Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine ei suuda valida kahe mehe vahel

Kellega sa kõige paremini sobid (tähemärgi kaupa)

Kas usud, et inimesed võivad üksteisega sobida või mitte sobida, kuna nende tähemärgid on ühilduvad või mitteühilduvad? Või ei pane sa sellistele eeldustele eriti rõhku? Või kaldud koguni teise äärmusse ja leiad, et astroloogia on rumalus?

Ükspuha mida sellele vastuseks annad, sellest loost leiad igatahes põnevaid tähelepanekuid ja mõtteid, mida partnerite puhul kogetuga või elus märgatuga võrrelda.

Kaljukits (22.12-20.1)
Kaljukits on vaoshoitud, ettevaatlik ja alati mõistlik. Ta vajab partnerit, kes on temaga hell ja mõistev ning suudab tema konservatiivsust ja püsivust hinnata, või vähemalt hästi taluda.

Ideaalne kaaslane võib olla Sõnn, sest mõlemad hindavad kõrget turvatunnet, tuttavlikkust ja mugavusi.

Veevalaja (21.1-18.2)
Veevalaja on ainulaadne olevus, äärmiselt intelligentne, aga samas unistaja ja väga tundeline. Ta vajab partnerit, kes hindab kõiki neid omadusi või ei pane teda vähemalt nende tõttu end halvasti tundma.

Suurepäraseks kaaslaseks võib osutuda Ambur, sest mõlemad armastavad unistada (eriti tulevikust), aga on ka seiklushimulised – parimal juhul toob see ühise elu täis lusti ja avastusi.

Kalad (19.02-20.03)
Kalad on väga empaatiavõimelised (seega tundlikud) ja unistava loomuga (seega üldiselt otsusevõimetud ja vajavad palju toetust).

Neil on vajadus pühenduda inimesele, kes suudab neile tuge pakkuda, kui nad oma mulli vangi jäävad, ja lisaks oskab hinnata nende armastust, mis on nii suur ja puhas, et väärib kaitsmist.

Selleks on võimeline Skorpion, kes suudab Kalasid nii toetada kui ka nende pühendumust ja sügavust vääriliselt vastu võtta.

Jäär (21.03-19.04)
Tüüpiline Jäär on elu suhtes avatud, seiklus- ja suhtlushimuline. Tema kõrvale sobib inimene, kes oskab teda maha jahutada, kui asi liiga tuliseks muutub. Jäära ei saa samas väga piirata, tal on vaja iseseisvust.

Kaksikud suudavad Jääraga suhet kõige paremini nautida, rahuldada seiklus- ja maailma avastamise vajadust.

Sõnn (20.04-21.05)

Sõnn on loomult mugavust ja turvalisust armastav, laiskusele kalduv ja samas muutlik. Tema kõrvale sobib inimene, kellele sobib vähemalt paar õhtut nädalas kodus mõnuleda, aga kes on valmis samas vaheldust otsima, eriti kui see toob kaasa füüsilist pingutust.

Vähk sobib Sõnnile suurepäraselt, sest suudab talle pakkuda sügavat ja tõsist suhet, aga ka võimalust soovi korral end välja elada.

Kaksikud (22.05-21.06)
Kaksikud on sarmikas, aga mõtliku loomuga ja kaldub isegi unistustes elama. Ta vajab partnerit, kes on hingeliselt sama sügav ning sobib nii intellektuaalsel pinnal kui ka üldiselt pidevaks suhtlemiseks. Ehk siis vaba mõtlejat, kes teda austaks.

Selleks on sobiv Veevalaja, kes ei karda Kaksikutega elus sama sügavale süübida ja sobib ka innustavaks vestluspartneriks. Parimal juhul kujuneb sellest tõeliselt tugev vaimne liit.

Vähk (22.06-22.07)
Vähk on tundlik, südamlik ja toetav, aga ka partnerist sõltuv. Tema kõrvale sobib inimene, kellele sobib kodune elustiil ja kes on huvitatud püsiva perekonna moodustamisest. Kui asjad ei püsi tasakaalus, võib Vähk aga hakata ruttu tundma hirmu ja et teda ei mõisteta.

Vähi kõrvale sobiks kõige paremini Sõnn, sest neile meeldib mõlemale koduterritooriumil püsida ja elu nautida, olles samal ajal ka intuitiivne ja süvitsiminev.

Lõvi (23.07-22.08)
Lõvi on idealistlik ja näitab meelsasti tundeid välja, aga võib kergesti ebakindlaks muutuda, kui kõik pole nii nagu talle meeldib. Tema kõrvale sobib inimene, kes suudab teda armastada nii heas kui ka halvas. Ta soovib olla samaaegselt iseseisev ja tunda, et ta on hoitud ja armastatud.

Tema kõrvale sobiks hästi Ambur, kes on võrdselt seiklus- ja lõbujanuline ning vajab sama palju värskust nii füüsilisel kui ka vaimsel pinnal.

Neitsi (23.08-22.09)
Neitsi on täiuslikkust taotlev ja kuna tal on raske rahule jääda, siis üsna kahtlustava loomuga. Ta vajab partnerit, kes jääb hellaks, toetavaks ja armastavaks, mis meelitab teda avanema ja õitsele puhkema. Ehk teisisõnu pühib mured minema ja oskab hinnata, kui palju hoolimist Neitsi sisse mahub.

Suurepärane partner oleks Sõnn, kes kaldub samuti introvertsusele, hindab harmooniat ja samasugust turvatunnet nagu Neitsi vajab.

Kaalud (23.09-22.10)
Tüüpilised Kaalud on muretu loomuga, seltskondlikud ja positiivsed, aga kalduvad laisklema. Nad tahavad elada omaloodud muinasjutus ja vajavad partnerit, kes seda mulli väga ei lõhuks.

Kuna Kaalud on kirglikud, sobib nende kõrvale Veevalaja, kelle elujõud ja seltskondlikkus toetavad taolist elustiili, mis Kaaludele nii mokkamööda on.

Skorpion (23.10-22.11)
Skorpion on intensiivne loomuga, jonnakas, aga ka üsna lustiline – kombinatsioon, mis võib teisi inimesi segadusse ajada. Neile sobib partner, keda intensiivsus ja tujukõikumised eemale ei peleta ja kelle jaoks sünge meeleolu liiga raske taluda pole. Kes teab, millal eemale hoida ja millal taas läheneda.

Ideaalne variant oleks Kaljukits, kellel jätkub kannatlikkust, et Skorpioni erinevaid tahke välja kannatada.

Ambur (23.11-21.12)
Ambur on väga iseseisev ja otsekohene, mida ta ootab ka partnerilt – või vähemalt suutlikkust neid asju taluda. Kaaslane peab selgeks õppima, millal kaasa lüüa ja millal lasta tal üksi tegutseda.

Sobiv partner on Jäär, kes armastab samamoodi uitamas käia ja on samuti nii tuliselt iseseisev, et suudab seda vajadust mõista. Nende suhe on päikeseline ja võib seetõttu kaua püsida.