Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine õnnelik

Kõik, millest tahan lõppeval aastal lahti lasta...

2020. aasta kujunes paljude jaoks raskeks. Kuna enne aastavahetust on nagunii kombeks kokkuvõtteid teha, siis on uute sihtide paikaseadmine isegi tähtsam kui varem.

Kasuta seda aega, et täpselt mõista ja sõnastada, kuhu teel oled. Märgi mõttes või paberil ära kõik, millega tahad koos 2020. aastaga hüvasti jätta ning – veelgi tähtsam! –, mida tahad uuel aastal oma ellu kutsuda.

See sunnib sügavalt läbi mõtlema, mis su elus (enam) ei toimi ja rõõmu ei too, ja universumile saatma selget sõnumit – nüüd olen selline ja tahan neid asju.

See võib kõlada näiteks nii. Hüvasti, aasta 2020! Head-aega negatiivsetele mõtetele ja nende alalhoidmisele. Inimestele, kes toovad su ellu peamiselt stressi, isegi kui nende kavatsused on pealtnäha head ja õiged.

Head-aega valedest inimestest kinnihoidmisele, pisaratele, päev läbi jõuetuna kodus voodis või diivanil lebamisele, sest energia on kulunud sellega tegelemisele, mis sind enam ei teeni. 

Head-aega eneses pidevalt kahtlemisele ja enda põlgamisele. Head-aega kogemustele, mille meenutamine endiselt haiget teeb. Kritiseerimisele, isetsemisele, murtud südamele.

Kui oled mõttes teele saatnud kõik, mis sind enam ei teeni, kutsu ja tervita oma ellu kõike, mida (juurde) tahad. 

Tere, 2021! Tervitan vana lõpetamist ja edasiliikumist. Uusi inimesi, kohti ja kogemusi. Enese eest hoolitsemist ja enesekindlust. Positiivseid mõtteid. Leppimist. Õppimist ja kasvamist. Häid ja läbimõeldud valikuid. Selgust ja muutust. Sisemist rahu ja empaatiat. Inimeste aitamist ja luba teistel end aidata.

Seda kõike ei pea tegema vaid kord aastas, enne kui eluring jälle jaanuarini jõuab. Kultiveeri endas harjumust maailmalt konkreetseid asju soovida, siis saab maailm need sinu poole teele panna!

Hetkeseisu üle mõtisklemine ja uue kursi valimine on tegelikult normaalne asi, mida peab ikka vahel ette võtma, tahad seda või mitte. Muutustest elus ei pääse keegi, olgu see vananemine, millegi uue õppimine, pere loomine, suhte lõpetamine või alustamine vms. Mõned on muutuste suhtes aga pealtnäha paindlikumad kui teised. AmoreMi kinnitab – paindlikud on lihtsalt oma kodutöö ära teinud.