Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Mehe portreefoto näidis

Soovid rohkem tutvuda, alusta korrektsest fotost!

Sa oled teinud julge sammu - soov leida enda kõrvale hea kaaslane on toonud su siia tutvumisringi. Oled kõrvuti inimestega, kellel on samad soovid. Häbeneda ei ole vaja, me ei peagi kõigile meeldima. Sa oled siin selleks, et leida "see oma õige" inimene. Sinu teiseks julgustükiks ongi foto valik ja avaldamine. See on just õige samm, mille saad sina ise teha uute tutvuste edukaks sõlmimiseks ja mõnusa suhtluse õnnestumiseks. 

Sõltumata soost või vanusest hindame me vastastikust viisakust. Mõelgem järele, mis see meile annab, kui saame kaaslast otsida piltidega profiilide seast. Sinu käes on võimalus vastata talle samaga - enda tutvustuse juurde panna oma foto.

Foto on sinu esmane visiitkaart online tutvumiskeskkonnas ja sellest algab kõik. Meile meeldib sirvida teiste fotosid, kuid enda omad kipume sageli unustama või häbenema. Pole vaja olla mingi spetsialist, et mõista - hall, ilma pildita profiil on ebahuvitav.

Ent kuidas siis valida pilt, mis kutsub teisi sinuga suhtlema, mitte ei tööta hoopis vastureklaamina. Suvaliselt tehtud telefoniklõps ja kiiruga valitud foto ei pruugi  toimida ega toetada sinu tutvumiskavatsusi. 

Tutvumisel uue inimesega soovime jätta endast hea mulje. Sama ülesanne on sinu profiili fotol. Kui soovid tutvuda, vali endast foto, mis näitab sinu parimaid külgi või on sinule iseloomulik. Võta tutvumiskeskkonnas tutvumist kui esimest kohtingut oma uue kallimaga - see väärib ju väikest pingutust! 

Fotode valimisest saad lisaks lugeda SIIT

Sageli pole me päris kindlad oma fotode valikus või meil polegi seda head ja esinduslikumat portreefotot kohe kusagilt võtta. Oleme koostöös Eesti fotograafidega leidnud võimaluse, kuidas sind piltide valikul aidata. See on lihtne. Lühike nõupidamine fotograafiga, mõned klõpsud, mõistlik tasu fotograafile ja sul on kenad ja huvipakkuvad pildid endast, mida AmoreMi keskkonnas oma profiilile lisada. 


* FOTOSTUUDIO ERIPAKKUMINE *

Portree näidis

Harrieti Fotostuudio pakett "Hetke portree" on ca 20 min fotosessioon kokkuleppel fotograafiga kohvikus, pildigaleriis, teatritrepil, sadamakail või mujal vabas õhus. See on väike pildiseeria sinust sinu loomulikus olekus sulle sobivas ja mõnusas atmosfääris. Ei ole vaja erilist make-up'i ega kalleid soenguid. Piisab, kui paned end kenasti riidesse, võtad kaasa hea tuju ja väikese naeratuse asjatundlikult valitud hetke pildistamiseks. Me ei kasuta silmipimestavaid välke, pildistame loomulikus valguses. Eesmärk on näidata sind sellisena nagu oled, teha pildid nö möödaminnes ilma suurema pingutuseta lihtsas miljöös, keskendudes ainult sinule. 

Meie mõistame, et kõhklused on igati tavalised. Selleks tulebki sulle appi professionaalne fotograaf, kes kuulab su mõtteid, võibolla küsib millega sa tegeled või mis on sinu huvid. Tema on kogenud ja annab sulle nõu kuidas pildistamise ajal käituda ja olla. Kogenud fotograafiga kaovad pinged mõne hetkega. Fotosessiooni järel valib fotograaf välja 8 parimat fotot. Sina saad paari päeva jooksul endale kenasti töödeldud fotod värvilisena ja lisaks ka mustvalgena (kokku 16 pildifaili), mida võid  vabalt kasutada enda tutvumisankeedil või ka mujal sotsiaalmeedias, näiteks Facebooki lehel. 

Pildistamiseks võta ühendust fotograafiga ja lepi kokku sobiv aeg / koht. Kontaktid ja paketi täpsemalt tingimused leiad SIITKui oled AMOREMI VIP SUPER liige, pakub fotograaf paketilt -10% soodustust (selleks lisa tellimusele enda AmoreMi kontoga seotud kasutajanimi või e-posti aadress). 

* * *

Avatud suhtumine ja  sind iseloomustavad fotod aitavad kindlasti uutele tutvustele hoogu anda. Võta meie fotograafidega ühendust ja lepi endale sobiv aeg kohtumiseks . Anna endale võimalus võtta tutvumisest maksimum!