Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Armunud paarike mõnusalt koos

Mõtisklus: kuidas aru saada, et tema ongi see õige?

Kui suhe algab, võib ka magusaimal hetkel pähe tikkuda kahtlus: kuidas mõista, et tema ongi see õige? Vastus on lihtne: sa saad sellest peagi nagunii aru.

Sa märkad, et tema tulekuga on elu juba oluliselt muutunud. Tema käitumine näitab, et ta tõesti hoolib sinust. Puudub vajadus suhet üksi käigus hoida ja pingutused kõik enda kanda võtta.

Sa ei pea tema huvi ja läheduse hoidmiseks liiga palju pingutama, ütlema “jah”, kui tegelikult tahaksid öelda “ei”. Sa ei pea kõigega nõustuma. Ta on üldiselt nõus kompromissile minema, nii et teil mõlemal võiks hea olla.

Kui tema ongi see õige, ei kulu sul palju energiat muretsemisele, millega ta tegeleda võib, kui parajasti koos sinuga pole. Sul on selge tunne, et ta ei sõlmi “lihtsalt suhtlemiseks” veel uusi tutvusi. Ka ei pea sa muretsema, kas käitud viisil, mis paneks teda eemalduma ja sinu vastu huvi kaotama. Ta tekitab juba oma olekuga turvalise tunde, et sa saad olla sina ise, ilma et seda pahaks pandaks.

Ka ei tunne sa, et suhe lämmatab sind. Sul on endiselt alles su eraelu ja tema usaldab, et käitud suhet austavalt. Sa ei pea tundma süütunnet, et toimid oma elus nii, nagu sa oledki harjunud. Õige kaaslane toetab sind ja austab ka vajadust oma ruumi järele – nii nagu sina tedagi.

Tema kõrval tunned sa, et elu kulgeb õiges suunas ja väljakutsed pole ületamatud. Ta soovib sulle head ja toetab sinu soovi ka edasi areneda. Sa ei tunne ka, et pead oma teed üksi käima, sest ta on olemas nii heas kui halvas, edu ja läbikukkumiste korral.

Kui su ellu saabub õige kaaslane, ei pea sa muretsema, kas ta jääb su kõrvale pidama. See tundub niigi ilmne, sest teie omavahelised tunded – samuti see tunne, et koos on lihtsalt hea olla – on vahepeal aina kasvanud ega näita peatumise märke.

Isegi siis, kui tülitsete. Või kui ühel on halb päev või nädal.

Teie suhe on üks hea ja kindel asi, mis teil mõlemal on ja mida jagate. See on midagi, millele raskemal hetkel toetuda. Õige kaaslane püsib su kõrval ja võitleb koos sinuga!