Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kallimaga käsikäes jalutamas
Tutvus  |  Suhted

10 märki, mis viitavad, et oled leidnud hea partneri

Inimesed on kõik muidugi võrdsed, aga ilmselt igaüks nõustub, et mõni mees või naine on palju toredam kui teised. Eriti, mis puudutab temaga lähedases suhtes olemist. Lihtsalt temaga koos on mõnusam kui teistega. Hea partneri leidmine on paras väljakutse ja võib mõnel juhul võtta ka aastaid või halvemal juhul ei jõutagi selleni.

Toome välja mõned märgid, mis viitavad, et su kõrval viibib tõeliselt väärt partner, keda tasub enda juures hoida ja armastada. Mida rohkem pihta läheb, seda parem muidugi. Kindlasti pole loetelu lõplik ja sõltub ka su enda soovidest. Neid märkidele tasub tähelepanu pöörata ka uue partneri otsingutel.

Ta näeb pealispinna alla
Ta lihtsalt ei vaata sind, vaid viibib ka vaimses mõttes sinuga ja üritab sidet hoida. Ta üritab sind kui inimest tundma õppida ja mõista; sind näha nagu sa tegelikult oled.

Pilku, mida armastav inimene kasutab, on kerge teiste seast ära tunda. Kui su partner sind sel viisil vaatab, võid end õnnelikuks pidada. Kui suudad vastata samaga, olete mõlemad õnnega koos.

Ta on paindlik, aga mitte allaheitlik
Paljud üritavad end teiste arvel pidevalt kehtestada ja paljud on nõus laskma endal peal talluda. Kummastki ei saa head partnerit.

Heas partneris leidub nii jõudu kui ka õrnust. Ta suudab nii paindlikkust kui ka pehmust näidata, aga ei lase endal talluda. Ta ei alusta tülisid, vaid leiab viise, kuidas need lõpule viia. Ta teab, et mossitamine ei vii kuhugi, kui siis vaid suhte lõpule lähemale ja seetõttu leiab ka tüli korral viise kuidas olukorda lepitada.

Ta teab, mida tahab, aga on kannatlik
Kui inimene tahab elus kuhugi jõuda, peab ta teadma, mida tahab. See ei tähenda muidugi, et kõik peavad maailmameistrid või miljardärid olema, aga heal partneril on elu suhtes mingi plaan või ambitsioon.

Sihini jõudmine pole aga alati kerge, nii et heal partneril on ka kannatlikkust – nii elu suhtes kui ka just teie kahe suhtes. Kannatamatud jõuavad kiiremini lõpule, aga selline lõpp ei pruugi olla selline nagu alguses plaanisite ja tahtsite.

Ta oskab süüa teha
Oleme ausad: partner, kes oskab hästi süüa teha, on alati seksikas. Oskus teistele kulinaarseid naudinguid pakkuda muudab igaühe natuke atraktiivsemaks.

Kes oskab süüa teha, teeb endale tõenäoliselt ka regulaarselt ise süüa, mis tähendab, et toitub tervislikumalt kui paljud – mis tähendab, et ta on ka tervem kui paljud teised. Ja hea partner on kindlasti muuhulgas terve partner.

Ta on aktiivse loomuga
Füüsiline aktiivsus muudab ka füüsiliselt atraktiivsemaks (hea vorm ei lähe kunagi moest) ja see kajastub ka voodielus. Esmalt ei pruugi selline asi kõige tähtsam olla, aga pikas plaanis omandab tunduvalt rohkem kaalu.

Inimene, kes hoolib endast ja tervisest on sageli reipam ja heatujulisem ning temaga on toredam koos aega veeta. Lisaks võib ta ka sulle anda täiendavat motivatsiooni endagi füüsisega tegeleda ja seega saad topelt kasu.

Ta suudab sind naerma panna, ja naeratama
Kui partner ei suuda sind kunagi naerutada, hakkab teil pikemas plaanis tõenäoliselt koos igav. Sama käib võime kohta naeratama panna, mis viitab, et ta suudab armsalt mõjuda.

Kirjeldatud omadused tekitavad seda tugevama sideme, mida kauem suhe kestab. Naeratus on hea tunde väljendus ja seda peab ühes suhtes olema - see on nagu hea-suhte väline indikaator.

Sa tunned, et ta tõesti hoolib
See on muidugi tore, kui partner ütleb, et armastab sind – aga see peab ka tema tegudes ja hoiakus tunda olema. Ilusatel sõnadel on väärtus, aga kui tema teod ei kaldu seda toetama, ei ole sa ilmselt leidnud parimat võimalikku partnerit.

Väikesed žestid ja tähelepanekud sinu tegemiste suhtes, on see, mida peaksid märkama. Mõni juhuslik kallistus on teinekord kordades rohkem väärt kui sületäis roose sõbrapäeval.

Ta on valmis vahel vaidlust kaotama
Paarid ikka vaidlevad ja tülitsevad. Lähedast suhet päris ilma selleta pole vist võimalik ettegi kujutada.

Vaieldakse tihti põhjusel, et vähemal üks osapool arvab, et õigus on ainult temal. Kui partner on väga vaidlushimuline, saab eeldada, et ta usub, et sa pidevalt millegi suhtes eksid.

Aga hea partner ei taha pidevalt tõestada, et sa eksid. Eriti, kui vaidlusteema juhtub olema suuresti maitse asi. Hea kaaslane annab võimaluse ka sulle ja üritab leida kompromissi.

Ta ei jäta sind hätta
Kui sa tõesti abi vajad, võid tema peale loota. See tõestab veelkord, et sõnad ilma tegudeta jäävad tühjaks, ükstapuha kui ilusalt need kõlavad.

Ta on sinu jaoks olemas igal hetkel. Sa ei pruugi seda abi isegi vajada, aga sa tead, et ta on valmis sulle toeks olema.

Sinuga koosolemine muudab teda
Kui keegi sind armastab, tahab ta saada osa nii su elust, kehast kui ka mõttemaailmast. Ta tahab sellega ühineda ja selle ka natuke enda omaks teha.

Sinuga olemine muudab teda, tema hoiakuid elu ja maailma suhtes. Mis on sulle tähtis, saab ka temale tähtsamaks. Sa pole ainus, kes end tema järgi natuke kohendab.

Inimene, kes sind armastab, loobub osast endast, et teha ruumi osale sinust. ❤️