Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Ilus paar kohtingul restoranis

Kui kõrged on su standardid? (tähemärgi kaupa)

Selle artikli puhul ütleb pealkiri juba kõik ära, nii et mingit pikka sissejuhatust pole vaja. Amoremi seab tähemärgid pingeritta selle tähtsa atribuudi järgi, et kui kõrged on nende standardid armuasjades – millega keegi lepib ja kuidas end kohelda laseb.

Elu pole mustvalge ja muutub pidevalt. Seetõttu ei saa üldistada, et kõrged standardid on tingimata head ja madalad (või nende langetamine) tingimata halvad. Sõltub asjaoludest. Aga alljärgnevast infost on elus siiski kasu, et näiteks kellegi piire paremalt tundma õppida või tema käitumist paremini mõista.

Lõvi (23.7-22.8)
Lõvi kaldub olema ülinõudlik. Ta tahab kaaslast, kelle puhul ei pea milleski järeleandmisi tegema – rikkus, välimus, isiksuseomadused, mis iganes. Lõvi koostab endale mõttelise „miinimumpaketi“ ja lepib raskesti sellega, et kaaslane ei paku tingimata kõike, mis seal kirjas. Aga sellist ideaalilähedast partnerit ei pruugi isegi eksisteerida.

Kaksikud (22.5-21.6)
Kaksikud lasevad end väga palju häirida pisiasjadest. Kõigest üks ohumärk – ja nad on nõus uksest välja jalutama. Nad väärtustavad suhtesoldud aega liiga kõrgelt, et seda raisata isikule, kes tundub mitte päris õige. See toob kaasa ohu, et nad kaaslasele võimalust ei anna ja midagi head ära lõhuvad.

Kaalud (23.9-22.10)

Kaaludel on pikk nõudmiste nimekiri. See pole õnneks seotud niivõrd väliste omadustega nagu silmade või juuste värv. Kaalud tahavad partnerit, kes neid naerma suudaks ajada. Kes oskaks süüa teha. Kes on kirglik. Kes enda järel alati koristab. Kes oma perest hoolib. Kes teeb tööd, mida armastab. Jne. Kaalude kindlatele nõudmistele on raske vastama õppida, kui juba kohe nüüd ei vasta.

Kaljukits (22.12-20.1)
Kaljukits on iseseisev. Ta suudab enda eest hoolt kanda, nii et lepib ka vallaline olemisega. See tähendab, et ta ei hakka vaeva nägema, kui ei usu, et te hästi kokku sobite. Sa võid talle üldiselt väga meeldida, aga kui ta näeb mingeid teoreetilisi probleeme, siis võib olla talle võimatu läheneda. Kaljukitse standardid on alati kõrged ja punkt.

Neitsi (23.8-22.9)
Neitsi kannatab halvasti kohtlemist ainult natuke aega. Ta võib enda soove ja vajadusi ajutiselt kõrvale jätta, kui himustab kedagi, kes teda vääriliselt ei kohtle – aga kui ta mõistab, et polegi esimene valik või kaaslane ei üritagi, siis Neitsi lahkub. Kui talle meenub, et ta on väärt enamat, siis ta pöörab selja ning tagasi ei vaata.

Veevalaja (21.1-18.2)
Veevalaja on see tähemärk, keda sõbrad peavad pidevalt rajal hoidma ja veenma mitte näiteks naasma eksi juurde, kes teda ebavääriliselt kohtles. Aga Veevalaja enesehinnang on madalavõitu, mistõttu peavad teised teda tagasi reaalsusesse tirima, et ta ebasobivatesse suhetesse kinni ei jääks.

Jäär (21.3-19.4)
Kui Jääralt küsida, siis ta teatab, et tema standardid on kindlasti kõrged. Tegelikult aga on tavaline, et Jäär armub inimesse, kes teda ei vääri, näiteks ei kohtle teda nii hästi kui peaks. Aga kui kaaslane paneb end elusana tundma, siis Jäär peab seda kõige tähtsamaks ja leiab, et sellest talle piisab.

Ambur (23.11-21.12)
Amburil on kõrged ootused eelkõige partneri välimuse osas, aga sellega asi suuresti piirdub. Ilus keha või nägu võib seega Amburit pimestada nii palju, et ta laseb end täiega halvasti kohelda. Seetõttu satub selle tähemärgi esindaja kergesti halbadesse suhetesse, mis teda mürgitama hakkab.

Kalad (19.2-20.3)
Kalad on liiga vastutulelikud ja andestavad. Kui neil on kaaslase vastu tunded, siis võivad nad pea mida iganes välja kannatada. Kalad tahavad meeldida, nii et ei tee probleemi, kui partneri käitumine kurvaks muudab. Neil kulub kaua, et öelda: „Aitab! Ma väärin paremat!“

Skorpion (23.10-22.11)
Skorpion on enda suhtes liiga karm. Ta ei näe oma sisemist ilu ja võib seega kergesti leppida vähemaga kui väärib. Ta ei usugi, et võiks parema kaaslase leida. Ta kohtleb end halvasti ja laseb teistel sama teha.

Vähk (22.6-22.7)
Kui Vähil juba tunded tekivad, siis ta laseb end ükskõik kuidas kohelda. Ta lepib pettumustega ja sellega, et kaaslane teda nutma ajab. Ta annab aina uusi võimalusi. Vähi armastus on tingimusteta. Ta ei pruugi isegi aru saada, et tema standardid on madalad, sest peab end lihtsalt heaks partneriks.

Sõnn (20.4-21.5)
Sõnnil on ennasthävitav komme valedesse inimestesse armuda. Kui see on juhtunud, siis ta võib jäädagi sõnumeid saatma, isegi kui vastust ei saa; lähedust otsima isegi siis, kui saab sisimas aru küll, et teda vaid ära kasutatakse; teist püüdma ka pideva viletsa kohtlemise järel. Ta lihtsalt loodab, et partner ajapikku paremaks muutub ja meelt muudab.