Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Tõeline armastus on olla koos

9 asja, mis juhtuvad, kui tõelise armastuse leiad

Kuidas tõelist armastust ära tunda? Üldine reegel on, et mida rohkem on suhtes armastust, seda vähem esineb partnerite vahel igasuguseid stressi ja takistusi. Täpsemalt aga tahame tähelepanu pöörata neile üheksale asjale, mis kuidagi iseenesest juhtuma hakkavad, kui armastus lendu läheb.

Tõeline armastus: teil on koos mugav

Te ei püüa enam teineteisele muljet avaldada, aga see ei tähenda liiga mugavaks muutumist. See võib tähendada, et vaikus teie vahel ei tekita enam ebamugavat tunnet, te ei räägi enam enda, teineteise ja suhte kohta väikseid valgeid valesid, et reaalsust mahendada või lahedam välja näha, julgete tõelist ennast esile tuua ja haavatavad olla. Enam veel, teil on koos mugav igal pool ja suht igas olukorras. Magada, rasketest asjadest rääkida, teineteisele end avada jne.

Tõeline armastus: teist saavad sõbrad

Veedate piisavalt aega koos ja olete piisavalt lähedased, et teil tekiksid omad väljendid ja naljad. Olete üksteisele saladusi avaldanud ja olete võimelised vestlema pea igal teemal, mis pähe tuleb. Selline sõprus tekib loomulikul teel ise, kui suhe süveneb.

Teie pered või tutvusringkonnad kasvavad kokku Te veedate puhkuseid ja pühasid koos. Partneri pere või tutvusringkond tundub juba nagu enda oma. Teie vahel pole suurt selget piiri, kus ühe eraelu lõpeb ja teise oma algab (mis ei tähenda, et peate täiesti ühte sulama). Temale kallid inimesed on vähemalt osaliselt kallid ka sulle.

Tõeline armastus: teist saab tiim

Ajapikku võite nii kokku kasvada, et ei mõtlegi suuri otsuseid teha ilma enne seda läbi arutamata. Kui tahad näiteks kolida või kasvõi sõpradele suure õhtusöögi korraldada, siis on loomulik, et olete sellest põhjalikult rääkinud. Kuigi kumbki jääb iseseisvaks isikuks, on normaalne ja ootuspärane, et teete suuri otsuseid koos.

Tõeline armastus: teil on ühised kombed

Kuidagi iseenesest kujuneb välja, et kes magab kummal pool voodit, kes järelejäänud toidu nahka paneb, et külmkappi ruumi teha, ja milliseid sarju just kahekesi vaatate. Lühidalt, kohandumine teise inimese elu ja elustiiliga.

Tõeline armastus: te ei järgi enam moodsa kohtinguelu „reegleid”

Võite teineteisele tekstisõnumeid saata, palju kulub, ilma kartmata klammerduv näida. Avaldate teineteisele armastust ilma kartmata, et mida ja kas üldse ta vastata võib. Ei karda tunnete väljanäitamisega pealetükkiv olla, kuna olete neis kindlad ja ka kindlad, et teine vastab samaga.

Tõeline armastus: te ei püüa end alati oma parimast küljest näidata

Sellest pole midagi, kui ta näeb sind kodustes pükstes ja särgiga või pidžaamas. Või ilma meigita. Välimust käest lasta pole põhjust, aga tema seltsis on okei ka vähem „viimistletud” olla.

Tõeline armastus: te teate üksteise tausta

Oskate öelda, millist muusikat teine kuulab ja filme vaatab, teate teineteise lähisugulaste nimesid, olete arutanud oma lapsepõlvetraumasid ja suguvõsa ajalugu. Lühidalt, omate infokilde selle kohta, kuidas teine kujunes selliseks inimeseks, nagu ta on.

Tõeline armastus: te pühendute

Kui midagi läheb suhtes valesti, siis teil on usku, et asja saab parandada. Lahkuminek pole isegi võimaluste hulgas, mis kohe peast läbi jooksma hakkavad. Te olete pühendunud nüüd siin ja praegu kui ka pikas plaanis!