Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Armunud paar kevadel

Kevad - ideaalne aeg armastuse leidmiseks

Kevad on tuntud kui armastuse hooaeg, sest sel ajal tärkab loodus uuele elule ja ka meie tunded ärkavad samuti ellu. 

Suhtepsühholoogid ütlevad, et uuenenud energia ja huvi suhete vastu, mida kevad toob, pole juhuslik. Kevad on teatud mõttes uue eluringi algus ja seega ideaalne pinnas ka suhte alustamiseks. 

Kevad on uute lootuste ja ootuste aeg, eriti kui oled üksik ja otsimas oma südamesõpra. Just kevadel tekib eriline tunne ja vajadus leida keegi enda kõrvale, kellega koos ühiselt päikesest rõõmu tunda ja suvisele lainele häälestada.

Siin on kolm põhjust, miks just kevadel on hea aeg tutvumiseks:

Ilus ilm ja rohkem päevavalgust

Kevad on aastaaeg, mis toob kaasa muutusi nii looduses kui ka meie enda elus. Ilmad muutuvad soojemaks ja päevad pikemaks, mis tähendab, et saame rohkem aega veeta väljaspool koduseinu ning avastada uusi paiku ja kogeda uusi seiklusi. Rohkem päevavalgust tähendab ka rohkem energiat ja heaolutunnet ning see võib meie elu igapäevaseid tegevusi märgatavalt mõjutada.

Pikemad päevad pakuvad võimalust nautida erinevaid tegevusi looduses, näiteks matkata, jalgrattaga sõita, piknikku pidada või lihtsalt lõõgastuda mõnes kaunis pargis või rannas. Sellised tegevused annavad võimaluse tunda end lähemal loodusele ning tekitavad positiivseid emotsioone ja hea tuju. Samuti võivad need tegevused aidata meil tutvuda uute inimestega ning laiendada oma sotsiaalset ringi.

Värsked algused

Kevadine aeg võib olla eriti mõjukas, kui soovime enda elus teha muudatusi. Uued algused võivad tähendada meile midagi erilist ja motiveerivat, mis annab meile jõudu oma eesmärkide poole püüelda. Kevad võib inspireerida meid mitte ainult uuteks algusteks, vaid ka uute inimestega kohtumiseks. Võib-olla otsustame käia uues trennis, õppida uut keelt või osaleda uuel kursusel, et kohtuda inimestega, kellega jagame samu huvisid.

Lisaks sellele, võib kevad tähendada ka romantilisi alguseid. Kuna inimesed on rõõmsamad ja avatumad, siis suurenevad võimalused leida endale kaaslane. Kevadine õhkkond võib olla väga romantiline ja luua sobivad tingimused uute inimestega kohtumiseks. Võib-olla kohtame kellegi kohvikus või parkides, kui oleme sõpradega õues. Uute alguste otsimine on põnev ja see võib avada meile uued uksed ja võimalused elus. Seetõttu tasub olla avatud uutele kogemustele ja võimalustele ning nautida kevade ilu koos teiste inimestega.

Suurem sotsiaalne aktiivsus

Kevad toob kaasa suurema sotsiaalse aktiivsuse. Inimesed kipuvad rohkem väljas käima ja ühiskondlikke üritusi külastama. Kevadisel ajal toimuvad sageli erinevad festivalid ja üritused, mis võivad olla suurepärased võimalused uute inimestega kohtumiseks. Samuti võib kevad olla hea aeg liituda uute huviringidega või sportlike meeskondadega, mis annab võimaluse tutvuda uute inimestega, kellel on sarnased huvid. Olgu need siis näiteks Roheliste rattaretk, Teeme ära ühisüritused vms. Kevadel satub muidugi ka tutvumisportaalidesse hulganisti üksikuid südameid, kes on avatud uutele tutvumisvõimalustele ja võib-olla tavapärasest enam valmis ka kiirkohtinguteks.

Kokkuvõttes võib öelda, et kevad on ideaalne aeg uute inimestega tutvumiseks. Ilus ilm ja rohkem päevavalgust annavad võimaluse õues aega veeta ja uusi inimesi kohata. Värsked algused ja suurem sotsiaalne aktiivsus võivad samuti suurendada võimalusi uute inimestega kohtumiseks. Nii et kui soovid uut suhet oma ellu tuua, siis kevad on kindlasti hea aeg alustamiseks. Ole ainult aktiivne ja kasuta kõik võimalused. Ilusat kevadet, ja anna endale ikka võimalus!