Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Ilus vallaline naine naeratab

Mis inimesi sinu juures paelub (tähemärgi kaupa)

Elus ja suhetes on ikka nii, et kaaslased tulevad ja lähevad, kõik püsima ei jää. Miks, on tihtipeale raske öelda. Aga miks need, kes jäävad, üldse jäävad? No eks ikka sinu pärast! Igaühes on ju midagi toredat ja atraktiivset, mis teisi meelitab.

Loe siit, mida sina tänu oma tähemärgile vahvat oled kaasa saanud. Nagu selgub, on see, mida ehk oma nõrgaks kohaks pead, tihtipeale hoopis sinu tugevus, mis inimesi paelubki!

Jäär (21.03-19.04)
Jäär on loomult juht: pigem teerajaja või trendilooja kui järgija või hall mass. Ta võib olla impulsiivne ja mitte kõike alustatut lõpule viia, aga temas on entusiasmi ja optimisi, et asju liikuma panna. Sellega ta võlubki.

Sõnn (20.04-20.05)
Sõnni loetakse loomult jonnakate tähemärkide hulka, aga ta võib olla vägagi sarmikas ja kahe jalaga maa peal, mis teisi ligi meelitab. Sõnni võimes elu ja selles leiduvat lihtsalt nautida on tõesti midagi väga atraktiivset. Rääkimata sellest, et sõbrana on ta lahke ja lojaalne.

Kaksikud (21.05-20.06)
Kaksikute impulsiivne loomus muudab raskeks nendega ühel lainel püsida, aga see muudab nende seltsis viibimise ka põnevaks. Nad on energeetilised ja neil on alati midagi huvitavat öelda.

Vähk (21.06-22.07)
Vähk võib olla enesekeskne ja ülitundlik. Kui temaga aga lähedasemaks saada, siis võib ta olla lojaalne, usaldusväärne ja hooliv. Ta hoolitseb talle armsate inimeste eest ning on valmis neid soojade tunnete ja kinkidega ära hellitama.

Lõvi (23.07-22.08)

Lõvi on tähemärkidest kahtlemata kõige edevam ja upsakam ning tema soov ennast kehtestada hakkab mõnele/mõnikord teistele vastu. Samas on temas ka palju kadestamisväärt: ta on tuliselt lojaalne ja võib olla suuremeelsemaid sõpru üldse. Inimesi paeluvad lisaks Lõvi entusiasm ja kirg kõige vastu, millega ta tegeleb.

Neitsi (23.08-22.09)
Neitsi on tähemärkidest kõige analüütilisem: talle meeldivad praktilisus, lihtsus ja selgus nii enda juures kui ka suhetes. Inimesi võlubki Neitsi juures tema realistlik maailmavaade ja selgus, millega ta maailma tundub vaatlevat. Ta võib olla ka vägagi usaldusväärne kaaslane.

Kaalud (23.09-22.10)
Kaalud võivad Lõvi kombel edevad ja otsustusvõimetud olla. Kaaslastele meeldivad aga nende elegants ja diplomaatiline loomus. Kaalud sobivad tähemärkidest kõige paremini seltskonna hingeks, neile meeldib nii suhelda ja seltskonnas viibida kui ka grupisiseselt rahu ja harmooniat hoida.

Skorpion (23.10-22.11)
Skorpion pole loomult väga seltskondlik ja võib palju paremini hakkama saada üksi tegutsedes. Temast ei kujune ilmselt seltskonna hinge nagu eelmisena kirjeldatud Kaaludest. Aga ta meeldib teistele lojaalse ja toetava sõbrana. Kui ta kellestki tõesti hoolib, siis ta tervitab seda inimest alati entusiastlikult.

Ambur (22.11-21.12)
Ambur võib kohati teiste vaatenurgast tundetuks ja ebaseltskondlikuks muutuda, mis tekitab soovi tema juurest lahkuda. Kui ta on aga oma asjadega heas punktis, siis on elavamat ja seiklushimulisemat kaaslast raske leida!

Kaljukits (22.12-19.01)
Kaljukits pole väga usaldav. Ta ei ei lase kergesti ligi ja tema kindel usk endasse võib inimestele upsaka mulje jätta. See enesekindlus tõmbab samas ka ligi. Kui Kaljukits tahab meeldida, siis on toetavamat ja pühendunumat sõpra raske leida, ja ta teab seda ise ka.

Veevalaja (20.01-18.02)
Veevalaja on tähemärkidest suurim mässaja, kes ei lepi rahuliku seisuga ja otsib alati lõbu ja põnevust. Sellega võidab ta ka inimesi enda poole, sest iga uus sõber on ju nagu seiklus ning seiklusteks on ta alati valmis.

Kalad (19.02-20.03)
Kalad on väga tundlikud, tundelised ja idealistlikud, millega nad köidavadki. Kui nad teisest hoolivad, siis näitavad nad seda ka kõhklematult ja kirglikult välja ning näevad alati kõigis head.