Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine unistava pilguga

Mis sulle tänapäevaste suhete juures raskusi valmistab (tähemärgi kaupa)

Suur osa meist pole oma vanuse tõttu tegelikult „vana aja” suhteid kogenud, aga tohutu muutuse on ju tegelikult kaasa toonud ainuüksi kümme viimast aastat, mida iseloomustavad kiire linnastumine, interneti aina tähtsamaks muutumine ja arvutite jõudmine pea igaühe tasku või kotti (ka nutitelefoni kujul).

Inimesed on selle tulemusel nüüd osalt seltskondlikumad ja avatumad kui eales enne, teisalt aga hoopiski rohkem oma mulli kapseldunud ja kohtlevad teisi aina ilmsemalt objektidena, mida vastavalt vajadustele ära kasutada ja siis kõrvale heita. Sest kes vajab püsivat seltskonda, kui suured massid su ümber ja digielu loovad üsna usutava illusiooni, et sa pole kunagi üksi.

Sellega seoses on kuulda ka palju nurinaid, et miks tänapäevased suhted nii nõmedad on. Amoremi ei saa siin kiireid lahendusi pakkuda – eks igaühe maailm ole suuresti tema enda peegelpilt.

Küll saame lihtsalt ja lühidalt välja tuua, et mis kedagi tänapäevaste suhete juures enim häirib. Siis saad selle üle mõtiskleda ja vajadusel hakata korrektuure tegema.

Jäär (21.3-19.4)
Kui keegi meeldima hakab, tekivad sul kiiresti tugevad tunded, aga samas võivad need ka suhteliselt ruttu kaduda. Nii et tänapäevaste suhete juures, kus tutvusi tekib palju ja ruttu nii digi- kui ka päriselus, tekitab sinus suurimat segadust mõte, et kuidas ometi peaksid suutma ainult ühe inimese valima ja talle kindlaks jääma.

Sõnn (20.4-21.5)

Kui kellegi välja valid, siis võid olla armastav ja soe partner ning oskad hinnata ka turvalisust, mida püsiv lähisuhe pakub. Sind häirib aga see, kuidas paljud on hakanud korraga pühendumist kartma ja kulutavad terve igaviku, et lõpuks kindlalt kellegi kasuks otsustada.

Kaksikud (22.5-21.6)
Kõik, mis seostub lusti ja lõbuga, on sulle igati mokkamööda, aga oluliselt keerukam on tutvusi luues ka neile vaimselt pühenduda. Moodsad tutvusvahendid toetavad ja isegi soosivad emotsionaalse kauguse säilitamist – ole kiirsuhtluses nii avameelne kui tahes, see pole nii raske kui sama päriselus – siis on sinu suurim väljakutse omaenda loomupärastest tõketest läbi murda, et tõelist lähedust nautida.

Vähk (22.6-22.7)
Sa väljendad armastust peamiselt nii, et sead teise õnne enda omast tähtsamale kohale. Tänapäeval on aga liikvel nii palju inimesi, kes mõtlevad ainult endale ja enda soovidele, et sul on raskusi selliste heade partnerite leidmisega, kes kohtleks ka sind nagu väärid.

Lõvi (23.7-22.8)
Püsisuhte juures hindad sa kõrgelt vastastikust tuge ja julgustamist, et isiklikke plaane ja unistusi ellu viia. Nii et sinu maitsele on liiga paljud ainult iseenda eest väljas, aga napib neid, kes mõtlevad ka teistele.

Neitsi (23.8-22.9)
Sulle on kombeks asjad enne tegutsemist korralikult läbi mõelda, nii et ka sobiva suhtepartneri valimine võtab sul aega. Sind häirib moodsa kohtinguelu puhul see, kuidas sotsiaalmeedia põhjal jääb aga mulje, et oled justkui pidevalt rongist maha jäämas, sest suhte-, kihlus-, abielu- ja muid sarnaseid kinnitusi sajab sisse igast uksest ja aknast, kuigi sina ikka alles mõtled, et kes oleks parim kandidaat.

Kaalud (23.9-22.10)
Sa hindad kõrgelt oma ruumi ja iseseisvust, nii et moodne suhtemaastik on sinu jaoks liiga raamistav ja ahistav. Paaride kohtingud, paaride üritused – kõik toimub nagu paaride alusel, suhe on staatusemärk, individuaalne lähenemine ei paista paljusid huvitavat. Sulle on raske tasakaalustada suhteid ja iseolemise vajadust.

Skorpion (23.10-22.11)
Hindad suhetes üle kõige tugevat püsivat sidet, nii et tundub üsna väsitav pidevalt võidelda inimeste ja pakkumistega, mis seavad esikohale casual’i ja näiliselt vastutusvaba lähenemise.

Ambur (23.11-21.12)
Oled aus ja otsekohene, nii et igasugused mängud on sinu jaoks häirivad ja mõjuvad aja raiskamisena, näiteks soovitused stiilis 30 minutit oodata, enne kui sõnumile vastad. Sa tahad alati otse „põrutada” ja see paistab paljusid ehmatavat või isegi eemale peletavat.

Kaljukits (22.12-20.1)
Sa võtad suhteid väga tõsiselt, mistõttu need kalduvad ka suhteliselt aeglaselt arenema ja edasi liikuma. Seega on sul raske, et nii paljud püüdlevad eelkõige kiireid naudinguid ja tahavad alati saada kõike kohe NÜÜD NÜÜD NÜÜD!

Veevalaja (21.1-18.2)
Sa ei keskendu välisele ega sellele, et mingit muljet jätta, nii et sinu jaoks on lihtsalt väsitav, kuidas kõik tahavad järsku end alati „parimas valguses” näidata. Eriti mis puudutab kohtinguelu veebis.

Kalad (19.2-20.3)
Oled äärmiselt tundlik ja empaatiavõimeline, mille tõttu kaldud end täielikult suhtesse kaotama. Kui see aga halvasti lõpeb ja partner leiab võimaluse kiiresti edasi liikuda, siis jääd üsna kurba seisu – lakud veel kaua haavu ja üritad mõista, kuidas sama kergesti lahti lasta nagu teised suudavad.