Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Lilled naisele

Milliseid lilli talle naistepäevaks kinkida? (Tähemärgi kaupa)

Mis oleksid mehed ilma naisteta? Haruldased, väga haruldased...
—MARK TWAIN

Homme, 8. märtsil on naistepäev, nii et taas kerkib päevakorda sulle tähendusrikkale naisele lillede kinkimine.

Jättes kõrvale tõdemused, et iga naist (lõike)lilled ei huvitagi ja mõni tahaks nende asemel pigem šokolaadi või romantilist restoranikülastust, otsustasime ikkagi lilledest rääkida. Aga läheneda seekord loovalt ja soovitada lilli tähemärgist lähtuvalt.  Ära siiski muretse kui kaubandusvõrgus parasjagu sinu lemmikule sobivat õit ei leidu - küllap rõõmustab ka mõne muu südamest valitud kimbukese eest. 

Kindlasti tuleb kasuks, kui lisada õie või kimbu juurde killuke kvaliteetset šokolaadi ja silt selgitusega, mida see lill just tema tähemärgi jaoks tähendab. ;-)

♈ Jäär (21.03-19.04)

Kuslapuu ja punane tulp. Mõlemad seostuvad hoolimise, armastuse ja kirega, mille jagamises loomult tundlik ja energiline Jäär ei tohiks hätta jääda.

♉ Sõnn (20.04-21.05)

Roos ja moon. Mõlemad on silmatorkavalt nägusad lilled, rahuldades Jäära ilumeelt ning sobides tema stabiilse ja tugeva loomusega.

♊ Kaksikud (22.05-21.06)

Lavendel – seostub värvilt inimese kroontšakraga, mis seotud elu mõtte otsimise ja enda sügavamal tasandil tundmaõppimisega. Kaksikud on selleks alati valmis, neid kannustab nende loovus ja julgus end teistega jagada.

♋ Vähk (22.06-22.07)

Valge roos – tegelikult sobivad Vähile kõik roosid, aga just valge roos on selles tähemärgis sündinute jaoks sünnipäraselt sobiv. Valge märgib puhtust, positiivsust ja rahu, mille poole Vähk vähemalt sisimas alati püüdleb.

♌ Lõvi (23.07-22.08)

Saialill ja päevalill – mõlemad seostuvad elurõõmu, kirglikkuse ja loovusega, mis iseloomustab just Lõvisid. Saialill seostub ka armukadedusega, mis võib Lõvis tema võistlusliku loomuse tõttu üsnagi kergesti tekkida.

♍ Neitsi (23.08-22.09)

Tulikas ja krüsanteem. Mõlemad seostuvad Neitsi veidi õrna ja argliku olekuga, mille taga peitub aga vapper isiksus, mille lähemalt tundmaõppimine võib palju rõõmu pakkuda. 

♎ Kaalud (23.09-22.10)

Roos – rahu ja armastuse sümbol, lill, mis tõmbab ligi iluga, aga kütkestab tasakaalustatud ja mõtliku energiaga. Täpselt nagu Kaalud, kes on alati huvitatud õiglusest ning asjade vaagimisest, et head ja halba eristamisest.

♏ Skorpion (23.10-22.11)

Pojeng – tundlik, kirglik ja sensuaalne, täpselt nagu Skorpion, kui ta kellelegi oma südamesse lubab.

♐ Ambur (23.11-21.12)

Nelk – sümboliseerib puhtaid tundeid. See sobitub energia poolest hästi seiklushimulise ja tunnetelt intensiivse Amburiga.

♑ Kaljukits (22.12-20.01)

Võõrasema ehk aedkannike – sümboliseerib tundlikkust, püsivust ja meelespidamist, mistõttu on tihti kasutusel ka pulmades, matustel ja pensionilemineku-pidustustel. Need omadused iseloomustavad ka Kaljukitse.

♒ Veevalaja (21.01-18.02)

Orhidee – see ebatavalise ja õrna olekuga, aga tugev lill sobib kingiks Veevalajale, kes esindab samuti kombinatsiooni hellusest ja tugevusest.

♓ Kalad (19.02-20.03)

Vesiroos – ükski teine lill ei sobi veemärgist Kaladele paremini kui see vee ja loomingulisusega seostuv taim. Vesiroos on sama elegantne ja pilkupüüdev kui tüüpiline Kalasid esindav naine.