Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kaaslasega tülis, ei vaata teineteise poole

Miks ta sind lähedale ei lase

Te kohtute ja ta meeldib sulle väga. Sa tegelikult ei tunne teda hästi, aga juba esimest korda kohtudes tekkis aimdus, et tema ongi see järgmine õige, keda oodanud oled. Sümpaatia on vastastikune ja kohe selgus ka, et ta on vaba… Aga ta blokib.

Milles asi? Ta kardab sind lähedale lasta.

Ta on olnud suhtes ja endast palju andnud. Ta on näinud vaeva, et kaaslasele rõõmu valmistada – teise huvid enda omadest tähtsamaks seades. Rasked päevad ära kannatanud ja alati lootnud, et paremad on tulekul, aga lõpuks ikka kaotanud. Kuidas iganes pingutas, sellest ei piisanud.

Ta mõistis siis, et armastust ei saa pikapeale välja teenida – teine inimene kas tahab seda anda või ei. Ta mõistis, et kellestki kinni hoidmine ei aita, kui see keegi ei taha sama.

Ta kardab sind oma ellu lasta, sest ta ei tea su sügavamaid motiive.

Ta kardab, et muutud talle ruttu tähtsaks ja siis on tal väga palju kaotada. Et sa näed teda sellisena nagu ta tegelikult on ja pead seda ebapiisavaks.

Ta loodab ka, et sa mõistad tema ettevaatlikkust ja suudad oodata. Ta on enda südame luku taha pannud ja selle ümber kaitsva müüri püstitanud – sest on näinud, kui ruttu esimene vaimustus tuhaks pudeneb. Kuidas inimesed rasked hetkel muutuvad ja oma tõelist palet näitavad. Kuidas armastusest ei piisa, kui mõlemad selle nimel ei pinguta.

Ta kardab sind ligi lasta, sest kardab, et murrad ta südame. Eelmine kord kulus selle paranemiseks palju aega ja ta ei soovi seda enam niisama kergesti haavatavale positsioonile seada. Ta ei näe suvalisel suhtel mõtet, mis kuhugi ei vii. Ta ei taha end avada partnerile, kes peagi ümber mõtleb.

Ta soovib seekord targem olla ja alustada suhet, milles kindel on. Ta tahab teada, mis teda oodata võib, kui teeb otsuse sinuga koos olla. Ta tahab, et sa teaksid teda põhjalikult, enne, kui otsustad, kas ta ongi see inimene, keda tahad. Ta tahab oma kõhutunnet järgida ja selle põhjal edasi liikuda.

Ja kui sa oled nõus temaga kannatlik olema ja armastust pakkuma, siis ta tõotab, et vastab samaga.

Ta lubab, et ei karda siis enam ja armastab sind kogu südamest.