Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kaaslastega kohvikus mõnusalt aega veetmas koos

Mis inimestele sinu juures meeldib (tähemärgi kaupa)

Võiks arvata, et meeldivad iseloomujooned või isikuomadused on universaalsed väärtused, nii et kes iganes neid kasutab, siis nende sotsiaalne tähtsus või üldine sarm kasvavad.

Aga võta näpust. Meeldiva käitumisega inimene ei pruugi sugugi kaaslaste heakskiitu ja austust võita ning ebaviisakas, nõmetsema kalduv tüüp, aga sarmikas võib püsida populaarne ka oma halbadele joontele vaatamata.

Jätame kõrvale süvaanalüüsi, miks see nii olla võib, ning läheme kohe konkreetseks. Vaatleme tähemärgi kaupa, miks just sina teistele meeldida võid!

Jäär (21.03-19.04)
Jäär on seiklushimuline ja mänguline, nii et temaga sõbrustada on kindlasti lõbus. Isegi tavaline normaalne igav päev võib muutuda millekski eriliseks.

Ta võib palju naljatada ja sarkastiline olla, aga Jäär on ka väga lojaalne. Võid kindel olla, et kui juba sõbraks saate, siis ta hindab ja austab sind.

Jäär on samas väga tähelepanelik, nii et ära mõtlegi teda petta või talle valetada.

Sõnn (20.04-21.05)
Sõnn on ideaalne reisikaaslane ega ütle naljalt ära võimalusele natuke ühiselt maailma avastada, kasvõi paariks tunniks randa sõita.

Sõnn kaldub olema rahulik ja andma head nõu. Ta talub nii su häid kui ka halbu omadusi, mitte ei mõista hukka. Lisaks on ta loov ja ambitsioonikas, mis meelitab teisigi ellu kirglikumalt suhtuma.

Kaksikud (22.05-21.06)
Kaksikud on inimeste ühendajad, nii mõnigi seltskond püsib (paremini) koos just tänu neile. Neil on suutlikkust erinevaid inimesi liita, nii et kõik võiks end mõnusalt tunda. Kus on kaksikud, seal hakkab nalja ja lusti saama.

Miinuspoolelt tuleb märkida Kaksikute muutlikkust. Halvimal juhul on raske nendega plaane kokku leppida – nad ei taha jah-sõna öelda, sest muretsevad alati, et äkki tuleb hiljem midagi lahedamat vahele.

Kaksikutel on palju sõpru, aga kui ta nimetab sind oma parimaks sõbraks, siis võid kindel olla, et oled talle tähtis ja lähedane isik.

Vähk (22.06-22.07)
Vähk on sõprade suhtes kaitsva loomuga. Sõbrad on talle nagu perekond, kellega veedetud aega ta alati hindab. Ühised mälestused on tähtsad ja ta ei kõhkle kunagi omalt poolt kaasa aitamast, et sõprus veelgi tugevneks.

Vähk leiab siiski, et sõprus peab olema mõlemapoolne. Kui ta tajub, et sa sama palju ei pinguta, siis võib ta kurvaks muutuda ja tunda end ärakasutatuna.

Lõvi (23.07-22.08)
Lõvi-sõber on kahtlemata lõbustav. Temas kohe on midagi, mis paneb paljusid teda imetlema. Samas meeldib talle tähelepanu keskmes olla, mistõttu võib kergesti hakata end peale suruma ja kamandama.

Paljud lasevad sellel ka juhtuda, kuna Lõviga on ju lõbus. Ta oskab alati teiste meeleolu tõsta ning tal on suuremeelne loomus ja põnev isiksus.

Neitsi (23.08-22.09)
Neitsi on õrna ja lahke loomuga, aga paljudel juhtudel ka arglik, nii et ei kiirusta uute inimestega tutvudes esimesi samme astuma. Ta ei taha juhikohal olla, vaid eelistab sõprade keskel viibida ja vooluga kaasa minna.

