Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine mängib flirtivalt juustega

Naistele: kuidas kasutada kohtingul kehakeelt enda kasuks

See on keel, mis ei vaja sõnu. Naised on seda soovitud meeste ligitõmbamiseks kasutanud sadu aastaid. Kehakeele ladus “rääkimine” garanteerib vilumuse õige mehe ligitõmbamisel ja valele mehele “tõmba uttu” ütlemisel.

Auhinna silmamine
Mida rohkem silmsidet sa sihtmärgiga saavutad, seda parem. Alusta temale kõrvalpilke heites. Jätka otsese silmsidega. Kui ta pöörab, et sinu pilguga kohtuda, langeta see ning naerata omaette. See ütleb talle, et jälgisid teda ning häbened, et ta su teolt tabas – kindel märk huvist. Järgmiseks ole julge ja püüa hoida tema pilku ning kingi talle kiire naeratus.

Kui sulle teeb silma mees, kellest sina huvitatud pole, pööra pilk temalt ning ära vaata tagasi. Kui vestlete, lase silmadel nautida lage ja ümbritsevat ruumi, see näitab selget huvipuudumist.

Esmamuljed loevad
Lahkud kodust, et minna peole, kui märkad nunnut naabrit ja ta ei vaata sind teist korda. Miks? Sest sa ei näe välja suurepärane. Kui sisened ruumi, vaatab sisenejat enamik inimesi. See on see hetk, kui pead jätma hea mulje. Kui näed suurepärane välja, tunned end ka suurepäraselt. Seega enne, kui toast lahkud, veendu, et näed suurepärane välja. Ei või iial teada. Võid äratada selle nunnu naabri huvi.

Kätetöö
Isegi ilma otsese kontaktita võivad käed saata väga võimsaid sõnumeid. On hulk viise väljendada, et tahad kedagi tundma õppida. Hoides käelavad avatuna, näitad ka oma avatust tema suhtes. Kätega millegi silitamine, näiteks oma klaasiserva, juukseid, pluusivarrukat rütmilisel (mitte rahutul) viisil, võib olla sensuaalne tegevus. Ja julgetele: nopi ebemeke tema jakilt, puutu teda, et panna oma jutule punkt või kasuta “juhuslikku puudet”, kui ulatud soolatopsi järele.

Käte taskusse torkamine, prillide puhastamine või käte surumine rusikasse on halvad märgid. Sõrmega koputamine, trummeldamine, osutamine või õõtsutamine on ka vihjeks, et võid edasi liikuda.

Paista välja
Sinu rüht on üks kõnekamaid signaale, mida sa välja saadad. Avatud rüht on märgiks avatud inimesest. Huvi näitab keha keeramine vestluskaaslase poole, täistaldade maas hoidmine ja ettepoole nõjatumine. Samuti saadavad kergelt pea kallutamine, jalgade risti ja tagasi kokku panemine ning rinna ettelükkamine sõnumi, et oled huvitatud.

Käte ristamine, joogi enda ees hoidmine, keha eemale pööramine ja varvastele toetumine annavad teada, et huvi puudub.

Paar lisanõuannet
Loodetavasti on sul nüüdseks valmimas sõjaplaan: millal on parem tegutseda täiega ja räpaselt või millal on parem lihtsalt valget lippu lehvitada. Siin on veel mõned nipid kehakeele lihvimiseks:

  • Asjad sujuvad hästi, kui hakkad teise inimese kehakeelt ja žeste peegeldama, jäljendama.
  • Ära õrrita teda, andes vihjeid rohkemale kui pärast pakkuda suudad või tahad. See võib viia inetute olukordadeni.
  • Ahelsuitsetamine, ülimalt purju joomine või ainuüksi oma toidutaldriku jõllitamine ei pane sind just kehakeelemeistrite edetabelisse.
  • Kui teed kehakeelega proovi ja ta ei vasta sulle, katkesta kohe missioon.
  • Terve õhtu tema kannul kõndimine jätab sinust meeleheitliku mulje.