Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine on pettunud suhtest

23 signaali, mis kinnitavad, et ta ei vääri su aega ja pühendumist

Okei, tema meeldib sulle, aga kas sina tõesti meeldid talle? Vahel on raske öelda, sest inimene annab välja vastuolulisi signaale, mis vaatlejat segadusse ajavad.

Sellel on eri võimalikke põhjuseid nagu sisemine ebakindlus (ei taha meeldimist tegelikult välja näidata, kuna seda tehes seame end haavatavale positsioonile) kuni kurva tõsiasjani, et mõnele lihtsalt väga meeldib tähelepanu ja ta võib selle saamiseks isegi teistega manipuleerida.

Veel tuleb arvestada variandiga, et kui keegi väga meeldib, siis me tihti tahamegi märke valesti tõlgendada, et endale meelepärasele järeldusele jõuda. Aga meiega kenasti käituv inimene võib lihtsalt sõbralik olla ega omista vestlemisele, puudutustele ja näiteks pikemalt koos tantsimisele erilist tähendust.

Huvis selgusele jõudmine ei pruugi muutuda kergemaks ka teisega juba lähedasemaks saades. Enamik teab või on kokku puutunud juhustega, kus alguses kutsuvalt käituv huviobjekt muutub ootamatult külmaks või koguni tõrjuvaks, või kaob jäljetult.

Et lugejat mitte päris meeleheitele ajada, pakume siin väikest spikrit selliste vastakate signaalide kohta, mis viitavad tõenäoliselt pigem kurvale lõpule. Siis saad ruttu otsutada, kas jätkad oma aja ja energia investeerimist. Mida rohkem punkte tema puhul täppi läheb, seda halvem sulle.

Alljärgnevad on muidugi üldistused, aga need on koostatud üsna suure grupi väga erinevate inimeste tähelepanekute põhjal. Nende seas on eri vanuses nii mehi kui ka naisi.

1. Teete plaane ja ta tundub entusiastik, aga siis järsku hüppab alt.

Veel halvem märk on see, kui ta loobub suht viimasel hetkel. Või kaob ära: ei vasta kõnedele ja veebisuhtlusele ning naaseb näiteks paar päeva hiljem vabandusega stiilis „oli raske hetk“ või „midagi tuli vahele“.

2. Ta saadab palju sõnumeid või tšätib palju – ja siis kaob jäljetult.

Eriti halb, kui ootamatu kadumine toimub nädalavahetusel või muidu tema jaoks vabal ajal. See viitab, et ta eelistab vaba aega veeta kellegi teisega. Võib-olla ainult sõpradega, aga siiski mitte sinuga. Mida rohkem sellist asja juhtub, seda halvem märk.

3. Jagate väga intiimset hetke, näiteks suudlete või veedate öö koos (isegi ilma seksimata). Ja siis järgmisel korral kohtudes teeb näo nagu kõik oleks täiesti tavaline. Eriti halb, kui „etendus“ jätkub pikema aja jooksul, nagu terve ühine õhtu.

4. Ta jagab komplimente su välimuse kohta, aga palju armastab kiita ka seda, kui hea sõber sa oled või kui tore sinuga koos on hängida.

5. Ta muutub kadedaks või omandihimuliseks, kui keegi sinuga flirdib või pikemalt vestleb, aga ise teeb seda ka. Veel halvem, kui ta ei vaevu omapoolset tegevust isegi peitma.

6. Ta laseb teie suhtel lähedase(ma)ks muutuda, aga viitab, et ei otsi midagi tõsist.

7. Ta kiidab su sotsiaalmeedia-postitusi ja –pilte eravestlustes, aga avalikult nende alla midagi ei kirjuta.

8. Ta leiab sulle hüüd- või hellitusnime, aga siis selgub, et ta kasutab seda ka teiste puhul.

9. Ta väidab, et meeldid talle, või flirdib sinuga pidevalt, aga ei näita omalt poolt initsiatiivi suhet edasi arendada.

10. Ta ei räägi sinust ega postita ühiseid pilte sotsiaalmeedias, küll aga leiad intiimse õhustikuga pilte mõne inimesega, keda ta lihtsalt sõbraks nimetab.

11. Ta veedab sinuga aega ja paistab seda nautivat, aga siis kaob järsku nädalateks.

12. Ta helistab või võtab ise ühendust. Aga vesteldes või aega veetes tundub peagi, et tegelikult ta ei naudi seda või (veel hullem) ootab, et millal see juba lõpeb. Või muutub kärsituks ja lahkub järsku, vabandusega stiilis „mul on tegelikult kiire“ või „ma pean kohe temaga kokku saama“.

13. Ta alustab sinuga tšätti ning siis lõpetab järsku vastamise. Mida rutem ta iseenda alustatud vestluse juurest kaob ja mida kauem (päevi) ta eemal on, seda halvem märk.

14. Talle meeldib kallistada ja puudutada, aga siis selgub, et ta teeb seda sama palju ka (paljude) teistega.

15. Ta pöörab sulle palju tähelepanu kahekesi olles, aga seltskonnas hoiab eemale ja/või käitub jahedalt.

16. Ta väidab, et tahab väga kohtuda või koos aega veeta, aga samas ei suuda selleks pikema aja jooksul vaba õhtut leida. Veel hullem, kui ta ei taha ka küsimise peale selget vastust anda, et miks ta siis nii hõivatud on.

17. Ta alustab tšättimist eelkõige hilisõhtul või nädalavahetuse öösel pidutsedes.

18. Ta ei reageeri mõistliku aja jooksul paljudele su vestlustele arvutis või telefonis, aga laigib enamikke su uusi pilte sotsiaalmeedias.

19. Ta flirdib arvuti või telefoni teel päris palju, aga hoidub sellest päriselt kokku puutudes.

20. Te lähete kahekesi aega veetma, näiteks välja sööma, aga ta suhtleb pidevalt telefoni teel teiste inimestega või igatahes jälgib seal toimuvat pidevalt.

21. Ta flirdib sinuga aktiivselt, aga väidab ise, et on suhtes.

22. Ta kinnitab, et loobub oma senisest partnerist sinu kasuks, aga sellele ei järgne nädalate või kuude kaupa mingeid selgeid konkreetseid tegusid.

23. Ta tunnistab, et sa huvitad teda või tal on koguni su vastu tunded, aga mingil põhjusel ta ei muutu aktiivsemaks ja laseb teie vahel tekkinud „asjal“ tasapisi vaikselt lahtuda.