Neitsi sõbrad hindavad tema oskusi nõu anda ja probleeme lahendada. Neitsi annab sõpradele palju, aga tunneb ikka, et pole piisavalt teinud. Seetõttu vajab ta enda ümber kaaslasi, kes on ka tema suhtes tähelepanelikud ja näitavad hoolimist välja.

Neitsi hindab inimesi, kelle keskel ta end hästi tunda saab, ja suudab seetõttu luua eluaegseid sõprussuhteid.

Kaalud (23.09-22.10)
Kaalud on maitsekad ja suurepärased suhtlejad, mis muudab nad väga poplaarseks. Seega leiad neid tihti inimeste keskel grupi keskpunktis. Nad ei lase samas populaarsusel end pimestada, vaid kasutavad oma sarmi tihti ka sõprade toetamisekas ja eri poolt vahel läbirääkimisteks.

Negatiivse poole pealt on neil raske saladust hoida, nii et nad võivad kogemata teiste tundeid riivata.

Skorpion (23.10-22.11)
Skorpion ei pruugi inimesi kergesti ligi lasta, aga kokkuvõttes on ta üks lojaalsemaid sõpru, kui tähemärke võrrelda.

Talle meeldib suhelda, aga talle on tähtis ka üksi olla ja seltskondlikkusest taastuda. Eelkõige soovib ta enda ümber sõpru, kes teda ja tema sügavat isiksust mõistaksid ning teisele inimesele lojaalne olemist sama kõrgelt hindaksid. Usaldus on Skorpioni jaoks ülim väärtus, iga suhte nurgakivi.

Ambur (23.11-21.12)
Amburiga on kindlasti lõbus. Ta on seiklushimuline ja vabadust armastav, alati valmis midagi uut ja põnevat proovima – seega tasub koos ka reisile minna.

Ambur meeldib sõpradele omaduse tõttu ellu ootamatusi tuua, temale endale meeldivad head suhtlejad ja inimesed, kes ei klammerdu.

Kaljukits (22.12-20.01)

Kaljukits on alati huvitatud kõrgemale liikumisest, nii et ta soovib aega veeta inimestega, kes on midagi saavutanud ja kuhugi jõudnud. Samuti soovib ta külastada populaarseimaid paiku, et seal äkki mõni kasulik uus tuttav leida.

Kui ta leiab sõbra, keda saab usaldada ja kes pole liiga klammerduv, siis võib sellest võrsuda kasvõi eluaegne sõprus. Kaljukits oskab sellist inimest hinnata.

Veevalaja (21.01-18.02)
Tähemärkide võrdluses oskab kõige rohkem sõpru leida just Veevalaja. Tal on palju sõpru, ja see on isegi tagasihoidlikult öeldud. Ta on hea suhtleja ja ta teeb seda palju, igas mõeldavas vormis ja kanali abil.

Veevalaja on isikupärane ja originaalse mõtlemisega, aga oma maailmavaate külge mitte üleliia klammerdunud, nii et mõjub väga lahedalt. Ta tundub paljudele (esmalt) eemalviibiv ja endasse tõmbunud, aga osutub lojaalseks ja empaatiavõimeliseks sõbraks. Ta märkab alati, kui keegi on hädas, ja on nõus aitamiseks vaeva nägema.

Kalad (19.02-20.03)
Kaladel on palju empaatiavõimet ja teistele armastust jagada. Nad aitavad hädasolijaid ilma pikalt mõtlemata ja neid on seetõttu kerge ära kasutada. Nende ellu satubki kahest äärmusest inimesi: need, kes hindavad Kalade loomust väga kõrgelt või võtavad seda garanteeritult ega oska tänulikud olla.

Kalad märkavad seda ja kalduvad seetõttu sõpru hoolega valima. Nad võivad esmalt suletud olla, sest on varem kõrvetada saanud. Seetõttu hindavad Kalad pikaajalisi sõpru – neid, keda teavad juba näiteks lapsepõlvest -, kes oskavad nende sügavust hinnata. See muudab ohu haiget saada väiksemaks ja tõenäosuse, et teine teda mõistab, suuremaks.

Halvemal juhul Kalad uusi sõpru leida ei tahagi, ütlevad konkreetselt tutvustele ei.