Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Tähemärgid - Veevalaja

Saame tuttavaks: Veevalaja – milline ta on kaaslasena?

Veevalaja on 11. sodiaagimärk, mille juhtplaneediks on Uraan ning keda esindavad inimesed, kelle sünnipäev jääb vahemikku 21.jaanuarist 19.veebruarini. Selle märgi all sündinud inimesed on tagasihoidlikud, loomingulised, väljakutsetele avatud, uudishimulikud, lõbusad, edumeelsed ja sõltumatu loomuga, kuid sageli ka mässumeelsed.

Veevalajatel on intellektuaalsed võimed arvatavasti kõrgemalt arenenud kui mistahes teisel sodiaagimärgil. Nad tunnevad sügavat kirge selge mõtlemise vastu ja märkavad seda ka enda partneri juures.

Veevalajad on head sõbrad, aga veidi nõrgad, kui tegemist on armastusega. Nad armuvad, kuid nende kallimatel võib jääda pigem mulje, et nad on rohkem parimad sõbrad kui armsamad. 

Neil on sageli raske öelda „ma armastan sind“. Veevalaja teab, et sellistel sõnadel on kaalukust. Ta peab tõesti täiest hingest uskuma, et asi on seda väärt, ja isegi siis on see tema jaoks raske. 

Saad aru, et tal on sinu vastu tunded kui ta lülitab sind oma igapäevaellu: tahab koos aega veeta ja ka tähtsaid toimetusi teha. See on hea märk, sest Veevalaja vajab üldiselt palju oma ruumi.

Kui Veevalaja võtab sind tõsiselt, siis ta avab end ja näitab, mis talle tähtis on. Ta julgeb end haavatavalt näidata ja rääkida, mis tema sees toimub. Talle on tähtis vaimselt ühel lainel püsida ning see peegeldub samuti selles, kui süvitsi minevad on teie vestlused. Veevalaja tundmaõppimisel võite oodata palju pikki vestlusi absolootselt kõigest.

Veevalaja hindab tavaliselt oma loomulikku elurütmi ja vabadust nii kõrgelt, et hakkab armastusest rääkimise eel alati sisimas kahtlema, et kas ikka tasub nii kaugele minna. Selle tähemärgi esindajal tekivad tunded aeglaselt ja kõheldes. Ta hindab sõprust või hea välimusega partnerit ja seksi kõrgemalt kui armastust.

Väliselt on Veevalaja jaoks raske ilmutada kirge või demonstreerida oma kiindumust. Neile võib olla suisa ebamugav kui teinepool neid liialt tihti kallistab või puudutab. Vaatamata sellele kipuvad neid kütkestama kuumad, kirglikud ja romantilised inimesed. Niimoodi kompenseerivad nad mõnevõrra just seda poolt, mis neil endal puudu jääb, tagades niimoodi ka suhte kestvuse.

Kuigi ka voodis võivad nad tunduda külmad ja rahutud, on Veevalajad üldiselt vilunud armastajad ja äärmiselt avatud meelega. Nad hoiavad oma kirge sügaval sees ja püüavad oma elevust ohjeldada, sest nad kardavad, et see muudab nad haavatavaks. Seksuaalne olemine on nende silmis sarnane kontrolli kaotamisega.

Veevalajad armastavad mõistussuhteid. Kui intellektuaalne faktor suhtes puudub, on peagi Veevalaja tüdinenud ja muutub rahulolematuks. Tema jaoks on väga tähtis, et saaks partneriga põnevaid ja sügavaid teemasid arendada. Pinnapealsed ja lamedad vestlused mõjuvad talle kui härjale punane rätik. 

Kui teemaks on petmine, siis võib Veevalaja kõhklematult samaga vastata. Vaatamata sellele, et ta kipub kaaslasele suhte ajal palju vabadust andma – rohkem kui ükski teine tähemärk. Suhte puhtus ja terviklikkus on Veevalajale tähtis. Püsisuhe püsib lõppude lõpuks võrdsusel.

Veevalaja näeb elu suure seiklusena ja soovib partnerit, kes oleks sama rahutu ja seiklusvalmis. Ideaalne partner suudab teda aga lisaks rahustada ja tasakaalustada. Mainitud omadused teevad Veevalaja jaoks raskeks pikema aja jooksul ühes kohas püsima jäämise või kõigest ühele inimesele pühenduda. Kui ta aga leiab tõesti sobiva paarilise, võib ta elu lõpuni truuks jääda.

Kaaslasena sobib Veevalaja jaoks sageli kõige paremini Kaksikute tähemärgi esindaja. Kaksikud on samuti õhumärk ja neil on sarnased huvid ja viis elulistes olukordades käitumisel nagu Veevalajal. Mõlemad märgid on tuntud oma teadmistejanu poolest.

VEEVALAJA (kokkuvõte)
Kalendris: 21.01–19.02
Suhtetugevused: ausus, edasipüüdlikkus, vabadus
Suhtenõrkused: emotsionaalsus, kompromissitus, tujukus
Sobivaimad partnerid: Jäär, Kaksikud, Kaalud ja Ambur

Kuulsatest eestlasest on Veevalajad näiteks Mati Nuude (sünniaeg 18. veebruar), Fred Jüssi (29. jaanuar), Kadri Simson (22. jaanuar), mujalt maailmast Virginia Woolf (25. jaanuar), Ronald Reagan (6. veebruar), Jennifer Aniston (11. veebruar)