Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine seisab unistavalt mere ääres

Mantra uueks aastaks: lasen lahti sellest, mis ei kuulu mulle

Kui soovid, et sinu elus midagi muutuks, siis tuleb alustada väikeste sammudega. Ja iga uue aasta algus on selleks ettevõtmiseks just soodne aeg. Nüüd sõltub kõik sinust endast, kas võtad selle muutuste teekonna ette nüüd ja kohe või räägime järgmise aasta alguses sama juttu :) Oleme sulle kokkupannud väikese mantra, mida korrata uueks aastaks, kuni see pähe jääb ja päris omaseks saab. Kättevõtmise asi! Väikesed asjad võivad muuta palju.

# Uuel aastal: lasen lahti sellest, mida ei saa nagunii kontrollida. 

Lasen end kõrgematel jõududel juhtida. Sulen silmad, hingan sügavalt välja ning lasen ärevusel ja hirmul minna. Lasen oma tugevast haardest lahti kõik, mille abil olen end raamistanud ja paika pannud, ja avan end sellele, mis veel ees. Naudin teekonda!

# Uuel aastal: loobun hirmust. 

Ma ei taha enam üle mõelda, keskenduda asjadele, mis hirmutavad ja mida kuidagi muuta ei saa. Naeratan, ka siis, kui sisimas kahtlen. Usaldan, ka siis, kui mul pole kõiki vastuseid. Ja mis kõige tähtsam: ümbritsen end asjade ja inimestega, kes tekitavad head tunnet – mitte sellega, mis hinge närib.

# Uuel aastal: loobun kahtlustest. 

Ma ei taha enam endast halvasti mõelda, end segadusse ajada, end maha teha. Ma ei taha enam mõelda, et mida kõike enda juures muuta. Selle asemel kuulan oma südamelööke, kõhutunnet ja seisan omadel jalgadel.

# Uuel aastal: loobun vanadest suhetest. 

Sellistest, kus mul tähtsust pole; mis mind tagasi hoiavad, mitte edasi viivad; mis enam mulle ei kuulu. Annan endale võimaluse uus algus teha ja võimaluse ka inimestel oma minevikust edasi liikuda. Harjun mõttega, et armastus ei pruugi kesta igavesti. Ja ei kanna enam valu ja kibedust vana juurest uude edasi.

# Uuel aastal: loobun katkiolemisest. 

Vajutan taaskäivitusnupule, kingin endale ruumi ja jõudu paraneda mis iganes moel minu puhul toimib. Palun mõttes andeks inimestelt, kellele olen haiget teinud, ja annan andeks neile, kes seda mulle tegid. Ma ei taha liikuda edasi, minevik varjuna sabas. Ma alustan uut ringi värskelt.

# Uuel aastal: loobun negatiivsusest. 

Sest see ei tohiks mu elus suurt rolli omada. Sest kuigi maailmas on alati midagi ka valesti, on siiski rohkem põhjuseid rõõmustamiseks. Ma ei taha enam näha viha ja teiste valesti kohtlemist, ma otsin inspiratsiooni ja valgust. Keskendun nii enda kui ka teiste ehitamisele, mitte lõhkumisele.

# Uuel aastal: loobun allaandmisest.

Teadvustan endale, et keegi pole täiuslik ja sellest pole hullu. Lepin seniste ebaõnnestumistega ning otsin uusi eesmärke ja unistusi, saabugu need pealegi teinekord üsna ootamatul kujul või hetkel.

# Uuel aastal: loobun tühja läinud plaanidest. 

Mõistan, et kõik ei lähe täpselt nii nagu soovitud, aga see ei tähenda, et ma ei kõlba kuhugi. Vaatan edasi, mitte tagasi. Loon uued rajad, millel kõndida. Meenutan endale, et üksikud plaanid võivad nurjuda, aga minu elu suur plaan on endiselt töös ja valmimas.

# Uuel aastal: loobun sellest, mis mulle ei kuulu. 

Inimestest, asjadest, tunnetest, mõtetest, mis mind alla suruvad. Minu pärisosa on see, mis muudab mind kergemaks ja aitab lootust üleval hoida. Kõik muu on ballast. Ma ei oota enam armastust, mida ei taheta anda, ega austust, mida tagasi hoitakse.

Uuel aastal: avan ukse armastusele, lootusele ja uutele algustele! Olen avatud muutustele! :)