Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Armastuseks valmis: kena naine kohvikus

7 märki, et oled valmis armastust leidma

Minevikukatsumused on tõesti selja taha jäänud, haavad kokku kasvanud ega valuta – halval juhul vahel natuke sügelevad – ja sul on lootust taas tõelist armastust leida. Kõlab hästi, aga kuidas seda seisundit ära tunda?

Sellele viitavad seitse märki, mida siin välja toome. Mida rohkemate puhul sa tunned, et need sinu puhul paika peavad, seda parem.

Sa oled õppinud end armastama

Pärast suhte purunemist või valusat “korvisaamist” on vaja end natuke koguda ja õppida end (taas) armastama. Vaikselt, aga kindlalt pead leppima, et olnu on möödas ja endaga tuleb ikka edasi elada, et head asjad saaksid sinuni jõuda.

Kui sul on endaga hea, siis see on tugev alus uute suhete ja üldse parema tuleviku loomiseks.

Sa oled iseseisev

Sa ei tunne, et elu jääb seisma, kui keegi sind kogu aeg millegagi ei aita või pead kõike üksi tegema. Teed meeleldi kõik vajaliku ise – või saad selle kordaajamisega hakkama – ja nii sulle sobibki. Isegi, kui keegi su ellu saabub, soovid sa oma iseseisvust jätkata, mitte temast sõltuda või isegi tema alla alla sattuda.

Oled eksist üle saanud

Sa oled üle saanud, kindel see. Sa ei mõtle temast enam tihti ja pigem meenutad häid aegu, kui üldse. Sa ei näe teda unes ja sa ei nõustuks temaga kohe taas ühte heitma, kui ta peaks järsku uuesti välja ilmuma.

See kehtib ka ekside kohta üldisemalt. Vana vimm on kadunud ja sa soovid neile südames head. Oled õnnelik just selles punktis, kus praegu viibid.

Sa ei ole minevikku klammerdunud

Sa oled endale ja teistele andeks andnud, mis iganes andestamist vajab. Sa ei kahetse juhtunut, sest oled vahepeal tublisti targemaks saanud ja enda kohta mõndagi õppinud. Sa ei tunne enam, et oled murtud mis murtud. Vahepeal igapäevaselt kiusanud deemonid on kuhugi haihtunud.

Sa usud taas endasse

Sa vaatad peeglisse ja ei näe seal pigem ebameeldivat või koguni eemaletõukavat isikut. Enda nägemine tekitab hea ja kindla tunde, nii välimuse kui ka hinges toimuva osas.

Sa oled eluga üldiselt rahul

Sa ei vaja tingimata enda kõrvale kedagi – aga kui õige inimene peaks järsku välja ilmuma, siis pole sul ka selle vastu midagi. Sa oled vallaline, aga oskad ikka elu nautida. Iseenda esikohale seadmine on muutnud sind paremaks ja õnnelikumaks.

Sa oled põnevil tuleviku suhtes

Üksildust sa just ei tunne, õhtul üksi voodis pisaraid ei vala, eksi Instagramis või Facebookis salaja vaatamas ei käi, aga millegi uue ja põneva algamiseks oled igatahes valmis. Kasvõi selleks, et oma toredat elu kellegi toredaga jagada. Jagatud rõõm on kahekordne rõõm! See on juba meie loomuses.

Tegutse kallis - sa oled valmis! ;)