Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kaaslasega koos mõnusalt kaisus
Tutvus  |  Suhted

Värske suhe: 20 märki, et ta otsib midagi püsivat (isegi seda salates)

Võimalik, et varasematel aegadel teadsid inimesed paremini, mida suhtelt ja püsipartnerilt ootavad, aga moodsat kohtinguelu jälgides tekib vahel tunne, et keegi ei tea enam midagi ja kahe inimese vahel võib kõik sekundipealt muutuda.

Sestap pole mingi ime, et elu toob meie teele inimesi, kes väidavad, et otsivad suhet, kuigi teod näitavad hoopis midagi muud, või hoopiski vastupidi.

Kuidas kvaliteetsemad partnerid ehk suhteotsijad välja sõeluda? Amoremi loetleb rea märke, mis aitavad neid massist eristada. Need kehtivad isegi siis, kui ta väidab ise mingil põhjusel, et suhe poleks tema jaoks. Ja nagu ikka: mida rohkem märke paika peab, seda kindlam on, et see inimene tahaks leida kedagi päriseks, et midagi tõelist luua.

1. Ta ei kiirusta seksima, eriti kui sina pole selle jaoks veel täiesti valmis.

2. Olgu elu nii kiire kui tahes, ta leiab sinu jaoks aega, kui seda tõesti vajad.

3. Ta tutvustab sind oma sõpradele ja inimestele, kellega läbi käib. Sa ei pea salaja juurdlema, et kas kuulud nüüd juba tema ellu või ei.

4. Ta soovib tutvuda ka sinu sõpradega ja tähtsate inimestega.

5. Ta tahab end sinuga avalikkuse ees näidata.

6. Ta hoolitseb sinu eest. Kuidas see täpselt väljendub, sõltub inimesest ja olukorrast, aga ta näitab ka oma tegudega, et hoolib sinust.

7. Ta peab oma sõna, kui on midagi lubanud – kasvõi kindlal ajal kindlas kohas kokku saada või tehtud plaanile kindlaks jääda.

8. Ta ei pea sind vähem tähtsaks kui muid asju oma elus, näiteks sõpradega ajaveetmist.

9. Ta arvestab sinu arvamusega või vähemalt kuulab selle ära.

10. Ta mäletab, millal ja kuidas te tutvusite.

11. Ta teeb sinuga plaane, olgu need suured nagu jõulud perega või väiksemad nagu reedel kinnominek.

12. Vahel tajud, et ta pingutab teie kahe nimel, mitte ei võta sind endastmõistetavalt.

13. Ta arvestab sinuga, kui suuri muutusi plaanib, näiteks kuhu kodu osta või kolida.

14. Ta ei käi enam teistega (eriti vallalistega) aega veetmas, olgu siis kahekesi või suurematel üritustel. Või siis käib oluliselt vähem kui seni.

15. Ta mäletab su allergiaid, toidueelistusi või muid asju, millega peaks sinu puhul kindlasti arvestama.

16. Ta teab, milliseid eesmärke elule sead, ja võimalusel/vajadusel toetab neid.

17. Ta ei taha sulle haiget teha, ja kui see siiski juhtub, siis vabandab ja uurib, et kuidas sellist olukorda tulevikus vältida.

18. Ta üllatab sind vahel asjadega, mis sulle rõõmu teevad. Olgu selleks siis midagi väikest või näiteks kodus valmistatud maitsev toit, kui sul on olnud pikk ja pingeline päev.

19. Ta teab, mis sulle tähtis on ja püüab neid piire mitte rikkuda. Siin on mõeldud nii ühisesse elusse puutuvat, kuidas näiteks kodu korras hoida, kui ka põhimõttelisi asju nagu su hoiakud, vaated elule jne.

20. Ta on nõus ootama, kui sa pole veel päris kindel, kas tema on sinu jaoks see õige. Sest ta teab, et sa oled tema jaoks see õige, ega taha sind käest lasta.