Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Mees istub üksinda ja on mõtlik

Milline on minu roll sinu loos?

Mõtisklus ...

Ma mõtlen tihti, et mis on minu roll sinu loos. Mis tiitli sa mulle üldse annaksid või millise sildi peale kleebiksid?

Kas ma olen negatiivne kangelane? See, kes sinu südame murdis, arvates, et sina murdsid mu südame esimesena? Kättemaksuiha tulvil tüüp, kes tahaks üle kõige, et sa enam kunagi armastust ei leiaks?

Või äkki ma olen hea sõbra rollis. Kellel on sinu vastu tunded, aga keda sina samamoodi ei vaata. Kes püüab aina su südamesse tungida, aga põrkab suletud ukse vastu. Kellele sa räägid teistest ja küsid nende kohta nõu. Kellele sa igal mõeldaval viisil näitad, et tema pole see üks ja õige, aga kes ikka sinu juures püsib. Oodates ja lootes.

Või äkki mul polegi sinu loos osa? Kas ma olen piisavalt tähtis, et üldse rolli omada, kasvõi teisejärgulise tegelase või möödujana? Äkki olen ma lihtsalt täitematerjal või dekoratsioon?

Või veel hullem… äkki ma olen ajutine tegelane, kes kellegi teise peatükist läbi jalutab. Osa lõigust, mis mõeldud kellegi teise tutvustamiseks.

Või äkki ma olen just see üks ja ainus? Kellega lõpuni välja vead. Kes su südame endale haarab ja elu armastuseks kujuneb. Keda soosivad ka su sõbrad, sest me tundume koos nii toredad. Kes toob sinus parima väljja kelle juurde sa alati naased.

Jah, ma mõtlen palju oma rolli üle. Sest ma tean, et ma olen kõiki neid rolle su elus juba täitnud. Ma olen olnud negatiivne kangelane, kes su südame murdis, sest sa ei suutnud mind armastada nii nagu mina sind ja tegid mulle haiget. Aga ma olen olnud ka su sõber, isegi, kui sa ei tahtnud seda. Ma arvasin alati, et parem on olla su sõber kui sinu jaoks üldse mitte keegi.

Ma olen olnud sinu jaoks ka eikeegi. Kui sa liikusid edasi, leidsid uusi armsamaid, otsustasid, et meil kahel poleks tulevikku, reisisid palju ringi, olid tööga liiga hõivatud ja „lihtsalt ei tahtnud midagi tõsist“.

Ma mõtlen kõige selle peale, aga ma mõtlen ka päevale, mil sa oled armastuseks tõesti valmis. Kui tagasi vaatad ja mõistad, et me oleme alati teineteisele sobinud. See on päev, kui sa enam ei kõhkle, ei endas ega ka meis kahes koos.

Ma mõtlen päevale, kui minu eikeegist saab see üks ja õige. Kui sa nimetad mind inimeseks, kes su loole õnneliku punkti paneb.

Mina näen sind just selle õnneliku punktina. Sa olid ja oled alati minu jaoks see üks ja õige.