Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kallistus kallimaga

Milline kallistaja sa oled – tähemärgi kaupa

Kui inimestelt paluda, et nad end lühidalt iseloomustaksid, jäävad paljud hätta. Õnneks saab neid lähemalt tundma õppida ka käitumise põhjal, mis ütleb tihti rohkem kui tuhat sõna. Käitumise alla käivad ka sellised pealtnäha lihtsad žestid nagu kallistused.

Täpselt nii: see, kuidas sa teisi inimesi kallistad, ütleb mõndagi sinu kohta. Lisaks võib üldistada, et erinevate tähemärkide esindajad kallistavad erinevalt. Loe, milline kallistaja sa oled – oma tähemärgi järgi!

♈ Jäär (21.03-19.04)

Üldiselt oled tavapärane kallistaja (mitte liiga kaua, mitte liiga kõvasti), aga eriline inimene su elus saab küll väga liibunud ja intensiivseid embuseid nautida.

♉ Sõnn (20.04-21.05)

Kallistamises pole sinu jaoks midagi erilist. Sa ei näe, kuidas see sinu või kaaslase kohta midagi erilist ütleks, nii et jagad kõigile üsna samasuguseid kergeid, justkui möödaminnes embusi.

♊ Kaksikud (22.05-21.06)

Sulle on füüsiline lähedus oma kõige kallimaga väga tähtis, nii et sa embad tihkelt ning ootad kaaslase vabastamisega alati sekund kauem, kui võiks.

♋ Vähk (22.06-22.07)

Embus olgu meeldejääv! Tõeline Vähk kallistab peaaegu alati justkui viimast korda, nii et temalt võiks oodata embusi, mis tõesti ka embuse moodi on.

♌ Lõvi (23.07-22.08)

Kiire kallistus pole sinu rida, sa tahad tõesti kaaslase lähedust tunda. Pole ime, kui suurendad kontakti veel paitustega, pea talle õlale pannes või muul säärasel viisil.

♍ Neitsi (23.08-22.09)

Sinu kallistamisalane trump on käed – põimid need nii kindlalt kaaslase ümber, et tal tekib ilmselt üsna hea turvaline tunne.

♎ Kaalud (23.09-22.10)

Kaaludel on kombeks üks käsivars kallistades ümber kaaslase kaela põimida, et talle tõepoolest väga lähedale jõuda ja midagi kaotsi ei läheks.

♏ Skorpion (23.10-22.11)

Sinu jaoks on embamine üks võimalus oma õrnemaid tundeid välja näidata, nii et tõenäoliselt kallistad sa naeratades (või lihtsalt õndsa ilmega).

♐ Ambur (23.11-21.12)

Su ilmest ei pruugi seda sugugi välja näha, aga kallistamine meeldib sulle väga, sest sa tunned, et sellel on hinge lohutav ja mahendav toime.

♑ Kaljukits (22.12-20.01)

Üks hea embus meeldib sulle nii väga, et tõenäoliselt kallistad sa kohe sama inimest uuesti. Mõnel on komme tervituseks mõlemat põske suudelda, sinul aga komme topeltkallistada!

♒ Veevalaja (21.01-18.02)

Veevalaja on kallistamise osas häbelikuvõitu, nii et sa tõenäoliselt eelistad emmata küljelt, justkui veidi eemalt.

♓ Kalad (19.02-20.03)

Amburi kombel teed sa kallistades nägu, et see pole sinu jaoks midagi erilist, aga sisimas tunned selle tegevuse üle suurt rõõmu. Seda on tunda ka sellest, kui tihkelt sa embad.