Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Paar suudleb kirglikult

Kuidas teda suudlema peaks (tähemärgi kaupa)

Suudlemine on piisavalt lihtne, et paljud meist suudaksid selle kunsti kiiresti omandada. Teisalt aga nõuab heaks suudlejaks saamine puhtalt kogemuste omandamise kõrval teatud peente oskuste arendamist – eelkõige partneri “lugemine”, et mis talle meeldib ja mis mitte. Inimesed on ju erinevad, nii ka nende soovid, kuidas keegi tahab, et teda/temaga suudeldaks.

Et anda huvilisele mingi selge lähtepunkt, millest oma suudlemis-haridusteed jätkata, vaatleme asja tähemärkide kaupa.

Soovitame selle artikli väikese kirjasuurusega välja printida ja käekotti või tagataskusse torgata, et vajadusel spikrina võtta oleks. Mine tea, kus pimekohting sind tabab või tulevane elu armastus kaubakeskuse kingapoes vastu jalutab.

Kalad (19.02-20.03)
Kalad naudivad pikka eelmängu, mitte ainult suudlemist ennast. Neile meeldib alustuseks veidi romantikat ning meeldivat õhustikku nautida, näiteks toreda õhtusöögi ja hea muusika kujul.

Suudlemiseni jõudmisega pigem ära kiirusta – teil pole kiiret ja kindlaks ajaks ei pea kindlasse punkti jõudma. Eesmärk on hetkes püsida ja jõuda suudluseni, mida mõlemad on valmis vastu võtma ja nautima.

Jäär (21.03-19.04)
Jäär hindab suudlemisoskusest rohkem partneri seiklusvalmidust. Kui oled tavaline, siis on see tema jaoks lubamatult igav. Proovi midagi uut: põhjalike suudluste vahel mängulisi “nokkimisi” ja näiteks kaela või kõrva suudlemist. Lühidalt, püüa vaheldust pakkuda.

Sõnn (20.04-21.05)
Sõnn on sensuaalne tähemärk ja selle all sündinu oskab partneriga füüsiliseks minemist nautida selle paljudes avaldumisvormides. Kui tahad talle suudlejana muljet avaldada, püüa teda korraga mitmel moel erksana hoida: mängi samal ajal tema juustega, puuduta keha, häälitse kiitvalt vms.

Kaksikud (22.05-21.06)
Kaksikuid köidab eelkõige kirglik suudlemine. Sa ei pea tehniliselt väga hea “mokleja” olema, aga teda meelitab, kui paistad seda täiega nautivat. Võid selle ajal tema keha puudutada ja naudingut kasvõi häälega väljendada – Kaksikud tahavad, et suudlemine mõlemaid jalust nõrgaks muudab.

Vähk (22.06-22.07)
Vähk hindab eelkõige romantilisi suudlusi, mis on võimalikud ainult inimesega, kellest ta hoolib või kes talle väga meeldib. Lühidalt, partner peab talle korda minema.

Kui ka ümbrus romantiliseks muuta – küünlad, mahe valgus ja muusika – ja suudlemise ajal ainult üksteisele keskenduda, siis võid Vähi väga õnnelikuks teha.

Lõvi (23.07-22.08)
Lõvi muudab õnnelikuks see, kui teda aukohale seada. Kohtle teda staarina – näita välja, et pead temaga huulte ristamist tähtsaks asjaks. Võid ka näiteks tema suudlusoskust kiita.

Neitsi (23.08-22.09)
Neitsi hindab kõrgelt tehnilisi oskusi ja seda, kui pühendunud partner suudlemise ajal tundub. Miski pole tema jaoks seksikam kui talle tõestada, et oled asjale keskendunud.

Kaalud (23.09-22.10)
Kaalud annavad suudlemise põhjal hinnangu sellele, mida partner nende suhtes tunneb. Püüa seega edasi anda oma hoolimist ja häid tundeid tema suhtes. Võid teda suudlemise ajal õrnalt kaisutada, või mida ise soovid, peaasi, et jätad sooja mulje.

Skorpion (23.10-22.11)

Skorpioniga suudlemine on mõnes mõttes nagu temaga tülitsemine: intensiivne, kirglik ja täiesti tegevusele endale keskendunud. Ära mõtle, mis tuleb järgmiseks, lihtsalt naudi. See on tuline kogemus, mida ei anna teiste tähemärkide pakutavaga päris võrrelda.

Paljudele Skorpionitele meeldib ka siin initsiatiivi haarata, et näidata täpselt, mis talle meeldib.

Ambur (23.11-21.12)
Ambur hindab suudlemise juures mängulisust ja et “koostöö” sujuks. Kui teed kogu aeg sama asja, on see liiga monotoonne. Suudle teda eri kohti tema kehal, võid teha isegi naeratamiseks või millegi toreda ütlemiseks väikeseid pause. Tegevus ei peaks liiga tõsiselt mõjuma.

Kaljukits (22.12-20.01)
Kaljukitsele meeldib romantilise komöödia stiilis suudlemine: meeldiv kohting kino ja õhtusöögi järel on lõppemas, mõlemad on kenasti riides ja lõhnavad hästi, jne. Teisisõnu, kõik peaks olema postkaardilikult klants. Ära muutu liiga kirglikuks või pealetükkivaks, see lõhub ideaalse üldpildi.

Veevalaja (21.01-18.02)
Veevalaja hindab kirglikku suudlemist, aga soovib selle tunnetest lahus hoida. See peaks temas midagi ürgset rahuldama, mitte tingimata intiimseks kogemuseks kujunema. Lühidalt: keskendu füüsilisele kontaktile ja käitu nagu loomulik tundub, mitte ära püüa romantiliselt mõjuda.