Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine flirdib

Kuidas ta petmiseni jõuab? (tähemärgi kaupa)

Tähtede seisud, horoskoobid ja tähemärgid pakuvad inimestele huvi juba aegade hämarusest peale, nii et pole ime, kui see valdkond jõuab vahel ka meie suhteartiklitesse.

Seekord selgitame, kuidas keegi üldse petmise libedale teele jõuda võib.

Loomulikult ei saa öelda, et igaüks käitub alati vastavalt sellele nagu tema tähemärgile omane või et ta peaks üldse kedagi petma. Aga põnev ja originaalses võtmes lugemine on see igatahes, isegi, kui su huvi horoskoobinduse vastu on piiratud.

Veevalaja (21. jaanuar kuni 18. veebruar)
Veevalaja on mõistuseinimene, nii et tema jaoks on ülitähtis, et saaks partneriga põnevaid ja sügavaid vestlusi pidada. Ta pole samas omandihimuline, nii et kaldub teisele suhte ajal palju vabadust andma – rohkem kui ükski teine tähemärk.

Aga suhte puhtus ja terviklikkus on Veevalajale tähtis, nii et kui partner liiga palju ringi vaatab või seda seda vabadust muul moel kurjasti ära kasutab, võib Veevalaja kõhklematult samaga vastata. Püsisuhe püsib lõppude lõpuks võrdsusel.

Kalad (19. veebruar kuni 20. märts)
Kalad on lootusetud romantikud ja armuasjades isetud. Nad on voodis hellad ja helded ning keskenduvad pahatihti teise rahuldamisele, mitte ise rahulduse leidmisele.

Aga kui Kalade kaaslane ei paista neid hindavat või isegi surub alla nende vajadust teistele meele järele olla, võivad nad otsida oma hellusele uue objekti.

Jäär (21. märts kuni 19. aprill)
Jäär on väga flirtiva loomuga ja kiire oma tundeid kellegi vastu tunnistama. Kui armub, siis kogu täiega, ja on valmis teise tähelepanuga üle ujutama.

See võib partneris väga hea ja kindla tunde tekitada, aga arvestama peaks tõsiasjaga, et Jäära on raske hoida suhtega igati rahulolevana. Seetõttu võib petmine tulla partnerile suure üllatusena, sest eelneva põhjal tundus, et polnud sugugi põhjust karta.

Sõnn (20. aprill kuni 21. mai)
Sõnn oskab lihtsalt lõdvestumist ja sensuaalsust nautida, mis teeb temast suurepärase voodikaaslase. Ta soovib armatseda pikalt ja pühendunult.

Kui ta aga muutub oma suhtes ebakindlaks, võib see kallutada petmisele. Petab teeb ta muide võimalusel inimesega, kellega tunneb end mugavalt, näiteks sõbraga. Siis jääb talle see tunne alles, et seksile eelnes juba lähedus.

Kaksikud (22. mai kuni 21. juuni)
Kaksikud on parajad flirtijad ja neile meeldib ka kohtingutel käia. Nad otsivad täiuslikku partnerit ja on nõus enne selle leidmist paljusid variante „läbi vaatama“ – et leida inimene, kes on võrdselt nutikas ja energiline.

Kui Kaksikud end juba kellegagi seovad, siis pühendunult. Aga kuna teineteise mõistmine, suhtlemine ja otsekohesus on neile sama tähtsad kui füüsiline kontakt, siis võivad nad hakata läheduse vähenemise korral endale uusi „sihtmärke“ otsima.

Vähk (22. juuni kuni 22. juuli)
Vähk igatseb sisimas sellist sügavat kahe hinge vahelist sidet, millel tõsised suhted üldse püsivad. Ta on loomult lojaalne ega kaldu petma.

Aga kui ta tunneb, et partner ei mõista teda või on kaugeks jäänud, võib Vähk hakata mõistmist ja lähedust otsima väljaspool suhet. Ta valib petmiseks inimeseks, kellega suudab tundetasandil samal lainel olla.

