Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine ja mees rõõmsalt koos

Mida sa enim vajad, et suhtes õnnelik olla (tähemärgi kaupa)

Suhtes olemine on kahe teraga mõõk. Ühelt poolt tunneb enamik meist pikalt vallalisena olles, et midagi oleks nagu puudu. Teisalt pole suhtes olemine mingi võlulahendus, mis inimesed õnnelikuks muudab. Laiemas pildis oled suhtes täpselt nii rahul ja õnnelik kui suudad olla üksi.

Aga mida sa täpselt vajad, et saada üldse võimalus suhtes olles õnnelik olla? Mis on see kõige tähtsam komponent? Vaatame tähemärgi kaupa.

Ja enne, kui kurtma hakkad, et sinu kohta käiv jutt oli ju nii üldine, siis meenutame, et siin on kirja pandud ainult see kõige tähtsam komponent, mitte kõik, mida üldse vajada võiks. Igaüks vajab tegelikult tervet maailma, nii heas kui ka halvas mõttes!

Jäär (21.3-19.4)
Sa oled õnnelik, kui su elu on nagu seiklus – selles on piisavalt vaheldust ja muutusi. Sa ei tohi tunda, et kõik aina kordub ja muutub etteaimatavaks.

Sõnn (20.4-21.5)
Sa oled õnnelik, kui tunned end suhtes turvaliselt ning see ei too ebameeldivaid üllatusi või pöördeid.

Kaksikud (22.5-21.6)
Sa oled õnnelik, kui saad partneriga vabalt suhelda ja tundeid väljendada ning teie vahel on nii tuntavat hoolimist kui ka särtsu.

Vähk (22.6-22.7)

Sa oled õnnelik, kui tunned, et viibite partneriga samal lainepikkusel (olete palju ühel meelel) ning teie suhe muudab tugevamaks ka sidemed teiste inimestega su elus – sõprade ja perega.

Lõvi (23.7-22.8)
Sa oled õnnelik, kui sinu ja partneri vahel tekib tõeline sümbioos, kus mõlemad üksteist aina hellitavad, julgustavad ja toetavad.

Neitsi (23.8-22.9)
Sa oled õnnelik, kui sinu ja partneri vahel tekib sügav side, mis on samas ka intellektuaalne ehk saate koos mõistlikult ja ilma tülita hakkama.

Kaalud (23.9-22.10)
Sa oled õnnelik, kui sinu ja partneri vahel on selge loomulik tõmme, aga sul on ka piisavalt oma ruumi. Sul peab olema võimalus ka iseseisvalt teiste inimestega suhelda.

Skorpion (23.10-22.11)
Sa oled õnnelik, kui partner sind väga köidab, füüsiliselt, aga isegi rohkem nii emotsionaalsel ja mõistuslikul pinnal. Lisaks pead tundma, et õpid tema kohta aina midagi uut.

Ambur (23.11-21.12)
Sa oled õnnelik, kui su partner on päikeselise loomuga ja lõbujanuline, aga suudab siiski kahe jalaga maa peal olla ja teievahelisi pingeallikaid ühiselt läbi töötada.

Kaljukits (22.12-20.1)
Sa oled õnnelik, kui suudate nii lähedased olla kui ka mõlemad oma isiklikele eesmärkidele ja ambitsioonidele truuks jääda.

Veevalaja (21.1-18.2)
Sa oled õnnelik, kui tunned, et partner on ühtlasi su parim sõber ning teie vahel püsib kindel ja vankumatu lojaalsus.

Kalad (19.2-20.3)
Sa oled õnnelik, kui suhtes on kesksel kohal üksteise toetamine ja üksteisele andmine. See annab sulle kinnitust tunnete tõsiduse kohta.