Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Tähemärgid suhtes: Lõvi

Saame tuttavaks: Lõvi – milline ta on kaaslasena?

Lõvi on Päikese juhtimise alla kuuluv tulemärk, mis tähendab, et tulisus ja juhioskused on tal juba veres. Tüüpiline Lõvi on loov, enesekindel ja avaldab teistele mõju – samas varjukülgedena tasub esile tõsta draamalembust, paindumatust ja vajadust domineerida.

Millises vahekorras need omadused konkreetses inimess segunevad, on muidugi ennustamatu – mis teeb Lõviga suhtlemise veelgi põnevamaks ja ettearvamatumaks.

Tulemärgina on ta sooja südamega ja avatud ning armastab lõbutsemist ja nalja. Halval juhul mõtleb ta aga eelkõige endale ja enda vajadustele, mis teeb tema kõrval püsimise raskeks.

Kuna Päike on täiuse sümbol, pole üllatav, et tüüpiline Lõvi huvitub enda tundmaõppimisest vaimsel tasandil ning tahab endasse alati rohkem süveneda. Kui tal see ei õnnestu, võib ta aga rahulolematuks muutuda. Enda mõistmine sügavamal tasandil on talle nii tähtis, et seda saavutamata võib ta endasse tõmbuda, passiivseks muutuda ja üldse enam mitte üritada.

Lõvi on kirglik ja otsekohene, jagades enda sees toimuvat selgelt ja ilma erilise raskuseta. Armastatud inimesele pakub ta meelelahutust, on lojaalne ja helde. Talle meeldib suhtes juhtroll haarata, aga vähem talub ta seda partneri poolt, sest hindab väga ka oma iseseisvust. Kui Lõvi tunneb, et suhe lämmatab teda, muutub koosolemine talle põrguks.

Lõvi ideaalne partner on tundlik ja vaimselt arenguvalmis, et tema vastavatele omadustele omalt poolt lisada või neid täiendada.

Kui te pole hästi tuttavad, võib sul olla raskusi mõista, kui väga sa talle ikkagi meeldid. Ta võib lihtsalt sümpaatseid inimesi samuti tähelepanu ja hoolitsusega (ajutiselt) üle külvata, aga see ei viita kohe alati sügavamale meeldimisele.

Lõvi tegelikke tundeid reedab see, kui palju ta enda sisemust avab (mõtteid ja tundeid) ja sind oma ellu kaasab. Kui ta sind enda koju kutsub ning perele ja sõpradele näitab, on need head märgid!

Kui Lõvi sinusse armub, siis ta ei peida seda. Ta üldiselt armastab oma sümpaatiaid ja ka antipaatiaid välja näidata ning on harjunud, et teised vastavad samaga.

Lõvi ei kõhkle kaua – tal võib kuluda armumiseks kõigest silmapilk. Ükski tähemärk ei liigu sellega nii kiiresti edasi. Lisaks kiirele armumisele ka armastab tuliselt, mistõttu ta võib väga omandihimuliseks ja armukadedaks muutuda.

Voodis on lõvi seiklushimuline ja oma isekusele vaatamata üllatavalt palju partnerile keskendunud. Aga tüüpiline lõvi oskab tundeid ja füüsilisi lõbusid lahus hoida, nii et võõrasteni flirtimiseni või ka afäärini võib ta jõuda üsna kergesti – olenevalt sellest, kui palju tal üldiselt “moraalset selgroogu” on.

♌LÕVI (kokkuvõte)
Kalendris: 23.07-22.08
Suhtetugevused: kirglik, humoorikas, lahke, avatud
Suhtenõrkused: enesekeskne, jonnakas, laisk, upsakas
Sobivaimad partnerid: Kaksikud, Veevalaja

Kuulsatest eestlastest on Lõvi näiteks Vaiko Eplik (1. august), Andrus Kivirähk (17. august) ja Kadri Adamson (16. august). Välismaalastest seevastu Madonna (16. august), Robert De Niro (17. august) ja Barack Obama (4. august).