Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine üksi kodus voodis mõnusalt

Tähemärkide põhjal: millega just sina edu saavutad

Suhted võivad olla keerulised. Võib-olla eksisteeris kunagi tõesti lihtsam ja süütum aeg, kus inimeste nõudmised partnerile olid mõistlikud ja potentsiaalse kaaslase väärtust ei kaalutud kõigest mõne hetke jooksul, mis kulub kohtingusaidil/sotsiaalmeedias ta piltide vaatamisele ja lühikese enesekirjelduse lugemisele.

Kindel on aga see, et ajad on muutunud ning nüüd tuleb kaaslase otsimisel ka ennast paremini tundma õppida, et oma puudustest üle saada ja plussid maksma panna. 

Järgnev lugu aitab sul oma tugevusi meenutada või neist lähemalt aimu saada – tähemärkide põhjal. Loe, millega just sina võid suhetes (aga ka elus üldisemalt) edukas olla.

Tulemärgid

Tulemärkide hulka kuuluvad Jäär (21.03-19.04), Lõvi (23.07-22.08) ja Ambur (23.11-21.12). Neid võib pidada suurimateks riskeerijateks sodiaagimärkide hulgas. Oled üks neist? Sinu edu alus on su kirglik loomus. 

Sa oled ambitsioonikas, otsusekindel ega lepi eitava vastusega. Pikalt sa juba ei kõhkle, sest tead sisimas alati, mida tegelikult tahad, isegi kui selle endale tunnistamine võib aega nõuda. 

Oma unistuste teostamisel võid osutuda lausa hulljulgeks ning inspireerid sellega teisi, sest õpetad keskenduma oma edusammudele, mitte läbikukkumistele.

Õhumärgid

Õhumärgid moodustavad Veevalaja (21.01-18.02), Kaksikud (22.05-21.06) ja Kaalud (23.09-22.10). Nemad on sodiaagimärkide hulgas parimad suhtlejad ning sõprade või liitlaste leidjad. Oled üks neist? Sinu tugevus põhineb võimel teistelt tuge ja abi leida.

Kõik õhumärgid suudavad kergesti sidemeid luua ja alal hoida – sinu jaoks pole probleem ka bussis võõraga pikka südamlikku vestlust alustada –, nii et tõenäoliselt on sul sõpru või häid tuttavaid, kes on elus kaugele jõudnud ja valmis sindki edasi aitama. Sellest on muidugi kasu ka partnerit otsides, sest kellele iganes „radarile jääd”, küllap leidub mitmeid häid soovitajaid, kes sulle väärt reklaami teevad.

Moodsas maailmas, kus paljud on hakanud igasuguseid vähegi lähedasemaid suhteid kartma, inspireerid sa teisi siiski sellega katsetama. Meenutad teistele, et maailm pole siiski täitsa lõpp kui õudne paik ja vahel tasub sisemine kaitsevärav alla lasta, et inimesed sisse lasta.

Maamärgid

Maamärkide sekka kuuluvad Kaljukits (22.12-20.01), Sõnn (20.04-21.05) ja Neitsi (23.08-22.09). Nemad on sodiaagimärkidest suurimad pingutajad ja planeerijad. Oled üks neist? Su edu põhineb su töövõimel ja jonnakusel, et eesmärki püüda.

Sihikindluse, tõhususe ja strateegilise mõtlemise osas ei saa maamärkidega keegi võistelda. Sinu suutlikkus eesmärgi kannul püsida on kadestusväärne, olemus piisavalt praktiline ja loogiline, et plaanitu ka teoks teha. Eesmärgi poole rühkides, ka kellegi südant püüdes, ei muutu sa tulemärkide kombel liiga kannatamatuks, suudad erinevalt õhumärgist keskenduda alati kvaliteedile ega muutu raskel hetkel nõrgaks nagu veemärgid.

Sa õpetad teisi alati alustatut lõpule viima, oma võimetele ja oskustele lootma ning mitte alla andma, kui teekond raskeks muutub.

Veemärgid

Veemärgid on Kalad (19.02-20.03), Vähk (22.06-22.07) ja Skorpion (23.10-22.11). Nemad on sodiaagimärkidest lihtsalt ja lühidalt kõige meeldivamad inimesed ja meeldiv käitumine ja olek ei lähe kunagi moest, tundugu raskematel hetkedel kuidas tahes. Oled üks neist? Sind muudab edukaks su armastusväärsus.

Veemärgid hoolivad inimestest, kes neid ümbritsevad. Nad mõtlevad enne hoolega järele, kui midagi teevad või ütlevad. Nad kurvastavad, kui on teinud või öelnud midagi sellist, mis mõjub kaaslastele halvasti. Ja nad tõesti kuulavad, mida teistel öelda on.

Veemärgi esindaja puhas hoolivus paneb teised inimesed end hästi ja hoituna tundma ning ta leiab alati kasvõi väikese võimaluse raskel hetkel tuge pakkuda. Ta inspireerib meid kõiki endis parimat otsima ja leidma, mis juba iseenesest maailma paremaks paigaks muudab!