Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kelmikas naine mehega

22 märki, et sa meeldid sellele tüdrukule

See lugu kõnetab enam ehk nooremaid tutvujaid, aga nii mõnekski punktis kehtib ka üleüldiselt.

Teooriad ja süvitsi minemine on toredad asjad, aga vahel tahaks lihtsalt neiusid ja nende „märke“ selgelt lugema õppida, eks.

Amoremi tutvumiskeskkond tahab sulle abiks olla ja reastab 22 levinud märki, mis viitavad, et tähendusrikas naisisik pole sinu suhtes ükskõikne või „lihtsalt sõbralik“.

Nagu kehakeele puhul ikka, ei pruugi üks või kaks märki tingimata palju tähendada. Mida rohkem samale asjale viitavaid märke aga korraga või järjest näed, seda soodsam sulle!

1. Ta hakkab itsitama, kui seltskonna ees sinuga räägib (või siis mõni tema sõbranna hakkab). See võib mõnda meest ehmatada ja eemale peletada, aga mitte sind, eriti nüüd, kui oskad sellise käitumise täpset tähendust aimata!

2. Ta võtab midagi sulle kuuluvat ja paremal juhul isegi kannab seda. Müts, sall, päikeseprillid, ehe, mis iganes. Kui see on sinu oma ja kergesti äravõetav, siis see on pigem hea märk. Samas teevad seda pigem nooremad neiud.

3. Ta tuleb sinuga ise rääkima. Eriti hea, kui tuleb sulle vestlemise ajal ka aina lähemale.

4. Ta vastab alati suhteliselt kiiresti su sõnumitele või helistamisele.

5. Ta vaatab tihti sinu poole. Eriti hea, kui ta pöörab end vestlemise ajal pidevalt su poole.

6. Ta naeratab/naerab palju. Sellega võib muidugi kergesti alt minna. Parem, kui ainult selle põhjal midagi ei arva ja püüad leida veel viiteid meeldimise kohta.

7. Kui viibite samas ruumis või üritusel, siis ta püüab sinu lähedale hoida.

8. Ta räägib sulle tundlikke lugusid oma elust, mida paljud ei tea.

9. Ta „laigib“ regulaarselt sinu pilte ja sotsiaalmeedia-postitusi, aga ka vanemaid pilte ja postitusi, mille avastamiseks pidi ta su kontol aina kaugemasse minevikku „kaevuma“.

10. Ta teeb ettepaneku sulle (või koos) süüa teha.

11. Ta teeb ettepanekuid midagi koos teha.

12. Ta kutsub sind enda juurde, kus on teada, et viibite kahekesi.

13. Ta kutsub sind pidevalt üritustele kaasa.

14. Ta leiab põhjuseid sind puudutada.

15. Ta tegeleb sinu läheduses oma huultega, näiteks limpsib, hammustab või niisutab neid keelega.

16. Ta paneb teie käed kokku, et suurusi võrrelda.

17. Ta teeb sulle regulaarselt komplimente.

18. Talle meeldib su naljade peale naerda, isegi rumalate naljade puhul.

19. Ta lollitab, naljatab ja mängib sinuga. Mingist piirist alates muutub see ebameeldivaks, aga paljud näitavad oma sümpaatiat välja just kergelt lollitades.

20. Ta mainib, et on vallaline, või et praegune kaaslane ei meeldi talle enam. Eriti hea, kui ta mainib seda ilma sinupoolse eelneva küsimuseta.

21. Ta ütleb, et talle meeldiks mingit söögikohta külastada või kinos mingit filmi näha, „aga pole kellegagi minna“. Võimalik, et ta ootab, et sa ettepaneku teeksid!

22. Ta kiitleb sellega, kui hea suudleja ta on, või isegi kui hea ta voodis on.

Kindlasti tasub võimalusel tundma õppida tüdruku tavakäitumist – äkki talle meeldibki mehi vestlemise ajal puudutada, nii et sellest ei saa midagi erilist välja lugeda? – ja jälgida, kas ja kuidas ta tavakäitumist sinu puhul muudab.

Siin tasub arvestada, et tüdrukutele meeldib mitte pealetükkivaks muutuda, vaid anda südamelähedasele kutile tegutsemiseks võimalus ja siis ise ootama jääda.