Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kaaslasega voodis, naine telefonis

8 märki, et see pole ikka õige suhe (nii et pole mõtet kinni hoida)

Inimesed ei käitu alati loogiliselt ega isegi oma parimates huvides. See muudab nende mõistmise raskeks, sest nad annavad sõnades ja tegudes vastakaid signaale. Suhteasjades tahaks enamik meist aga pigem mingit selgust, mispuhul vastakad signaalid võivad väga häirivad olla.

Loe siis ja võta õppust, et millised märgid viitavad, et suhtest ei saa asja – et saaksid sellega leppida või siis ruttu lahkuda, et midagi paremat otsida. Ükski neist pole kindel märk, et midagi on valesti – aga mida rohkem punkte teie kahe puhul kehtib, seda kindlamalt on asi kahtlane.

Ta ei soovi suhet kindlalt defineerida

Selline vastumeelsus võib võtta eri vorme. Võib-olla ei taha ta teie vahel toimuvat „veel” suhteks nimetada, võib-olla on talle „sildid” üleüldse vastumeelsed. Enamik meist on sellist olukorda nõus paar nädalat või kuud kannatama, aga siis ärkavad reeglina ebamugavus ja ebakindlus. Kui ta juba poole aasta jooksul samasugust juttu ajab, on siin häirekelli kuulda.

Ta ei maini sind sotsiaalmeedias

Paljudele ei meeldi oma suhteid Facebookis, Instagramis või mujal sotsiaalmeedias reklaamida, aga selles on alati peidus ka väike soov maailma silmis jätkuvalt vallaline ja saadaval olla, või vähemalt mitte praegusele kaaslasele pühenduda.

Ta ei pruugi teid tingimata suhtes olevaks märkida, aga kui ta sinust/teist ka kunagi mõnda pilti ei postita, või ei taha lasta end piltidel nimeliselt märgistada (tag’ida), siis on see natuke murettekitav. Kui ta tõesti tahab sinuga koos olla, siis ta ilmselt tahab seda ka avalikkuse ees välja näidata.

Ta suhtleb aktiivselt ekside ja/või teiste meeste/naistega

Seltskonnas aktiivselt suhtlemine on üks asi, aga kui keegi suhtub oma partnerisse tõsiselt, siis ta ei veeda koos olles palju aega telefoni näppides ja teistega vesteldes.

Eriti kahtlane on asi siis, kui telefoni pidevalt mingeid jutujätkusid saabub, aga ta ei hakka neile vastama enne, kui sina või tema korraks ruumist väljub või muidu eemaldub.

Ta ei taha su pere või sõpradega kohtuda – või sind tutvustada

Kui ta väldib teie seltskondade segunemist, siis ta tõenäoliselt ei taha sinu kaaslase silti külge saada – või siis sind oma lähedastele tutvustada. Kes tahab teisega koos olla, on valmis teda ka oma perele ja sõpradele näitama.

Te ei veeda kunagi mitut ööd koos

Kui tal on mingi raskesti mõistetav probleem sinuga rohkem kui üht ööd järjest koos veeta, siis on asi kahtlane. Kui suhe on nii varajases faasis, et te alles hakkasute koos magama, siis tal ei tohiks veel olla tõsist vajadust „oma ruumi” järele või et „asjad liiguvad liiga kiiresti”. Eriti kahtlane, kui ta iga kord linasid vahetab, kui öö koos veetsite, nii et uuesti tema juurde jõudes uut pesu näed (kuigi mõni vahetabki päriselt korda nädalas).

Talle ei meeldi romantika

Kui su kaaslane hoidub romantilistest žestidest, hetkedest või isegi nende mainimisest, siis ta teil ilmselt tulevikku ei näe – eriti, kui samas juba regulaarselt voodit jagate. See tähendab, et ta pole sinus veel kindel, ja tõenäoliselt mitte sinu tõttu, vaid oma puudulike tunnete tõttu.

Ta ei taha tunnetest rääkida

Kui sa viitad tunnetele – kasvõi ütled, et tundsid temast puudust või oled rõõmus teda jälle nähes – ja tema vastab sellele totaka naljaga või kuidagi puiklevalt, siis ta ei hooli sinust. Hoolimise puhul on ju tore, et sa oeld puudust tundnud, ega tõmbuta sellise jutu peale tagasi.

Tal on just lõppenud tõsine suhe

Pikast tõsisest suhtest ülesaamine võtab enamasti kauem aega kui inimene ka endale tunnistada oskab. Pikka aega ta lihtsalt ei oska, taha või suuda uue inimesega enda kõrval leppida ja temaga nii vaimses kui ka igapäevases mõttes arvestama hakata. See ei tähenda samas, et ta ei või tahta sinuga pidevalt vestelda, flirtida, hängida, seksida – millest iganes tal enim puudus on.

Sellisel puhul on soovitav hoolega kaaluda, kas jaksad ta ära oodata. Kui ta räägib, et „võtame aeglaselt”, mõtled sina ilmselt, et suhe muutub tõsisemaks mõne kuuga, aga tema pigem aasta-kahega, kui üldse.