Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Armastav paar kallistab

5 uusaastalubadust vallalistele armastuse leidmise teekonnal

Kes oskab ennast armastada, see suudab pakkuda armastust ka teistele! Armasta ennast ja sind armastavad ka teised! Kes meist poleks selliseid loosungeid kuulnud ja vahel mõelnud – kerge öelda, raske teha. 

Amoremi julgeb omalt poolt kinnitada, et taolistes lausetes peitub tegelikult sügav tõde, aga paljud ei oska lihtsalt selleni jõuda.

Et su elu kergemaks muuta, esitame siin viis uusaastalubadust vallalistele, mis peaks aitama just enda armastamise kaudu väärt partneri leidmiseni jõudma. Võta neid kui praktilisi samme – harjuta ja naudi tulemusi! Korda koos meiega: uuel aastal ma...

... naudin vallaliseks olemist!

Arusaadav, kui üksiolemine sind õnnetuks muudab ja igatsed teist inimest enda kõrvale, siis võib see kõlada viletsa nõuandena. Paraku aga mõjutab just võimetus vallalisepõlvest rõõmu tunda katseid kedagi tähendusrikast leida – kurb, aga tõsi. 

Sinu igatsust partneri järele ja negatiivseid tundeid, kui seda ei saa, tunnetavad mingil tasandil nimelt kõik teisedki. Meeleheitel olemine pole kunagi ligitõmbav omadus.

Õpi vallaliseks olemist nautima või sellega rahu tegema. Halvimal juhul pole üksiveedetud aeg nii piinav. Parimal juhul tõmbad inimesi ligi just tänu sellele, et sa ei tundu ebakindel ja klammerduv, vaid meeldiv kaaslane, kes oskab lõbutseda. 

... arendan end vaimselt!

Hea välimus pole kaugeltki ainus, mida partneri leidmiseks vajad. Ka paljud vägagi atraktiivsed inimesed võivad kaua vallalised olla. Pikemas plaanis pole keegi suhtes ju sellega, milline keegi välja näeb, vaid sellega, mis peitub tema sees.

Paljud meist on võimelised oma isikuomadusi kõrvalt hindama ja analüüsima, et mis mõjub ligitõmbavalt või mis mitte. Vähesed on nõus aga  nende muutmiseks või arendamiseks pingutama, mis on võimalik paljudel erinevatel viisidel psühhoteraapiast kuni mediteerimiseni – üldiselt lihtsalt elule ja inimestele avatud olles.

Vaimne areng on võimalik, aga nagu füüsilisse vormi jõudmine ja seal püsimine, on seda vaja teha järjepidevalt ja ilma pikkade pausideta. Mõtle, mida enda juures muuta tahad, ja pinguta, et omadust kasutamise teel tugevdadada või mittekasutades välja juurida.

... olen seltskondlik!

See seostub eelmise punktiga, kus soovitame elule ja inimestele avatud olla. Vallalisele palju paremat nõu anda ei saagi, kui ta soovib endale kedagi tähendusrikast leida. Ole seltskondlik! Kui su elu koosneb ainult tööst, trennist ja kodus telekavaatamisest, siis ei viibi sa piisavalt aega teiste vallaliste keskel, kes samuti üritavad seltskondlikud olla.

Digiajastu on igasuguste hobide ja ürituste (sh tutvumisürituste) leidmise senisest veel palju kergemaks muutnud. Kui muu ei aita, siis külasta vähemalt mõnda vallalisteõhtut, mille toimumise kohta AmoreMi aeg-ajalt teada annab!

... annan võimalusi!

Ükspuha kui põnev, igav, meelitav või ebaatraktiivne uus tuttav esmapilgul tundub, sa ei tea tema kohta tegelikult mitte midagi. Anna talle võimalus end natuke rohkem avada – mine tea, mida tema kohta õppida võid. See ei tähenda, et pead partnerivalikul leppima kellega iganes, vaid et teed natukegi katset pealispinna alla vaadata.

Selline oskus tuleb kindlasti kasuks ka elus üldiselt, kui sa ei sule elu poolt avatud uksi kõigest hetkelise pilguheitmise järel nagu kusagil kohtingurakenduses.

... kasutan oma sõpru!

Digivõimalused on kaaslase leidmisel menüüd küll tohutult rikastanud, aga ei maksa unustada ka ajaproovile vastu pidanud kuldset viisi tutvusi sõlmida: lase end sõbral või tuttaval kellelegi tutvustada. 

Ühine tuttav teid tutvustamas loob oluliselt pingevabama situatsiooni, kui katsed läheneda võõrale näiteks baaris või kontserdil. Paremal juhul võid loota, et ta sinu häid omadusi teisele kiidab või tema kohta sulle natuke infot jagab, et tulemuslikum lähenemisplaan paika seada.