Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Tähemärgid - Kaalud

Saame tuttavaks: Kaalud – millised nad on kaaslasena?

Kaalude hulka kuuluvad inimesed, kelle sünnipäev jääb vahemikku 23. septembrist 22. oktoobrini.

Kaalud on ainus sodiaagimärk, mis ei esinda elusolendit. Selle märgi esindaja võib olla aga vägagi “elus”, intelligentne, elegantne ja seltskondlik – lühidalt öeldes vastupandamatu –, mis viib ta üsna kergesti seltskonna keskpunkti.

Kõik nn õhumärgid – Kaalud, Kaksikud, Veevalaja – oskavad kergesti sidemeid luua ja säilitada. Nii pole Kaalude jaoks probleem kasvõi bussis võõraga pikka südamlikku vestlust alustada. See aitab teda nii tavaelus hakkama saada kui ka suhete loomisel.

Kuna lähedased inimesed on Kaaludele tähtsad, peab ka partner oskama taolisi sidemeid hoida-hinnata. Sobib inimene, kellega saab harmoonilise paari moodustada nii kodus kui seltskonnas.

Kaalud on lausa loodud eluaegseid suhteid looma. Nad hindavad harmooniat, tasakaalu ega salli otsest konflikti, olles tihtipeale selleks nõus kaaslase rahulolu esmatähtsaks seadma.

Kuna seltskondlikkus ongi suur osa Kaalude võlust, võib partneril tema kõrval aga raske olla. Vaja on enesekindlust, et mitte tunda, nagu peaksid aina oma koha nimel võitlema ja tähelepanu püüdma.

Üldiselt on Kaalud aga siiski väga oma suhetele ja armsamale pühenduv märk, kes pakub teistele palju meeldivat. Kui nad on tõesti sinust huvitatud, on nad aga nõus ka tülisid kannatama ja probleeme koos läbi töötama.

See seab kõrged ootused kaaslaselegi. Ideaalpartner peab olema vaimselt avatud ja valmis asju arutama. Lapsik inimene, kes draamatab ja tülitseb, ainult väsitab Kaalusid.

Intrigeeriv on tüüpiliste Kaalude puhul see, et kuigi nad on tõenäoliselt intelligentsed ja head suhtlejad, kes teavad, mida tahavad, võivad nad üllatavalt otsusevõimetud olla, eriti kui on vaja ruttu miskit selget paika panna. Täpselt nagu Lõvid!

Asi on selles, et Kaaludele on omane otsuseid pealtnäha lõputult vaagida. Nende varjuküljele kuulub mingi seletamatu ebakindlus, millega mõistev partner peab lihtsalt arvestama.

Kaaludele ei sobi samas kaaslane, kes jääb ise passiivseks ega taha midagi otsustada. Nad ootavad aktiivset pealehakkamist.

See tähendab muu hulgas, et ideaalne kaaslane on valmis suhtes mitmeid piire just ise paika seadma – hellalt, aga kindlalt, et Kaalude uhkus haavata ei saaks. Halval juhul muutuvad nad oma pideva sooviga õiglust ja võrdsust leida väsitavaks.

Eelneva põhjal pead valmis olema, et kui Kaalude esindaja sinust ka tõsiselt huvitub, ei pruugi ta seda välja näidata. Ta eelistab, et teine teeb esimese sammu – siis ta ei pea end esimesena haavatavast küljest avama. Nii et kui sa talle meeldid, siis ta näitab end sulle alati võimalikult atraktiivsest küljest, aga jääb ootavale positsioonile.

Üksindus ja eemalolek mõjub Kaaludele halvasti, nii et kui nendega mitte tegeleda või neid kauaks “omapead” jätta, siis võib see viia huvi lahtumise ja halvemal juhul petmiseni. Ja kuna Kaalud on nii sarmikad, on neil kerge huvilisi ligi meelitada. Üksi olla on Kaaludele pigem ebameeldiv.

♎ KAALUD (kokkuvõte)
Kalendris: 23.09–22.10
Suhtetugevused: koostöövalmis, õiglane, suhtleja
Suhtenõrkused: otsusevõimetu, enesehaletseja, peab vimma
Sobivaimad partnerid: Jäär, Ambur

Kuulsatest eestlastest on Kaalud näiteks Birgit Õigemeel (24. september), Taavi Rõivas (26. september) ja Liis Lemsalu (20. oktoober), mujalt maailmast Vladimir Putin (7. oktoober), Cardi B (11. oktoober) ja Kim Kardashian (21. oktoober).