Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Armas paarike piknikul

9 märki, et ta armastab sind sellisena nagu oled

Me kõik igatseme sisimas seda, et teised aktsepteeriksid meid sellisena nagu oleme. Samas jääme vahel jänni märkamisega, kui keegi tõesti seda teeb. Kuidas selles kindlust koguda? Siin on 9 märki selle kohta, et partner näeb sind nagu sa oled ja leiab, et suudab sind armastada nii koos sinu heade omaduste kui ka vigadega.

1. Ta armastab sinu juures sellist asja või omadust, mis sulle endale ei pruugi meeldida. Näiteks kaotad alatasa oma võtmed või telefoni ära ja tuhlad kodus ärritunult ringi, aga tema ei pea seda suureks asjaks ja arvab koguni, et see on päris armas. Sina näed selliseid asju nõrkuste või vigadena, aga temale sobivad sinu juures ka need.

2. Ta ei küsi, mis viga on, sest aimab seda niigi. Ja käitub olukorrale sobivalt, näiteks lohutab või toetab, või näiteks hoidub liigselt torkimast.

3. Ta teab, mida teha, kui midagi on valesti. Ta teab, millal sind ära kuulata või siis lihtsalt emmata. Ta ei proovi su probleeme sinu eest ära lahendada, sest seda saad teha ainult ise, aga ta on sinu jaoks olemas.

4. Ta teab, mis sind rõõmustab, ja pakub seda vahel. Ta ei püüa sind alati ja iga hinna eest rõõmustada, sest mõnes olukorras ongi normaalne kurb olla või stressi tunda või isegi nutta, aga kui ta püüab su tuju parandada olukorras, kus peab seda võimalikuks ja asjakohaseks.

5. Ta toetab su püüdlusi elus. Ta ei pruugi kõiki su unistusi ja lootusi jagada või isegi mõista, aga ta ei tee neid maha. Ta ei püüa sind kahtlema panna, et kas saad ikka hakkama. Ta tahab, et sa leiaksid selle, mis elus õnnelikuks teeb, värskendab ja õigel rajal hoiab. Üllatavalt paljud inimesed pigem kardavad seda, kui teisel hästi läheb, sest on sisemiselt nii ebakindlad.

6. Ta teab su hirme ja toetab sind, et neist üle saada. Ta ei kujutle, et peaksid igal suvalisel hetkel olema võimeline nendega tegelema, aga su püüdlusi nendega toime tulla, kui valmis oled.

7. Ta lepib teiste lähedaste inimestega su elus. Aktsepteerib su sõpru, pereliikmeid ja sugulasi, sest teab, et nood on osa sinust ja osaliselt tänu neile sa oledki selline nagu oled. Ja nad kuuluvad su ellu nagunii, meeldigu või mitte.

8. Ta teab, mis on sinu jaoks tundlikud teemad ja on nõus ootama, kuni suudad neist rääkida. Ta ei torgi, kui näeb, et sa pole valmis end avama. Sest keegi pole alati valmis.

9. Ta ütleb sulle, et armastab sind. Ta ei lase sul mõistatada, kas see on tõsi, ja on nõus selle välja ütlema. Armastus sinu vastu pole tema jaoks midagi abstraktset ja ebakindlat.