Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Ilus naine

18 omadust, mis meestele naiste juures meeldivad

Suur osa nii meestest kui ka naistest leiavad, et naisekehas on midagi sõnadessepandamatult ja lausa ürgselt sensuaalset. Atraktiivne välimus on pluss, aga naisekeha juba iseenesest on väärtus, mida on aegade jooksul ülistatud ja kunstis jäädvustatud.

Aga Amoremi otsustas vahelduseks mehi torkida, et selgitada välja mittefüüsilised omadused, mis naise juures köidavad. Lisaks kehale ja näole muidugi.

Siin on 18 meest oma vastustega. Vastused võivad olla mõneti üllatavad (või kuidas kellele), aga kindlasti vaimselt stimuleerivad.

Ago (29): “Lahke süda. Lahkus teiste inimeste ja olendite vastu, ilma et midagi püüaks või saada tahaks. Kui seda pole, eelistaksin okassea endale tüdruksõbraks võtta!”

Marko (33): “Reaalne huvi maailma ja elu vastu. Ma ei mõtle seda, et ta kommenteerib kõike stiilis “oh, nii huvitav!”, vaid ilmutab tõelist huvi maailma ja enda ja teiste tundmaõppimise suhtes. See on minu meelest seksikas, kui inimene nii “elus” on.”

Tõnn (28): “Ausus ja avatus. Kui tüdruk ütleb otse, mida mõtleb ja soovib ja tunneb, siis ma tunnen end tema kõrval hästi. Pahatihti räägivad tüdrukud aga kõike ümber nurga..:”

Markus (40): “Kui naine on mänguline. Ei karda nalja teha ja endast imelikku muljet jätta.”

Anton (23): “Tüdruk peab tahtma nii ise paremaks muutuda kui ka maailma enda ümber paremaks teha. Mitte ei vahi lihtsalt kustunud silmadega päev läbi telefoni.”

Henno (39): “Minu meelest on lahe selline naine, kellel on põhimõtted ja julgus ka nende eest seista. Kes liigub oma asjadega edasi ka siis, kui olukord pole 100% tema jaoks soodne ja toetav.”

Arne (40): “Pole midagi kuumemat kui naine, kes on millegi suhtes tõesti kirglik. Teeb midagi sellise kirega, et paneb mind ka sellesse uskuma.”

Ando (33): “Mulle väga meeldib, kui naine pole jahe ja vaoshoitud, vaid armastab puudutada ja oma häid tundeid välja näidata. Kasvõi päev läbi puudutada!”

Rein (43): “On finantsilises mõttes iseseisev. Saab rahalises mõttes ise hakkama. Hämmastav, kuidas inimesed isegi keskikka jõudes pole õppinud toime tulema, kulutama vastavalt sellele nagu teenivad.”

Teet (36): “No nägu ja keha on ikka tähtsad, aga ma armastan seda ka, kui naine on vaimselt elus. Et pealuu all toimub aktiivne vaimne tegevus. Selline naine vaatab maailma soojuse ja huumoriga. Temas on see eriline säde, mis kohe ligi tõmbab.”

Hannes (31): “Suudab omal kahel jalal seista. Nii rahalises mõttes kui emotsionaalselt. Ma ei kannata suhtes olla naisega, kes mitu korda nädalas täiesti suvaliste asjade peale nutab ja õnnetu on. See näitab, et tal pole sisimas ka asjad korras, nii et ta on kergesti mõjutatav. Lisaks tähendab iseseisvus seda, et me ei pea kogu aeg koos olema. Mulle meeldib naisega koos olla, aga ta peab oskama mõnusalt aega veeta ka üksi.”

Rauno (34): “Ta saab naljast aru ja oskab samaga vastata. Selline vaimukas tüdruk.”

Kristjan (28): “Ma ei kannata seda, kui naine ütleb, kuidas mees olema peab, aga ise keeldub muutumast ja vastab kõigele: no ma olengi selline, lepi sellega. Nii et: mulle meeldiks vaimselt paindlik naine."

Toomas (26): “Naised võivad ju rohkem rääkida kui mehed, aga paljud ei oska peale tühise muljetamise tõelist vestlust ülal hoida. Või siis lihtsalt ei taha seda teha… See on enamasti kaugele näha, kui naine pole kunagi pidanud meestega suheldes pingutama, näiteks ta näeb nii hea välja, et laseb meestel kogu töö äta teha. Ja mulle mõjub see täiesti ebaatraktiivselt.”

Raino (39): “Naine, kes ei oota, et kõik tema eest ära tehakse. Kui ta tunneb, et elus on midagi puudu või valesti, siis ta üritab seda muuta. Ma üldiselt imetlen inimesi, kes ei vingu niisama ega oota, et kõik ise sülle kukub, vaid püüavad oma elu suunata ise.”

Rob (29): “Mina tahan täispaketti. Tal peab peas omi mõtteid olema. Ta on hea kuulaja, elu suhtes uudishimulik, paindlik uute ideede suhtes. Tal on mingeid tõsiseid hobisid või huvisid elus. Ja ta ütleb, mida ta tunneb.”

Jaanus (30): “Emotsionaalne stabiilsus. Mind ei huvita, kui kuum ta välja näeb, ma ei kannata naisi, kes pidevalt ja kergesti endast välja lähevad.”

Udo (45): “Ma olen pessimistlik inimene, aga mulle meeldiks optimistlik naine. Kes suhtub ellu isu ja kirega. Ma ei tea, kui hästi meie muidugi kahekesi sobiksime, ilmselt halvasti.”