Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Mees vaatab üksinda kodus aknas välja

Ära proovi uuesti – sul on üksi parem!

Mõtisklus ...

Ma tean, sa püüad tugev olla. Sa naeratad päev läbi kõigi ees, siis lähed õhtul koju, lamad üksi voodis ega suuda temast enam mitte mõelda.

Sa siis mõtled, mõtled, mõtled ja soovid, et asjad oleks lihtsamad. Sa nuputad, millises punktis armastusest enam ei piisanud ja kuidas nüüd ometi nii halb on.

Sa näpid oma telefoni ja pooleldi loodad, et ta endast märku annab. Võib-olla ka kirjutad talle sõnumeid ja siis ei saada neid ära. Aga sa jälgid teda sotsiaalmeedias. Ta on sul täiega hingel.

Ta ei ole praegu enam see inimene, kellesse armusid. Sa isegi ei tea, millal ta muutus… aga sa tahad seda endist isikut meeleheitlikult tagasi.

Sa tahad, et kõik oleks nagu enne.

Sa tahad, et ta näeks oma eksimusi. Aga ta ei näe. Ta otsib hoopis süüdistamiseks sihtmärke, kelle peal oma pettumused välja elada.

Ta ei vääri sind, tõsi. Aga sa hakkasid temast ikka hoolima. Sa ei suutnud temas leiduvale heale vastu panna. Ta oli enne kogu aeg tore, hoolis sinust ja näitas seda ka tegudega… kuni see ühel päeval lõpes. Nagu keegi oleks lülitit klõpsanud.

Sa püüdsid asju siluda, aga ta ei hoolinud su pingutusest. Ta ei vastanud omalt poolt pingutamisega. Ta ei näidanud, et teil kahel koos on enam väärtust.

Sa oled talle mitmeid uusi võimalusi andnud ja tema armas pool on iga kord mõneks ajaks taastunud ning esile kerkinud. Et siis peagi sama järsult kaduda. Sina tunned kurbust ja segadust, aga tema lihtsalt ei hooli.

Nüüd on aga kõik, sa ei tee enam järeleandmisi. Nii sa endale kinnitad. Kui ta püüab veel midagi siluda, saadad otse pikalt. Jah, sul on ta vastu alati teatud nõrkus, aga see suhe liigub juba liiga kaugele ohtliku ja ebatervisliku territooriumile.

On piisavalt hetki, kus sa tahad alla anda, veel proovida, isegi kui tead, et see head ei tooks. Sa tead, et ta pole sind väärt. Aga ära tee seda. Sa oled õnnelikum ja tugevam üksi. Ära anna tehtud progressi käest. Sa pead lahti laskma.

Ta ei vääri sind ja pole kunagi väärinud. See nõiaring lõppeb siin!

Kell on 2.23 öösel ja ta saatis sõnumi! Kas kustutada see ilma lugemata või…?