hinnata ja isegi naeruvääristatakse. 

Kes aga tõesti hoolib, vähemalt üritab kaaslase jaoks avatud olla. Enda mõtteid ja tundeid jagada ning ausalt rääkida. Ja mitte korra-paar, vaid ka pikema aja vältel. Eriti hea märk on see, kui ta püüab avatud olla ka raskematel hetkedel, sest igas suhtes esineb ju teatud pingeid ja konflikte.

Ta suhtleb sinuga

Levinud on reegel, et inimesed suhtlevad tutvuse alguses rohkem, aga suhte arenedes vähem. Selle põhjuseid on mitmeid: hakkame kaaslast endastmõistetavaks pidama, uudsuse võlu on kadunud, teie kahe vahelised pinged muudavad rääkimise aina keerulisemaks…

Kes aga partnerist tõesti hoolib, jääb aktiivselt suhtlema ka siis, kui olete juba mõnda aega koos olnud. Olgu siis mõni tähelepanek ümbritseva kohta, väike nali või muljetus – ta leiab põhjused, et esimesena sinu poole pöörduda ja midagi endast jagada.

Ta näitab oma hoolivust

Hoolimise välja näitamiseks ei pea tingimata kingitusi tegema või kaaslast kuidagi üllatama. Seda võib kinnitada ka lihtsalt see, kuidas ta sind vaatab, jälgib, kergelt puudutab vm. Igatahes võib kindel olla, et kui ta teeb kasvõi väikeseid katseid sinuga kontakti hoida, on see suhte seisukohast hea märk.

Niiöelda armastuse keeled on erinevad – viisid, kuidas inimesed välja näitavad, et kellestki hoolivad. Kui tead, mis on just sinu partneri seda näidata, on kerge märgata, palju temas hoolimist leidub ja kuidas see aja jooksul muutub.

Tal on hea meel sinuga kohtuda

Suhtepinged tekitavad olukordi, kus kaaslasega kohtumine ja ühiselt aja veetmine ei pruugi enam rõõmsaks teha. See on tihtipeale ka kergesti märgatav, eriti kui partner kokku saades selgelt tõsisemaks muutub.

Hoolivuse märk on seevastu see, kui tal on sinuga kohtudes selgelt hea meel. Olenevalt olukorrast ei pruugi tal olla mahti kohe sinuga tegelema hakata, aga üldist meelsust on raske varjata.

Ta ei jäta sind vastuseta

Kerge on end avada ja väljendada, kui teie vahel on kõik korras ja murepilvi taevas pole. Kui sind aga mingi teema või olukord vaevama jääb ja selle kohta talt selgitust palud – kas ta jääb kannatlikuks või jätab sind külma südamega piinlema?

Kui paarisuhtes esineb regulaarselt pingeid, pole mingi ime, kui kaaslaste valmidus teist ära kuulata ja rahustada ajutiselt väheneb. Kui see on aga tavaline, et ta jätab su küsimustele vastamata ja mingites olukordades oma käitumise selgitamata, siis on see pigem halb märk!

Sinust piisab talle

Paljud suhted langevad kurva statistika alla, et kaks inimest moodustavad küll paari, aga teineteisest jääb siiski väheks, nii et ajapikku on näha, kuidas vähemalt üks neist hakkab taas vallalise pilguga ringi vaatama.

Paremal juhul piirdub see ainult vaatamisega, halvemal juhul hakkab ta aina enam tutvumiskuulutusi vaatama, võõrastega vestlusi pidama (nii päriselus kui netis), ilma kaaslaseta väljas käima jne.

Loomulikult ei peaks ega tohiks oma kaaslase nimel kogu ülejäänud maailmas ära unustada. Aga kui kaaslane tõesti hoolib, siis ta võib teistega isegi palju suhelda, aga see tunne jääb alles, et sinust lihtsalt piisab talle. Ja selle tunde tundmiseks annavad alust mitmesugused märgid, millest mõned peamised on ülalolevates punktides juba kirjas!

* Loe meenutuseks üle ka AmoreMi.ee lugu ohumärkide kohta SIIN