Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine üksi kodus õnnetu

Igaühel oma nõrkus: kuidas sa „selle õige“ eemale peletad (tähemärgi kaupa)

Igaühel on mingeid kiikse või puudujääke, mis võivad „selle õige“ eemale peletada. Osad neist on individuaalsed ja tekkisid erinevatel põhjustel su senise elu käigus, halvemal juhul sa aitasid nende tekkimisele isegi aktiivselt kaasa.

See, kuidas sa tõenäoliselt oma suhet kahjustad, on seotud lisaks sellega, mis tähemärki sa esindad. Amoremi paneb need ükshaaval kirja, et võiksid järele mõelda ja teadlikumaks muutuda.

Jäär (21.3-19.4)
Sa oled kärsitu ega taha pühenduda

Armumine pole sinu jaoks probleem – see toob ju elevust ja põnevust. Raskem on sinu jaoks aga paikseks jääda ja pühenduda. Oled muutustest ja aina uue püüdmisest nii sõltuvuses, et ei oska partneri nimel paiksemaks jäädes temaga kohe midagi peale hakata.

Sõnn (20.4-21.5)
Sa oled liiga nõudlik

Su armastus on tugev ja tuline. See ongi üks Sõnni trumpidest: sa oled partnerina soe ja arvestav. Aga intensiivne lähenemine peletab teisi eemale. Sa ei suuda asjadel minna lasta (isegi kui partner vabandab) ning ootad kogu aeg ideaalseid tulemusi. Kui seda ei saa, võid üsna paindumatu olla.

Kaksikud (22.5-21.6)
Sa kõhkled liiga palju

Sa muudad pidevalt meelt, nii selles, mida suhtelt ootad kui ka näiteks elus üldisemalt. Halvemal juhul – seda võib juhtuda tihti – pöördud partneri poole ja palud temal sinu eest otsuseid teha. Jah, tema peab valima, mida sa suhtelt, töölt ja elult tahad! Lühidalt: sulle meeldiks mitte tuge saada, vaid sõltuda.

Vähk (22.6-22.7)
Sa surud end peale

Vähk on läbinägelik, mis on elus muidugi mitmel viisil kasulik – aga muudab ka suhted keeruliseks. Sa projekteerid näiteks oma tundeid partnerile või, veel hullem, ütled talle täpselt, mida ta tundma peaks. Parem küsi partnerilt, mida ta tunneb, ja pea meeles, et ta on sinust täiesti eraldiseisev isik, kes ei pruugi alati nõustuda või sinuga ühel lainel olla.

Lõvi (23.7-22.8)
Sa püüad kontrollida seda, mida ei saa kontrollida

Sa oled harjunud kontrolli haarama ja kõike ise saavutama. Paraku ei sobi see armuasjadega hästi kokku. Sul on raske leppida tõsiasjaga, et armastus pole juhitav ega manipuleeritav – ja kugi sa pöörad suhtele palju tähelepanu, tõukad partnereid eemale püüdega igat väikest detaili omalt poolt juhtida. Suhe peab hingata saama!

Neitsi (23.8-22.9)
Sinu suurim vaenlane on su enda hirm

Tarvitseb sul ainult kedagi sobivat leida, kui su aju otsustab, et on aeg mõelda miljonile põhjusele, miks enda sidumine on siiski halb idee või miks asjast asja ei saa. Ja ükspuha kui toetav su partner on, teda võib hakata mingi hetk häirima või kurvastama see, kuidas sa pidevalt üle mõtled. Halvemal juhul ta ei kannatagi seda lõpuks välja ja leiab, et ainuke võimalus on lahkuda.

Kaalud (23.9-22.10)
Sa sunnid teda pidevalt oma koha eest võitlema

On tore pidevalt sõprade ja lähedaste keskel olla, seltskondlikkus ongi suur osa Kaalude võlust. Sinu partneril võib aga raske hakata, sest ta tunneb, et tal pole su kõrval loomulikku kohta, vaid ta justkui peab selle nimel kogu aeg võitlema ja su tähelepanu püüdma.

Skorpion (23.10-22.11)
Sa teed end ise õnnetuks

Sul on väga raske uskuda, et väärid õnnelikku suhet. Sa ei lase end rahuneda, hetkes püsida ja tunnetel kanda lasta. Selle asemel vaevled armukadeduse käes, kõhkled endas ja muretsed pidevalt, kas see suhe jääb püsima.

Ambur (23.11-21.12)
Sa oled liiga passiivne

Muretus ja optimism on tüüpilise Amburi parimad omadused, aga suhtes võivad need sul probleemiks kujuneda. Halvemal juhul tundud partnerile kättesaamatu ja hoolimatu selle suhtes, mis edasi saab ja kuhu suhe liigub. Partner hakkab kartma, et tema üksi on huvitatud, ja lahkub.

Kaljukits (22.12-20.1)
Sa eeldad alati halvimat

Sa oled nii praktiline ja usin, et see aitab tööelus kenasti edasi jõuda ja seatud elueesmärke saavutada. Armuasjades kaldud aga fatalismile – usud, et kõik on niigi juba ette määratud –, mis võib suhtele päris laastavalt mõjuda. Halvemal juhul ei näe partner enam isegi mõtet üritada, sest sina nagunii ei pinguta.

Veevalaja (21.1-18.2)
Sa keskendud liiga palju enda kaitsmisele

Kardad nii väga haavata saada, et kaevad suhtele sellega ise auku. Oled varem haiget saanud ja mäletad hästi, kui valus oli, nii et enda avamine uuele inimesele on raske. Sul on kergem vaimselt eemal püsida, kuigi see mõjub pikas plaanis isegi halvemini kui risk end avades kõrvetada saada.

Kalad (19.2-20.3)
Väldid lahenduste otsimist ja eeldad, et küll kõik laabub niigi

Lähedaste suhete loomine pole sinu jaoks raske – Kalade soojus ja empaatiavõime tõmbab alati teisi ligi. Kui aga suhe juba veidi sügavamaks muutub, üksteist tundma õpitakse ja tulevikule mõtlema hakatakse, siis kaldud tõsiste teemade osas jääma liiga idealistlikuks ja ebapraktiliseks. Eelistad aina pilvedes edasi hõljuda, mitte suhtega seotud väljakutseid vastu võtta.