Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Armastus leitud: Paarike kallistab

Kuidas ära tunda, et oled taas armastuse leidnud?

Enda avamine armastusele on väljakutse, aga samuti vana loo selja taha jätmine ning uue leidmine. Kuidas teada, et oled taas armastuse leidnud?

Kui see juhtub… siis sa lihtsalt tead.

See saab selgeks, sest sa hakkad kõike tema juures väärtustama ja sellest puudust tundma, kui ta eemal viibib. Ka väikeseid asju_ kuidas ta mõnda sõna tavapärasest teisiti hääldab või naermise ajal silmad kissi tõmbab.

See saab selgeks, kui sa tunned vajadust iga tähelepanekut ja mõtet temaga jagada. Võib-olla ajas sind miski Facebooki sirvides naerma ja kohe tekib mõte seda ka talle näha saata. Kui oma elu temaga jagada ei saa, siis tundub päev sellevõrra tühjem.

See saab selgeks, kuna päev ilma temata jääb kuidagi poolikuks… ja see tunne mõjub kuidagi hirmutavalt, nii et sa katsud enne magamaminekut mitu korda välisust, et kontrollida, kas see jäi lukku, ja kuulad üksi voodisse ronides muusikat, mis üksindust summutab.

Sa lihtsalt tead, sest korraga on su südames kohta enda kõrval ka teisele inimesele. Ta lähenes, koputas viisakalt uksele ja su peas ei tekkinud ühtegi head põhjust, miks teda sinna ootama jätta.

„Ma olen kohal!“