Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kevadine kohting

5 põhjust, miks just kevadel kallimat otsida

Kevad on alati olnud aeg uuenemiseks ja elujõu ärkamiseks ning see aasta pole erand. See on ka aeg, mil saame leida uusi võimalusi armastuse ja elurõõmu avastamiseks, sest inimesed meie ümber on selleks üsna avatud.  Siin on viis head põhjust, miks meie arvates on kevad ideaalne aeg armastuse leidmiseks ja suhtluse algatamiseks.

Elavnenud suhtlus 
Kevad toob endaga kaasa inimeste suurema avatuse ja aktiivsuse suhtlemisel. Talvise kodusoleku perioodi järel on inimesed enam valmis uute tutvuste loomiseks ja suhtlemiseks, mis võib tähendada suuremat aktiivsust ka tutvumisportaalides ning uusi võimalusi põnevatel kohtingutel osaleda. 

Looduse kutse
Kevadine loodus äratab meie meeled ellu ja annab hea põhjuse kohtinguks vabas õhus. Kargel kevadpäeval jalutuskäik või piknik mõnusas kevadises päikesepaistes võib olla romantiline ja ergutav kogemus. Kindlasti soosivad päikesepaistelised kevadpäevad ka enam spontaansete kohtumiste võimalust.

Atraktiivsus riietuses
Soojemad ilmad võimaldavad riietuda atraktiivsemalt ja enesekindlamalt, mis omakorda võib suurendada ka meie enesetunnet ja enesekindlust kohtingutel. Kevadel on juba kergem esile tuua oma keha atraktiivsemaid aspekte, mis samuti omab tähtsust kaaslase valiku juures.

Rohkem tegevusvõimalusi
Ilusam ilm avab rohkem võimalusi tegevusteks väljaspool siseruume. Romantiline jalutuskäik looduses või õhtusöök väljas võib olla suurepärane võimalus veeta aega koos ning luua tugevam side.  Ka erinevate sportlike tegevuste korraldamine on lihtsam ning meelepäraseid tegevusi üksteise tundma õppimiseks leiab kindlasti rohkem.

Lillede ilu ja positiivsus
Kevad toob endaga kaasa lillede õitsengu, mis mitte ainult ei kaunista meie ümbrust, vaid võib ka meie meeleolu tõsta ja heaolutunnet suurendada. Lihtne lillekimbu või õitseva aia nägemine võib tekitada meis tundeid ja emotsioone, mis aitavad luua romantilist atmosfääri ja tugevdada sidet partneriga. Kevadel ei pea muretsema, et värskelt soetatud lillekimp kallimale võiks enne külma saada kui see tema südameukseni on jõudnud.

Üldiselt võttes on kevad ideaalne aeg armastuse otsimiseks ja suhete arendamiseks, kuna see toob endaga kaasa positiivse energialaengu ja avatuse uutele võimalustele. Ärgem jätke kasutamata võimalust nautida kevadist värskust ja leida armastust oma ellu just nüüd!