Vähi poolt ei maksa siiski üldiselt pikki ja kestvaid armuafääre karta, sest petmine teeb talle ka endale haiget ning ta eelistab pigem „koju tagasi tulla“ kui petmist pikale venitada.

Lõvi (23. juuli kuni 22. august)
Lõvi on väga iseseisev ja energilise loomuga. Ta on voodis erutav, seiklushimuline ja üllatavalt partnerile keskendunud – ühesõnaga, suurepärane.

Samas oskab Lõvi ka hästi tunnete ja seksi vahele piiri seada, nii et ta ei pruugi end partneri ees tingimata halvasti tunda, kui salajastesse afääridesse satub, mille peamine sisu ja eesmärk on seks.

Neitsi (23. august kuni 22. september)
Neitsi ei pruugi palju oma tunnetest rääkida, aga kui ta hoolib, saab see voodikaaslasele vägagi selgeks. Neitsi soovib olla tahetud ja on seetõttu partneri suhtes tähelepanelik ning hindab püsisuhte pakutavat stabiilsust ja sellega kaasnevat teadmist, et on kellegi elus tähtsal kohal.

Nii et üldiselt on ta monogaamne, aga kui suhe satub halvale rajale, ei reageeri ta hästi. Mida pikemaks kujuneb „rahutu“ periood, seda haavatavamaks Neitsi muutub ja küsib endalt, et kas teda ikka hinnatakse. Kui leiab, et ikka ei hinnata, tekib ka petmisoht.

Kaalud (23. september kuni 22. oktoober)
Kaalud on lausa loodud eluaegseid suhteid looma. Nad hindavad harmooniat, tasakaalu ja seavad rahu nimel tihtipeale partneri rahulejäämise tähtsamale kohale kui isikliku.

Üksindus ja eemalolek mõjub Kaaludele aga halvasti, nii et kui nendega mitte tegeleda või neid kauaks omapead jätta, siis võib see viia petmiseni. Ja kuna Kaalud on nii šarmikad, pole neil kerge uusi huvilisi ligi meelitada.

Skorpion (23. oktoober kuni 22. november)
Skorpion on loomult meeleline ja sensuaalne, mida ta vajab ka teistelt. Suhte loomist kaalub ta suure ettevaatusega, et saaks ikka õige partneri valida, kes teda rahuldada suudaks.

Nii et kui partner ei jaga sellisel määral lähedust nagu vaja, otsib Skorpion seda mujalt. Tõenäoliselt inimeselt, keda juba piisavalt usaldab, näiteks ekspartner või sõber, kelle seltsis end mugavalt tunneb.

Kui Skorpion juba kedagi enda kõrvale valib, on ta üldiselt pühendunud, aga vahel võib teda eksiteele meelitada janu kirelõõma järele, mis püsisuhtes loomulikult ajapikku väheneda võib.

Ambur (23. november kuni 21. detsember)

Ambur tahab vaheldust ja talle meeldib eksperimenteerida, mis tähendab, et tal on tõenäoliselt voodis palju kogemusi ja enne kindla partneri juurde jäämist rida lühiajalisi seksipartnereid.

Kui ta aga kellegi välja valib, on Ambur üldiselt truu tüüp. Kui ta annabki kiusatusele järele, siis on see tõenäoliselt halb märk – ta tunneb igavust ja vajadust muutuse järele, mis on muutunud põletavamaks kui soov praeguse kaaslase kõrvale jääda.

Kaljukits (22. detsember kuni 20. jaanuar)
Kaljukits on nõudlik kõiges, mida teeb, nii et jääb pigem kauemaks vallaliseks kui valib keskpärase suhte. Tal on kõrged standardid ja tema südamesse on seega raske pääseda, aga kui nii kaugele jõuad, siis võib see suhe tema poolest kesta kasvõi kogu elu.

Kaljukits on aususe ja hoolivuse tõttu tähemärkide seas üks vähim petmisvõimelisi. Kuid selle juhtumine pole välistatud, kui ta näiteks avastab, et partner on teda enne petnud. Ja isegi sel juhul innustab petma pigem soov kätte maksta kui tõesti kedagi „kõrvalt võtta“.